Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3191)

Zaterdag 30 november, 12:00 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 2526

Een paar rechthoekige fotolijstjes met strik

2e gehalte zilver, 5 x 5 cm (2x).

Te koop voor € 65

Lotnummer 2527

Een zilveren kaptafelset, Holland 1949

2e gehalte zilver, twee diverse borstels , handspiegel en een kam. Gegraveerd met klomp , bloem, druiventros en monogram A.V.J.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2528

Een paar ovale fotolijstjes met strik

2e gehalte zilver, 6 x 4.2 cm (2x).

Te koop voor € 60

Lotnummer 2529

Een kavel divers zilveren voorwerpen

w.o. miniatuur pijpcomfort, theezeefje met lekbakje, lepel, gebakvorkje, stop, schaartje en kristalen bakje daarbij een tang

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2530

Een witgouden ring met chrysopraas en briljant

18 krt. witgoud, een grote cabochon geslepen chrysopraas met aan weerszijde een rij van 5 briljanten en chute gezet, tot. 0.62 ct., maat 17.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 2531

Een zakhorloge in zilveren kast, Duitsland einde 19e eeuw

3e gehalte, deels verguld, met landschapsdecor, adres Purfürst Neustadt - oogje defect maar aanwezig.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2532

4 diverse zilveren strooilepels, voornamelijk Holland

Rijkgedecoreerd, l. 16 -23 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2533

Een bicolore hartvormige gouden hanger met briljant

18 krt. wit- en roségoud, l. 2.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2534

Een 4-strengs granaten armbandje met gouden slot, David Rodenberg 1822-1833

18 krt. geelgoud, slot met facetgeslepen granaat met canatille rand l. 17.2 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2535

Een miniatuur van een oude telefoon met draaischijf, Th. van Ravenstein, Haarlem, laatste kwart 20e eeuw

2e gehalte zilver, h. 7.5 cm - telefoondraad ontbreekt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2536

Een polshorloge Nivada Grenchen ca. 1960

Automaat, taravana, duiker, voorzien van datumaanduiding, in roestvrije stalen kast, aan latere band - loopt.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2537

Een gouden oorijzerstift, vermoedelijk Groningen

14 krt. met floraal repoussé en filigrain decor - defectjes en solderingen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2538

Een serie van vijf ontbijt of hors-d'oeuvre vorken, Haags lofje, Holland 1918

Te koop voor € 180

Lotnummer 2539

Een royaal zilveren fantasiecollier, Rhonda Shikanai

1e gehalte, met hangers/broches in de vorm van mythische beesten, bezet met een briljantje en diverse cabochons, w.o. peridot, robijn en maansteen, l. 60 cm, gewicht - sluiting mist,1 hoofdje los maar aanwezig.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2540

Een rozetring met een gevlochten scheen bezet met 6 markies geslepen granaten

18 krt. geelgoud, maat 16.5+.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2541

Een zilveren ijsemmertje

3e gehalte, de ringen gevat in leeuwenkoppen, afgezet met palmetrand, h. 11.5 cm

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2542

Een platina Art deco ring met diamant en smaragd

Met een bolsjewiek geslepen diamant van ca 2.3 ct. (kleur M, vvs), daarom heen calibré smaragdjes - 1 missend - en geflankeerd door 18 briljantjes in milgrain zetting, maat 17.5.

Verkocht voor € 3700

Lotnummer 2543

Een paar zilveren gecontourneerde pillendoosjes, 1988

2e gehalte, vierkant model, voorzien van gravédecor, Niekerk Schoonhoven, 4.5 x 4.5 cm - deukjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2544

Een gouden met zilveren rozetring bezet met diamant

14 krt. geelgoud, 2e gehalte zilver, 9 roosgeslepen diamanten, maat 17.5.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2545

Vijf diverse zilveren kandelaars

Diverse gehaltes, w.o. een blaker, twee tafelkandelaars met filetrand, etc. h. 3.5-8 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2546

Een polshorloge Jaquet-Droz, ca. 1960

Incabloc, 17 jewels, met secondewijzer - loopt, aan niet-origineel bandje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2547

Een kavel vnl. zilveren miniaturen

W.o. een 1e gehalte cowboylaars, 2e gehalte kermisattractie, een schelpvormig pillendoosje, etc. l. 3.5-5.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2548

Een serie van zes ontbijtlepels, Haags lofje, Holland 1918

Te koop voor € 220

Lotnummer 2549

Een 7-delige kaptafelset, van Eldik & van der Scheer, Zupthen, 1931

2e gehalte zilver met gedreven decor van Oudhollandse taferelen in cartouches omringd door florale motieven en bestaande uit een handspiegel, drie borstels, een kam, een potje en een handschoenentang, in cassette van H.E. Oving, hofjuwelier Groningen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2550

Een medaillon aan gouden ketting, Holland 19e eeuw

Medaillon van onyx met gouden montuur en inlegwerk en bezet met oriëntpareltjes, aan binnenkant een haarstukjes, aan 14 krt. ketting, l. 40 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: