2e gehalte zilver, 5 x 5 cm (2x).
Te koop voor € 65
2e gehalte zilver, twee diverse borstels , handspiegel en een kam. Gegraveerd met klomp , bloem, druiventros en monogram A.V.J.
Verkocht voor € 30
2e gehalte zilver, 6 x 4.2 cm (2x).
Te koop voor € 60
w.o. miniatuur pijpcomfort, theezeefje met lekbakje, lepel, gebakvorkje, stop, schaartje en kristalen bakje daarbij een tang
Verkocht voor € 40
18 krt. witgoud, een grote cabochon geslepen chrysopraas met aan weerszijde een rij van 5 briljanten en chute gezet, tot. 0.62 ct., maat 17.
Te koop voor € 1000
3e gehalte, deels verguld, met landschapsdecor, adres Purfürst Neustadt - oogje defect maar aanwezig.
Verkocht voor € 20
Rijkgedecoreerd, l. 16 -23 cm.
Verkocht voor € 50
18 krt. wit- en roségoud, l. 2.5 cm.
Verkocht voor € 50
18 krt. geelgoud, slot met facetgeslepen granaat met canatille rand l. 17.2 cm.
Verkocht voor € 250
2e gehalte zilver, h. 7.5 cm - telefoondraad ontbreekt.
Te koop voor € 65
Automaat, taravana, duiker, voorzien van datumaanduiding, in roestvrije stalen kast, aan latere band - loopt.
Te koop voor € 400
14 krt. met floraal repoussé en filigrain decor - defectjes en solderingen.
Verkocht voor € 70
Te koop voor € 180
1e gehalte, met hangers/broches in de vorm van mythische beesten, bezet met een briljantje en diverse cabochons, w.o. peridot, robijn en maansteen, l. 60 cm, gewicht - sluiting mist,1 hoofdje los maar aanwezig.
Verkocht voor € 170
18 krt. geelgoud, maat 16.5+.
Verkocht voor € 110
3e gehalte, de ringen gevat in leeuwenkoppen, afgezet met palmetrand, h. 11.5 cm
Verkocht voor € 130
Met een bolsjewiek geslepen diamant van ca 2.3 ct. (kleur M, vvs), daarom heen calibré smaragdjes - 1 missend - en geflankeerd door 18 briljantjes in milgrain zetting, maat 17.5.
Verkocht voor € 3700
2e gehalte, vierkant model, voorzien van gravédecor, Niekerk Schoonhoven, 4.5 x 4.5 cm - deukjes.
Verkocht voor € 50
14 krt. geelgoud, 2e gehalte zilver, 9 roosgeslepen diamanten, maat 17.5.
Te koop voor € 240
Diverse gehaltes, w.o. een blaker, twee tafelkandelaars met filetrand, etc. h. 3.5-8 cm.
Te koop voor € 120
Incabloc, 17 jewels, met secondewijzer - loopt, aan niet-origineel bandje.
Verkocht voor € 100
W.o. een 1e gehalte cowboylaars, 2e gehalte kermisattractie, een schelpvormig pillendoosje, etc. l. 3.5-5.5 cm.
Verkocht voor € 50
Te koop voor € 220
2e gehalte zilver met gedreven decor van Oudhollandse taferelen in cartouches omringd door florale motieven en bestaande uit een handspiegel, drie borstels, een kam, een potje en een handschoenentang, in cassette van H.E. Oving, hofjuwelier Groningen.
Verkocht voor € 60
Medaillon van onyx met gouden montuur en inlegwerk en bezet met oriëntpareltjes, aan binnenkant een haarstukjes, aan 14 krt. ketting, l. 40 cm.
Verkocht voor € 150