Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3129

Een kavel divers, vnl. zilver

W.o. draadglas theebus, suikerpot en lepelvaasje met zilveren monturen, tafelkandelaartje, 2 verzilverde Christofle flessenbakken, etc.

Te koop voor € 80

Lotnummer 3130

Een cruetset, Holland 1885

2e gehalte zilveren standaard met kristallen knop en gezwarthouten voet op ivoren pootjes, kristallen flacons en strooiers, h. 20 cm - 1 karaf defect en 1 karaf ontbreekt.

Te koop voor € 40

Lotnummer 3131

Een kavel diverse horloges

W.o. Citizen, Seiko, Durena, Prisma, Ancre, etc.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3132

Een bicolore gouden oorbel bezet met diamanten

14 krt., pavé gezet.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3133

Een kavel voornamelijk zilveren juwelen

Diverse ringen, w.o. hoop-geloof-liefde en een ring met diverse draaibare buitenringen, daarbij een koningsschakel ketting.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3134

Een witgouden ring bezet met 19 briljanten

18 krt., bezet met 19 briljanten in drie rijen en chute gezet, maat 18+.

Te koop voor € 500

Lotnummer 3135

Twee paar geelgouden oorstekers

14 krt., een paar creolen en een paar solitair oorstekers bezet met diamantjes.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3136

Een bicolor gouden ring bezet met briljant, saffier en smaragd

14 krt., maat 18.25.

Te koop voor € 200

Lotnummer 3137

Een kaveltje divers goud

14 krt., bestaande uit een schakelring, een paar bicolor oorstekers, een losse kleine creool en een ring met ruitvormige tijgeroog, 10.6 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3138

Een witgouden rozet ring bezet met briljanten

14 krt., bezet met 7 briljanten, ca. 0.40 ct., maat 17.5.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3139

Een kavel diverse polshorloges

W.o. replica Panerai en Breitling, Emperio Armani, Calvin Klein, Seiko, Disney, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3140

Een witgouden solitair ring bezet met een briljantje

14 krt., maat 16.5.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3141

Een kavel diverse voornamelijk onedele sieraden

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3142

Een geelgouden (rouw)ring, Holland ca. 1880

14 krt., haarstukje met monogram W.R.J.K. met daaromheen een lijst van granules, maat 18.25.

Te koop voor € 115

Lotnummer 3143

Een parelcollier

Roze zoetwater cultivé parels, onedele magneetsluiting, l. 49 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3144

Een geelgouden hanger van het Virginia Military Institute

BWG 10 krt., bezet met grote blauwe steen, Jostens, l. 3 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 3145

Een serie van 12 zilveren rococo-stijl lepeltjes, Van Kempen, Holland late 19e eeuw.

2e gehalte, l. 11 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3146

Een parelcollier met witgouden bolsluiting

Witte zoetwater cultivé parels, ø ca. 7 mm, 14 krt., l. 44 cm.

Te koop voor € 85

Lotnummer 3147

Drie (deels) zilveren art deco dienbestek, Denemarken, ca 1920.

Twee dienlepels met gestileerde motieven, beide met keurmeestersteken Christian F. Heise (1904-1932), daarbij een botermesje met zilveren heft, Raadvad.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3148

Een antiek kornalijnen collier met gouden slot, Holland

Facet geslepen kornalijnen, 14 krt. geelgouden slot, l. 41 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3149

Een kavel divers zilver, w.o.18e eeuw

Twee lepels met inscriptie "FBS 1787" en 1 van de twee met de naam Ingeborg, Enkhuizen, een theelepeltje met een gondelier, 19e eeuwse suikerschep en een grote BWG (vermoedelijk, ongekeurd) dienlepel.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3150

Een 3-strengs boerengranaten collier met gouden slot, Holland ca. 1880

Glasgranaten en 14 krt. geelgoud, l. 31 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3151

Een Cartier aansteker, type Chinese Laquer

Verguld met zwart emaille, bij deksel het bekende Cartier design van de tricolor ringen, l. 7 cm, in niet origineel leren etuitje - niet getest met gas, wel vonken bij het aandraaien, emaille in zeer goede staat nog.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3152

Twee sierkurken met zilveren knoppen, Van Kempen, Voorschoten ca. 1880

2e gehalte zilver, glad model met parelrandje, h. 5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3153

Een verzameling diverse oorstekers, ca. 17 paar

Voornamelijk onedel, daarbij een 14 krt. geelgouden sluiting voor een 3-strengs collier of armband, 2.3 gram - stoppertjes niet compleet.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: