Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een kavel aardewerk m.b.t. Leiden

Vier cloisonnétegels, De Porceleyne Fles Delft - grootste gerestaureerd, een miniatuur kookpot, h. 8 cm, een Leidse pijp en een bierpul met tinnen klep, h. 16 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Een hexagonale hanglamp, Amsterdamse school ca. 1920

Richtprijs € 250 - 350

Lotnummer 502

Koper met gebogen melkglazen ruiten, ø 53 en h. 37 cm (excl. touw).

Richtprijs € 250 - 350

Lotnummer 503

Een tafelklok, naar 18e eeuws voorbeeld

In wortelnoten fineer kast, voorzien van maanstand, adres John Smith, London, vermoedelijk Warmink, h. 40 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een wandregulateur, Remember Company, Gebr. Resch, Oostenrijk, ca. 1880

Uurwerk in mahoniefineer op grenenhouten kast met glazen ruitjes, h. 128 cm - 1 zijruit gebroken.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 505

Een 6-persoons, 83-delig servies, Edme, Wedgwood, Engeland

Bestaande uit 6 dinerborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, 6 dessertbordjes, 6 broodbordjes, 6 soepkommen met schotels, 6 eierdoppen, 6 koffiekopjes en schotels, 6 theekopjes en schotels, 2 dekschalen en een losse schaal, 1 sauskom, 1 botervloot, 1 grote ovale schaal, 1 kom, 1 schaaltje op voet, 1 theepot, 1 theekom en 1 schemerlamp, daarbij 6 soepkommen met 4 schotels, Windsor, Wedgwood, Engeland - enkele defecten.

Richtprijs € 200 - 400

Een tafelklokje, ca. 1900

In wortelnoten kast, voorzien van maanstand en dagaanduiding, adres H. van Niel Hz., Haarlem, h. 34 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een herinneringsschotel, Rozenburg, Den Haag 1913

Polychroom plateel, uitgegeven ter gelegenheid van de opening van het Vredespaleis in Den Haag, ø 26.7 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 508

Een Friese staartklok met scheepjesmechaniek en dubbelkap, ca. 1800

Mahoniehouten behuizing, beschilderd en deels verguld metalen wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie, bekroond door atlas geflankeerd door bazuinspelende engeltjes, h. 166 cm.

Richtprijs € 700 - 1000

Lotnummer 509

Een likeurstel in de vorm van een uil, vroege 20e eeuw

Met blauwglas, h. 31 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 510

Een bureaustoel, einde 19e eeuw

Eikenhout met blauwe stoffen bekleding.

Richtprijs € 60 - 90

Een beeld van een atlete, Karl Ens Volkstedt, jaren '30

Polychroom porselein h. 31.5 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een siervaas, Franz Anton Mehlem, Royal Bonn, 19e eeuw

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 513

Een beeldje van een bloedhond, Bing & Grøndahl ca. 1950

Polychroom porselein, model 1570, met schilderssignatuur, h. 13 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 514

Een dienblad, Alessi

Chroom en kunststof, naar ontwerp van Philippe Starck, 45 x 30 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Een serie van zes eetkamerstoelen, 19e eeuw

Eikenhout met afneembare webbing zittingen.

Richtprijs € 120 - 180

Lotnummer 516

Een kostbaarhedenkistje en een tabaskdoos

Porselein met florale motieven en vergulde monturen, Limoges, h. 9 x b. 14.5 x d. 8 cm - bovenste plaquette los, en blik met gelithografeerde afbeelding van Peter de Grote in Zaandam, h. 3 x b. 13 x d. 8 x cm - sleetse plekken.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 517

Juliaan Dillens (1849-1904) - "Strijdvlegel"

Brons, h. 46 cm - stok strijdvlegel verbogen.

Richtprijs € 700 - 1000

Een betaaltafel, Midden-Europa, 19e eeuw

Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 519

Een 6-persoons, 26-delig servies, Nabob, Mason's, Engeland, tweede kwart 20e eeuw

Softpaste porselein met transferdecor, bestaande uit 6 grote borden, 6 kleine borden, 6 diepe borden, 2 dekschalen, 1 soepterrine, 1 sauskom, 1 grote en 1 kleine kom, 1 vierkante schaal en 1 ovale schaal.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 520

Een paar Directoire stijl eetkamerstoelen, P.J. Mesker, Zupthen, 19/20e eeuw

Mahoniefineer met messing biesintarsia en beslag en blauwe stoffen bekleding.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 521

Een Perzisch loper

Handgeknoopt wol, 305 x 92 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 522

Twee Nikon fotocamera's

Een Nikon F55 en een Nikon F-501 in originele verpakking met een zoom objectief 100-200mm Sigma f4.5

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 523

Een stereokijker, ca. 1900

Daarbij 16 plaatjes en 17 toverlantaarnplaatjes.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 524

Een plastiek van een panter, Otto Jarl (1856-1915) voor Royal Dux, Tsjecho-Slowakije, eerste kwart 20e eeuw

Porselein, h. 19.5, l. 38 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Kavels per pagina: