Kavels per pagina:

Lotnummer 79

Herman Henry op der Heijde (1813-1857) - Figuren in landschap

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 36 x 47 cm / 59.5 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 80

Louis Emile Burgade (1803-1876) - Schepen voor de kust

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 33.5 cm / 32 x 44 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 81

Adrianus Johannes 'Arie' Zwart (1903-1981) - Boeren keukeninterieur

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 88.5 x 74 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 82

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met perzikken en karaf

Verkocht voor € 200

Lotnummer 83

Théophile Aerssen (1813-1852) - Landschap met boerin bij boerderij

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 37.8 x 46.7 cm / 59.5 x 67.8 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 84

Fransiscus Leonardus Corsius (1933-2013) - Man in bootje in waterrijk landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25.5 x 55.5 / 42.5 x 72.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 85

Sara Frederika Hendricks (1846-1925) - Stilleven met fruit

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 53.6 x 65 cm / 71.3 x 82.8 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 86

Aimé Leon Meyvis (1877-1932) - polderlandschap met molen

Te koop voor € 240

Lotnummer 87

André Balyon (1951) - Houtsprokkelaar in het bos

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68.5 x 78.5 cm / 83.7 x 93.8 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 88

Willem Alexander Knip (1883-1967) - Gezicht op de Prins Hendrikkade met de Schreierstoren en op de achtergrond het voormalig scheepvaarthuis, Amsterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 103 x 156 cm / 125 x 177.5 cm.

Te koop voor € 7500

Lotnummer 89

Willem Maris (1844-1910) - Koeien aan de waterkant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 65 x 82.5 cm / 89 x 105 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 90

Antonius Bernardus Dirckx (1878-1927) - Havengezicht

Gouache, r.o. gesigneerd (achter passepartout), 24 x 32.5 / 39.5 x 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 91

Louis Robbe (1806-1887) - Herder met vee in landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 43.3 cm / 51.6 x 60.1 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 92

Corneille (1922-2010) - Herbes

Litho 110/125, m.b. gesigneerd en gedateerd '77, 65 x 50 cm / 92.5 x 75.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 93

Hollandse school, 19 eeuw - Stadsgezicht met figuren bij kerk

Olieverf op paneel, 27.2 x 37 cm / 52.5 x 62.2 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 94

Antoon Markus (1870-1955) - Riviergezicht bij Rhenen

Marouflé, l.o. gesigneerd en gedateerd 1931, 50 x 70 / 62 x 82.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 95

Engelse school, 19e eeuw - Driemaster voor de kust

Olieverf op paneel, 30 x 43 cm / 49.8 x 63 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 96

Willy Berkers (1950) - stilleven met pot met planten

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 21.5 x 34 / 32 x 45 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 97

Andries van den Berg (1852-1944) - Interieur met moeder en kind

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 68 x 58 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 99

Gerardus Hendriks (1804-1859) - Riviergezicht met Hooischip

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.8 x 51.3 cm / 55.8 x 68 cm - paneel kromgetrokken.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 100

Omgeving Pieter Cornelisz. van Slingelandt (1640-1691) - Drinkende man met hond en dienstmeid voor herberg

Olieverf op paneel, 31 x 25 cm / 48 x 43 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 103

Gottfried van Pelt (1873-1926) - Bloemstilleven

Marouflé, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 75.5 x 66 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 104

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvrouw op het strand

Marouflé, r.o. gemonogrameerd, 24.5 x 21.5 / 27.5 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 105

John Terris (1865-1914) - Dorpsgezicht met figuur en paarden

Aquarel, r.o. gesigneerd, 48.5 x 73 cm / 61.3 x 85.9 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 106

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Het lossen van de vangst

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 33 x 50 / 58.5 x 41.5 cm.

Verkocht voor € 3200

Kavels per pagina: