Kavels per pagina:

Lotnummer 53

Naar Willem Bodeman - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.2 cm / 46 x 55.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 54

Anton Rooskens (1906-1976) - Printemps

Zeefdruk 26/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 74.5 x 53 cm / 103 x 80.5 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 55

Naar Fritz Beinke (1842-1907) - De speelgoedverkoper

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 31 x 47.7 cm / 56.5 x 73.2 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 56

Préfète Duffaut (1923-2012) - Fantasiestad

Acryl op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 51 cm / 67.5 x 59 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 57

Europese school - Landschap met huisjes, figuren en vee bij rivier

Marouflé, r.o. valselijk P.G. van Os gesigneerd, 33.5 x 41.5 cm / 47.6 x 56 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 58

Frits Johan Goosen (1943) - Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 59

Leonard Johannes de Gijselaar (1827-1890) - Schepen bij havenhoofd

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1857, 34.7 x 46.4 cm / 47.8 x 59.4 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 61

Hollandse school, PC gemonogrammeerd - Stilleven met appels, peren en noten

Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 32.4 x 42.7 cm / 50.6 x 60.9 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 62

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) - Bomschuiten op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 38 x 48 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 63

Aart van Bennekum (1909-1972) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd `44, 74.5 x 61.8 cm / 82.6 x 70 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 64

Tjarko ten Have (1947-2003) - Richard Krajicek

Acrylverf op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 100 x 72.5 cm / 103 x 75 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 65

Mogelijk Jacob Willem Gruijter (1856-1908) - Schepen bij havenhoofd

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 60 x 82.4 cm / 74 x 97.6 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 66

Anton Gerhart (1879-?) - Soldaten en boeren bij tent

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 31.5 cm / 29 x 40 cm.

Te koop voor € 380

Lotnummer 67

William Raymond Dommersen (1850-1927) - De Amalfikust te Italië

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51.3 x 79 cm / 81 x 106 cm.

Verkocht voor € 560

Lotnummer 68

Corneille (1922-2010) - La Sensualité du sensible

Zeefdruk H.C. XXII/XXX, l.o. gesigneerd en gedateerd '88, 29.5 x 24 cm / 60.5 x 53 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 69

Verso toegeschreven aan Jacob Alt (1789-1872) - Vier erotische voorstellingen

4x aquarel, 23 x 30 cm (4x) / 32 x 38.5 cm (4x).

Verkocht voor € 600

Lotnummer 70

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Gezicht op Loenen aan de Vecht

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27 x 35 / 47 x 54 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 71

Wam Groot (1946) - Bloemstilleven met witte tulpen in vaas

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 72

Wam Groot (1946) - Bloemstilleven met roze rozen in kan

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2012, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 73

Hermanus Charles Christiaan 'Herman' Bogman (1861-1921) - Grazende koeien bij hek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.2 cm / 54 x 74 cm.

Verkocht voor € 310

Lotnummer 74

Kasparus Karsen (1810-1896) - Stadsgezicht

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 31.5 cm / 42 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 75

Johannes Pietersen (1893-1970) - Gezicht op Dordrecht vanaf de Merwede

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41 x 60.5 cm / 65.3 x 85.6 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 76

Toegeschreven aan Jacobus van der Stok (1794-1864) - Zomer en Winter

2x Olieverf op (verdoekt) doek, 32 x 40 cm (2x) / 44 x 52.5 cm (2x) - beide met restauraties, gedoubleerd.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 77

T. Pieters gesigneerd - de Merwede bij Dordrecht

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 33 x 46 cm / 56 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 78

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) - Portret van een man en een vrouw

2x olieverf op paneel, beide r.o. gesigneerd, 27 x 22 cm (2x) / 35.5 x 30 cm (2x).

Verkocht voor € 250

Kavels per pagina: