Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.2 cm / 46 x 55.5 cm.
Verkocht voor € 200
Zeefdruk 26/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 74.5 x 53 cm / 103 x 80.5 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 31 x 47.7 cm / 56.5 x 73.2 cm.
Verkocht voor € 200
Acryl op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 51 cm / 67.5 x 59 cm.
Te koop voor € 160
Marouflé, r.o. valselijk P.G. van Os gesigneerd, 33.5 x 41.5 cm / 47.6 x 56 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1857, 34.7 x 46.4 cm / 47.8 x 59.4 cm.
Verkocht voor € 900
Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 32.4 x 42.7 cm / 50.6 x 60.9 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 38 x 48 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd `44, 74.5 x 61.8 cm / 82.6 x 70 cm.
Verkocht voor € 80
Acrylverf op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 100 x 72.5 cm / 103 x 75 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 60 x 82.4 cm / 74 x 97.6 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 31.5 cm / 29 x 40 cm.
Te koop voor € 380
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51.3 x 79 cm / 81 x 106 cm.
Verkocht voor € 560
Zeefdruk H.C. XXII/XXX, l.o. gesigneerd en gedateerd '88, 29.5 x 24 cm / 60.5 x 53 cm.
Verkocht voor € 140
4x aquarel, 23 x 30 cm (4x) / 32 x 38.5 cm (4x).
Verkocht voor € 600
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27 x 35 / 47 x 54 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2012, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.2 cm / 54 x 74 cm.
Verkocht voor € 310
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 31.5 cm / 42 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 900
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41 x 60.5 cm / 65.3 x 85.6 cm.
Verkocht voor € 200
2x Olieverf op (verdoekt) doek, 32 x 40 cm (2x) / 44 x 52.5 cm (2x) - beide met restauraties, gedoubleerd.
Verkocht voor € 1400
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 33 x 46 cm / 56 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 150
2x olieverf op paneel, beide r.o. gesigneerd, 27 x 22 cm (2x) / 35.5 x 30 cm (2x).
Verkocht voor € 250