Kavels per pagina:

Lotnummer 513

Een serie van 8 eetkamerstoelen, Pander, ca. 1950

Eikenhout met leren bekleding.

Te koop voor € 160

Lotnummer 517

Een 63-delig servies, Vieux Rouen, Wedgwood, eerste kwart 20e eeuw

Aardewerk, bestaande uit 12 dinerborden, 8 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 6 diepe borden, 1 soepterrine, 3 dekschalen, 2 sauskommen, 2 schalen op voet, 2 sauskommen met deksel, 1 treef, 3 ronde schalen en 7 ovale schalen, 6 bekers en 10 eierdopjes.

Te koop voor € 240

Lotnummer 535

Een art deco-stijl beeld van een danseres met tamboerijn

Gietijzer, h. 30 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 541

Een 4-laads kast, Schotland late 19e eeuw

Mahoniefineer, bovenste lade gebogen, overige 3 lades naar buiten toe taps toelopend, h. 104 x b. 111 x d. 55 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 550

Een antieke kast

Geloogd eikenhout, onderstel met één deur en één lade, bovenstel met één deur waarboven een compartiment achter schuif voorzien van paneel met snijwerk, h. 227 x b. 79 x d. 64 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 563

Een penantkastje, 19e eeuw en later

Diverse houtsoorten, twee deuren met ivoren slotplaatjes en twee lades aan de zijkant, h. 86.5 x b. 97.5 x d. 47 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 583

Een vleugel, Broadwood & Sons, midden 19e eeuw

Rozenhout, ivoren toetsen, Lengte 200 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 631

Een Nederlandse legerhelm, periode WOII

Voorzien van helmplaat met gestileerd embleem met staande leeuw, groen geschilderd, model M34, binnenwerk origineel, l. 28.5 cm.

Te koop voor € 175

Lotnummer 632

Een Duitse legerhelm, Stahlhelm, periode WOII

Model 1940, later opnieuw grijs geschilder, met origineel binnenwerk, Eisenhuttenwerk Thale/Herz,genummerd 5070, maat 66, l. 29 cm.

Te koop voor € 175

Lotnummer 639

Een armstoel, Frankrijk ca. 1900

Notenhout, twee gecanneleerde poten en zitting en rugleuning voorzien van stoffen bekleding.

Te koop voor € 40

Lotnummer 659

Een 4-laads commode, Holland 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken en messing beslag, h. 94 x b. 89 x d. 56.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 667

Een stoel met armleuningen en hoge rug, Holland tweede helft 19e eeuw

Eikenhout, leuningen met acanthusbladmotief, rustend op geabstraheerd klauwpoten, voorzien van (sleetse) bekleding met Schotse ruit, h. 122 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 669

Een armstoel, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer, gebogen armleuningen en rustend op sabelpoten, zitting met groenvelours bekleding.

Te koop voor € 35

Lotnummer 675

Een waskast met spiegel, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op diverse houtsoorten, kast met vier lades, marmeren blad en spiegel, h. 175 x b. 92 x d. 54 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 684

Een regulateur, ca. 1880

Mahoniehout, h. 95 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 702

Een kavel diverse modeltreinen en toebehoren, voornamelijk spoor 0, tweede kwart 20e eeuw

W.o. wagons, locomotieven, huisjes, perrons, rails.

Te koop voor € 80

Lotnummer 710

Een paar kandelaars, 18/19e eeuw

Messing, h. 24 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 712

Een kavel oud blikken en kunststof speelgoed

W.o. drie auto's, een stoommachine, een kabelbaan.

Te koop voor € 65

Lotnummer 750

Een snijstuk, vermoedelijk dessus de porte, met centraal een spiegel en VOC inscripties, ca. 1750

Verguld hout, centraal een strikmotief, guirlandes van eikenbladeren, ovale spiegel met parelrand en geflankeerd door diverse specerijen, l. 86 x 36 cm.

Te koop voor € 1125

Lotnummer 765

Een buste van een vrouw, Cordier gesigneerd

Brons op marmeren voetstuk, h. 36.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 780

Een reiswekker, adres Jean Lacroix, Paris

In messing kast bezet met robijnen, saffieren en smaragden, tot. ca. 40 ct, en diverse parels, h. 12 cm, in originele foedraal.

Te koop voor € 1450

Lotnummer 782

Een telefoonbankje, tweede helft 20e eeuw

Mahoniehout, geelroze gestreepte bekleding, met telefoonplankje met vak en laatje, h. 89 x b. 30 x d. 47 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 785

Een icoon, Pokrof van de Moeder Gods, Rusland ca. 1800

Polychroom beschilderd houten paneel met koperen oklad, 33.5 x 28 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 801

Een dressoir

Kersenhout, dressoir voorzien van vier lades en vier deuren en interieur met twee legplanken, h. 95.5 x b. 253 x d. 53 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 810

Een bruine hutkoffer, eerste helft 20e eeuw

h. 32 x b. 90 x d. 49 cm.

Te koop voor € 35

Kavels per pagina: