Kavels per pagina:

Lotnummer 815

Jeannie Hoovers (1951) - Buste van een vrouw

Keramiek, verso gemonogrammeerd, h. 49 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 816

Een paar stoeltjes, jaren '50

Wit skai bekleding met houten poten, h. 75 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 825

Een kavel diverse serviesdelen Wedgwood, model Stratford

Bestaand uit zes ontbijtborden, zeven-kop-en-schotels (waarvan een schoteltje met chipje), vier eierdoppen, een roomkan, een sauskom, een grote en een kleine platte schaal, twee ovale diepe schalen, een bakje en vier kleine schoteltjes

Te koop voor € 80

Lotnummer 863

Een bonheur, ca. 1870

Zwart gepolitoerd, met geprofileerde paneeldeuren en vitrineopstand met achterspiegel, voorzien van gestoken kuif en klossen, Willem III, kuif dient gelijmd te worden, h. 218 x b. 112 x d. 48 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 865

Een model van een halve koepel met trappenhuis

Hout, h. 41 x b. 45.5 x d. 25 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 868

Een laag model hoekkast, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, twee jaloeziedeurtjes, interieur met legplanken en lade, h. 94.5 x b. 122 x d. 69 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 869

Een vitrinekast, Pander, midden 20e eeuw

Mahoniehout, bovengedeelte met twee deuren onder gecontourneerde kap, ondergedeelte met twee deurtje en twee laatjes, h. 223 x b. 40 x d. 50 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 871

Een 5-delige tuinset, midden 20e eeuw

Witgeschilderd smeedijzer, decor van S-voluten, tafel met natuurstenen blad, bladmaat tafel 100 x 80 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 880

Een art nouveau stijl siervaas

Groen glas met ingesloten poeders en opgelegd glazen en metalen decor in de vorm van een kever, Galle gesigneerd, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 893

Een 24-persoons coulissentafel

Gefineerd hout, onderstel met uitklapbare poten, inclusief drie niet originele tussenbladen, h. 75, bladmaat: 180 x 120 cm, uitschuifbaar tot 670 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 895

Naar Zadkine, Le retour de fils prodigue

Zwart gepatineerd brons, h. 99.5 cm.

Te koop voor € 2900

Lotnummer 900

Een paar empire vazen met kunstbloemen onder stolpen

Verguld porselein met geschilderde voorstellingen van boerenbruiloften onder glazen stolpen met houten voetstukken, h. 64 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 902

Een toneelzwaard, 19/20e eeuw

l. 111 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 905

Een banjo baro-, hydro- en thermometer, L.J. Harri Amsterdam ca. 1880

In mahoniehouten behuizing, h. 99 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 907

Een 5-lichts Art nouveau hangkroon, Frankrijk ca. 1910

ø 65 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 908

Een coulissentafel, Holland vroege 20e eeuw

Eikenhout, onderstel rustend op zwenkwieltjes, h. 78 cm, bladmaat 153 x 153, met 6 bijbehorende tussenbladen van elk 35.5 cm, uitschuifbaar tot 366 cm = 14/16 personen

Te koop voor € 400

Lotnummer 916

Eumig S2, S3 en R2000 Instaprojection

Twee Eumig 8mm filmcamera's (s2 en s3) en een 8mm Eumig R2000 Instaprojection

Te koop voor € 35

Lotnummer 918

Een verzameling Pathé-Baby 9.5mm filmrolletjes ca. 1920

Circa 190 rolletjes in kist

Te koop voor € 120

Lotnummer 922

Een verzameling diverse 8mm apparatuur voornamelijk Eumig

Waaronder Eumig camera, drie Eumig filmprojectoren en een Edimat rewinder en diverse accessoires.

Te koop voor € 40

Lotnummer 925

Vijf vintage 8mm filmcamera's

Waaronder twee Kodak Brownie's (waarvan één in originele verpakking), een Quartz M, en Quartz M2 in cassette met toebehorende onderdelen en een Bell & Howell Autoset II

Te koop voor € 50

Lotnummer 927

Vijf diaprojectors en projectietafel

Waaronder een Kindermann Telefocus met rond diamagazijn, een diaprojector in kist, een Rollei projector met 2 Rollei projectorlensen (Projar 150mm en de V/S-Heidosmat 2.4/90MC), twee Jack diaskop's en aantal diaslides

Te koop voor € 50

Lotnummer 931

Vijf camera's en twee filmprojectoren

waaronder Kodak Instamatic M16, Zeiss Ikon Movikon en Sanyo vm-d5p 8mm camcorder met alle toebehoren.

Te koop voor € 40

Lotnummer 932

Zeven fotocamera's

waaronder de Snapshooter, Afgamatic 2008, Rollei Pocket, Minolta high-matic GF, Fujica Rapid S, Kodak Instamatic 224, Afga Clack en 2 lensjes

Te koop voor € 20

Lotnummer 935

Een grote verzameling diverse (film)camera toebehoren

waaronder lenzen, lampen, flitsers en literatuur

Te koop voor € 20

Lotnummer 936

Een grote verzameling (film)camera toebehoren

voornamelijk montage apparatuur en diaviewers

Te koop voor € 20

Kavels per pagina: