Keramiek, verso gemonogrammeerd, h. 49 cm.
Te koop voor € 600
Wit skai bekleding met houten poten, h. 75 cm.
Te koop voor € 50
Bestaand uit zes ontbijtborden, zeven-kop-en-schotels (waarvan een schoteltje met chipje), vier eierdoppen, een roomkan, een sauskom, een grote en een kleine platte schaal, twee ovale diepe schalen, een bakje en vier kleine schoteltjes
Te koop voor € 80
Zwart gepolitoerd, met geprofileerde paneeldeuren en vitrineopstand met achterspiegel, voorzien van gestoken kuif en klossen, Willem III, kuif dient gelijmd te worden, h. 218 x b. 112 x d. 48 cm.
Te koop voor € 80
Hout, h. 41 x b. 45.5 x d. 25 cm.
Te koop voor € 240
Mahoniefineer op eikenhout, twee jaloeziedeurtjes, interieur met legplanken en lade, h. 94.5 x b. 122 x d. 69 cm.
Te koop voor € 120
Mahoniehout, bovengedeelte met twee deuren onder gecontourneerde kap, ondergedeelte met twee deurtje en twee laatjes, h. 223 x b. 40 x d. 50 cm.
Te koop voor € 240
Witgeschilderd smeedijzer, decor van S-voluten, tafel met natuurstenen blad, bladmaat tafel 100 x 80 cm.
Te koop voor € 120
Groen glas met ingesloten poeders en opgelegd glazen en metalen decor in de vorm van een kever, Galle gesigneerd, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 200
Gefineerd hout, onderstel met uitklapbare poten, inclusief drie niet originele tussenbladen, h. 75, bladmaat: 180 x 120 cm, uitschuifbaar tot 670 cm.
Te koop voor € 240
Zwart gepatineerd brons, h. 99.5 cm.
Te koop voor € 2900
Verguld porselein met geschilderde voorstellingen van boerenbruiloften onder glazen stolpen met houten voetstukken, h. 64 cm.
Te koop voor € 550
In mahoniehouten behuizing, h. 99 cm.
Te koop voor € 80
ø 65 cm.
Te koop voor € 40
Eikenhout, onderstel rustend op zwenkwieltjes, h. 78 cm, bladmaat 153 x 153, met 6 bijbehorende tussenbladen van elk 35.5 cm, uitschuifbaar tot 366 cm = 14/16 personen
Te koop voor € 400
Twee Eumig 8mm filmcamera's (s2 en s3) en een 8mm Eumig R2000 Instaprojection
Te koop voor € 35
Circa 190 rolletjes in kist
Te koop voor € 120
Waaronder Eumig camera, drie Eumig filmprojectoren en een Edimat rewinder en diverse accessoires.
Te koop voor € 40
Waaronder twee Kodak Brownie's (waarvan één in originele verpakking), een Quartz M, en Quartz M2 in cassette met toebehorende onderdelen en een Bell & Howell Autoset II
Te koop voor € 50
Waaronder een Kindermann Telefocus met rond diamagazijn, een diaprojector in kist, een Rollei projector met 2 Rollei projectorlensen (Projar 150mm en de V/S-Heidosmat 2.4/90MC), twee Jack diaskop's en aantal diaslides
Te koop voor € 50
waaronder Kodak Instamatic M16, Zeiss Ikon Movikon en Sanyo vm-d5p 8mm camcorder met alle toebehoren.
Te koop voor € 40
waaronder de Snapshooter, Afgamatic 2008, Rollei Pocket, Minolta high-matic GF, Fujica Rapid S, Kodak Instamatic 224, Afga Clack en 2 lensjes
Te koop voor € 20
waaronder lenzen, lampen, flitsers en literatuur
Te koop voor € 20
voornamelijk montage apparatuur en diaviewers
Te koop voor € 20