Porselein, bestaande uit 6 kop-en-schotels, theepot en melkkan en suikerpot.
Verkocht voor € 15
Polychroom porselein, h. 36.5 - 47 cm.
Verkocht voor € 50
Leer, hout en veren, l. excl. pijlen: 50 cm.
Verkocht voor € 15
Op plexiglazen standaard, l. 27 cm.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit een imari en een blauwwit bord (beide gelijmd), 2 papbordjes (haarlijnen), 2 schotels en 2 Kantonese schoteltjes, ø 16.5 - 31.5 cm.
Verkocht voor € 40
Brons, w.o. 1 antiek exemplaar, h. 5 cm.
Verkocht voor € 25
Polychroom porselein met decor van figuren, vogels en florale motieven, h. 34.5 cm.
Verkocht voor € 110
Twee met decor van karakters, en een exemplaar met deksel bekroond door een slakje, l. 12.5 - 20.5 cm - de kleinste met chipjes dekselrand.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met waterrijk landschapsdecor, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 140
Vnl. jade plaquettes, daarbij een reisbekertje in zakhorlogekast en postzegeldoosje, etc, l. 43 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein met polychrome decors, h. 6.5 en ø 10 cm, herkomst: Alexander van de Ven, Den Haag.
Verkocht voor € 30
Polychroom porselein met decor van strijders, ø 45 cm.
Verkocht voor € 80
Deels rood geaderd, met decor van karakters,l. 29 cm, daarbij een houten bord met oosters geschrift, l. 35 cm - barsten.
Verkocht voor € 60
Bamboe, h. 35 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom cloisonné en messing, h. 27 cm.
Verkocht voor € 80
Gestoken hout, met wandbevestiging, h. 27 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een ruyi scepter, China, een wasra, Tibet, een krishandvat, Indonesië, een lakwerk snuifflesje, China en een dekseldoosje uit een schelp vervaardigd, h. 6 - 20 cm.
Verkocht voor € 45
Polychroom en deels verguld porselein, h. 13 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van eenden en florale motieven, ø 21 cm.
Verkocht voor € 20
Jade en speksteen, w.o. een antieke schijf, 4.5 - 11 cm.
Verkocht voor € 35
W.o. Boeddha beeld, h. 19 cm, een bitong, h. 16.5 cm, een lakwerk kist en dekseldoosje, een kooitje, een Lao Tse figuur, een pasteivorm, etc.
Verkocht voor € 50
W.o. een messing opiumpijp, opiumgewichtjes, een verzilverd miniatuur van een ossenwagen, etc.
Verkocht voor € 30
Polychroom porselein met decor van en vis en florale motieven, h. 9 cm, ø 38.5 cm.
Verkocht voor € 90
Djatihout, pita maha stijl h. 33 cm - chipje van hoofdtooi.
Verkocht voor € 160