Lange oren, centraal in het hoofd een gat, op voet, h. 61 cm.
Te koop voor € 900
Te koop voor € 40
Kleuren houtsnede, 21.7 x 35 cm, lijst: 47 x 57 cm.
Te koop voor € 100
Geplakt op zijde, 96 x 32 cm (totaal 163 x 43 cm).
Te koop voor € 35
Te koop voor € 40
Porselein met reliëfdecor van feniks en florale motieven, handvatten in de vorm van draken, h. 67 cm.
Te koop voor € 350
Beschilderd zijde, r.b. gesigneerd, 55 x 34 cm.
Te koop voor € 100
Beschilderd zijde, l.o. gesigneerd, 54 x 34.5 cm.
Te koop voor € 100
Beschilderd zijde, l.m. gesigneerd, 54 x 3 cm.
Te koop voor € 100
Brons, Boeddha met halo zittend op lotustroon op schildpadschild, h. 100 cm.
Te koop voor € 2200
Vaas met polychroom decor van figuren, mythische wezens en hals met decor van vlinders, h. 24 cm, bord met famille noir decor van twee vrouwen met parasols, ø 27 cm.
Te koop voor € 40
Porselein, h. 30 cm.
Te koop voor € 200
Beschilderd zijde met afbeelding van vogels op tak, afb.: 109 x 41 cm, scroll: 192 x 53 cm, incl. niet originele houten kist.
Te koop voor € 35
Zwart patina, met kralenkettingen en stoffen lappen, Liberia/Guinea (stijlelementen van diverse West-Afrikaanse stammen), op metalen voeten, h. 48 cm.
Te koop voor € 155
IJzerhout, mogelijk Indonesische archipel, h. 34 cm.
Te koop voor € 35
h. 27-35 cm.
Te koop voor € 35
Handen ontbreken, Burkina Faso, op houten voetje, h. 49 cm.
Te koop voor € 40
Opgehoogd met wit en zwart, Gabon, 20e eeuw, l. 120 cm.
Te koop voor € 100
Voorzien van krust en opgehoogd met zwart, rood en blauw, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea, h. 50 cm.
Te koop voor € 35
Met rood en zwart opgehoogd en versierd met blik, kauri schelpen en stoffen kap, Ivoorkust, h. 45 cm.
Te koop voor € 40
Gabon, h. 46 cm.
Te koop voor € 35
Met wit opgehoogd, fraai gevlochten haar, Gabon, h. 28 cm.
Te koop voor € 35
Handen gevouwen op zijn borst, Borneo, h. 80 cm - zeer sleets en stuk hout missend oven linker oog.
Te koop voor € 20
Deels met wit opgehoogd, Kameroen, h. 52 cm.
Te koop voor € 40
Gezwart hout, Gabon, h. 66 cm.
Te koop voor € 80