Kavels per pagina:

Lotnummer 2143

Een Kota-stijl reliekmand

Een kalebas mand met figuur met koper bekleed, daarbij 3 grote slakkenhuizen en enkele schelpen, Gabon, h. 45 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 2147

Twee Tellum-stijl beelden van staande manfiguren

De grotere met handen bij (missende) penis, de kleine met handen ten hemel geheven, Mali, h. 30 en 53 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2154

Een Fang-stijl beeld van een figuur op fallus

Gabon, h. 47 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2160

Een totempaal, Afrika

Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2167

Een paar Kota figuren, reliquary guardian figures, Gabon

Hout met koper bekleed, 42 x 22.5 en 41.5 x 23 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2173

Een paar kommen, China, Kangxi

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 7.2 cm, ø 15.3 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2176

Een 3-delig kaststel, daarbij een dekselpot, China, 19e eeuw

Poederblauw porselein met floraal decor, één vaas gelijmd, h. 15 - 30 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2185

Een famille rose vaas

Porselein met polychroom decor met decor van pioenen, pauwen en karakters, China , h. 36 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2190

Chinese school - Twee elegante dames

Gemengde techniek (druk en aquarel), 125 x 31 cm, 147 x 52 cm - glas ontbreekt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2193

Een zijden borduurwerk in lijst, China

Met decor van diverse vogels in landschap bij ondergaande zon, 46 x 85 cm, 54 x 94 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2212

Een schotel, China

Famille verte porselein met centraal decor van een draak en randen met decor van vlinders, vleermuizen en florale motieven, h. 9.1 cm, ø 34 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2214

Een pagode, China

Blauwwit porselein, opgebouwd uit acht delen, h. 121 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 2215

Een pagode, China

Te koop voor € 600

Lotnummer 2216

Een snuiffles, China

Glas met schilderingen van hertjes, h. 8 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2217

Een snuiffles, China

Geel glas met schilderingen van landschappen en voorzien van koperen monturen, h. 8 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2218

Twee Chinese beelden: Guanyin zittend op hert en een mythisch figuur met zwaard zittend op tijger

Blanc de Chine porselein, h. 23 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2220

Een beeld van een liggende Guanyin, China

Brons, h. 44 cm, l. 130 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2261

Een met zilver bekleed beeld van een olifant, Thailand

1e gehalte zilver, rijk bewerkt, h. 23 cm - staartje verbogen, enkele deukjes.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2289

Een beeld van een wandelende Boeddha, Thailand

Brons, h. 29.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2290

Een beeld van een zittende Boeddha, Thailand 19e eeuw

Verguld hout, Bhumisparsa Mudra, h. 22 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2291

Een beeld van een Boeddha op lotustroon, Thailand 18e eeuw

Verguld en gepolychromeerd hout, Vitarka Mudra, 20.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer volgt

Een Afrikaans fantasie masker met kauri-schelpjes

Gevlochten kap en gestoken haarlijn, h. 41 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Een gestoken Afrikaans fantasie-beeld met hanenkam

Rijk gestoken met geometrische motieven, oren en mond met rood opgehoogd, raffia nekstuk en oorringen, achter in het haar een gedraaide schelp, h. 32 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Vijf gestoken houten beelden

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: