Een kalebas mand met figuur met koper bekleed, daarbij 3 grote slakkenhuizen en enkele schelpen, Gabon, h. 45 cm.
Te koop voor € 50
De grotere met handen bij (missende) penis, de kleine met handen ten hemel geheven, Mali, h. 30 en 53 cm.
Te koop voor € 35
Gabon, h. 47 cm.
Te koop voor € 35
Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.
Te koop voor € 400
Hout met koper bekleed, 42 x 22.5 en 41.5 x 23 cm.
Te koop voor € 120
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 7.2 cm, ø 15.3 cm.
Te koop voor € 160
Poederblauw porselein met floraal decor, één vaas gelijmd, h. 15 - 30 cm.
Te koop voor € 160
Porselein met polychroom decor met decor van pioenen, pauwen en karakters, China , h. 36 cm.
Te koop voor € 65
Gemengde techniek (druk en aquarel), 125 x 31 cm, 147 x 52 cm - glas ontbreekt.
Te koop voor € 65
Met decor van diverse vogels in landschap bij ondergaande zon, 46 x 85 cm, 54 x 94 cm.
Te koop voor € 20
Famille verte porselein met centraal decor van een draak en randen met decor van vlinders, vleermuizen en florale motieven, h. 9.1 cm, ø 34 cm.
Te koop voor € 500
Blauwwit porselein, opgebouwd uit acht delen, h. 121 cm.
Te koop voor € 600
Te koop voor € 600
Glas met schilderingen van hertjes, h. 8 cm.
Te koop voor € 200
Geel glas met schilderingen van landschappen en voorzien van koperen monturen, h. 8 cm.
Te koop voor € 200
Blanc de Chine porselein, h. 23 cm.
Te koop voor € 240
Brons, h. 44 cm, l. 130 cm.
Te koop voor € 1200
1e gehalte zilver, rijk bewerkt, h. 23 cm - staartje verbogen, enkele deukjes.
Te koop voor € 200
Brons, h. 29.5 cm.
Te koop voor € 80
Verguld hout, Bhumisparsa Mudra, h. 22 cm.
Te koop voor € 160
Verguld en gepolychromeerd hout, Vitarka Mudra, 20.5 cm.
Te koop voor € 200
Gevlochten kap en gestoken haarlijn, h. 41 cm.
Te koop voor € 35
Rijk gestoken met geometrische motieven, oren en mond met rood opgehoogd, raffia nekstuk en oorringen, achter in het haar een gedraaide schelp, h. 32 cm.
Te koop voor € 35
Te koop voor € 40