Messing, met kubusvormige melkglazen kappen, h. 36 x b. 15.5 cm x d. 26 cm.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 40
Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap, h. 52 cm.
Verkocht voor € 130
Porselein met floraal decor, bestaande uit 6 borden, 5 diepe borden, een dekschaal, vier diverse schalen, een sauskom en een sausschaal.
Verkocht voor € 30
Brons, MR gemerkt aan de zijkant, chipje in rand, h. 22.5 cm, ø bovenkant 23 cm.
Verkocht voor € 200
Polychroom keramiek, l. 42 en h. 66 cm.
Verkocht voor € 60
Deels hout, l. 6 en h. 51 cm.
Verkocht voor € 25
Ijzer, vuurhaal heeft een scheurtje, l. 84 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. maatbekers en kannen, (warmhoud)bordjes, platvink.
Verkocht voor € 100
Groengepatineerd metaal (white metal) op marmeren voetstuk, l. 54 cm.
Verkocht voor € 350
Met bewerkte kling met decor van bladermotieven en oorlogstrofeeën, in messing en leren schede, L. Steilberg jr., Münster, l. 97 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniehout en ijzer, niet originele laadstok met messing knop, l. 36 cm.
Verkocht voor € 280
Messing en ijzeren monturen, l. 38 cm - laadstok en veer trekker defect.
Verkocht voor € 90
Tin, h. 5.5 - 12.5 cm.
Verkocht voor € 180
Messing, in de rand van de voet gemerkt: G ster/bloem G, h. ca. 22 cm.
Verkocht voor € 300
Messing, h. 19 en 20 cm.
Verkocht voor € 280
Gietijzer gedecoreerd met putti, bokalen, neoklassiek portretmedaillon en florale motieven, één bokaal gebroken, l. 74 cm.
Verkocht voor € 30
Zilverkleurig metalen voet met gesatineerd glazen kapje met neoklassieke motieven, h. 34.5 cm.
Verkocht voor € 100
In goudkleurige lijst bekroond door tuinvaas, 77 x 42 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. twee winkelweegschalen, twee lijmklemmen en een beslagkom.
Verkocht voor € 30
Koper, 67 x 82 cm.
Verkocht voor € 30
Met kruisvormig gemarmerd glazen kap, h. 50 cm.
Verkocht voor € 60
Aardewerk met polychroom decor van fruit en bloemen en deksel voorzien van knop in de vorm van een vrucht, één deksel ontbreekt, h. 21 cm. l. 30 cm.
Verkocht voor € 25
Tinlegering, h. 34 cm - restauraties.
Verkocht voor € 100
Een Copier vaasje m.b.t. het 40-jarig regeringsjubileum, 1938, h. 10.5 cm, een persglazen beker h. 11.7 cm, bronzen inhuldigingspenning van Begeer, 2 wit aardewerk schotels, Wilhelmina 50 jarig regeringsjubileum en inhuldiging Juliana, Porceleyne fles, Delft, ø 27.5 en 28 cm, en een tegel m.b.t. het 40 jarig regeringsjubileum van Wilhelmina, Staatsmijnen in Limburg, Sphinx, chipjes, 20.4 x 15.2 cm.
Verkocht voor € 40