Kavels per pagina:

Lotnummer 562

Een paar Art deco stijl wandlampen

Messing, met kubusvormige melkglazen kappen, h. 36 x b. 15.5 cm x d. 26 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 563

Een Art deco stijl wandlamp

Verkocht voor € 40

Lotnummer 565

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap, h. 52 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 566

Een kavel poppenservies delen, ca. 1900

Porselein met floraal decor, bestaande uit 6 borden, 5 diepe borden, een dekschaal, vier diverse schalen, een sauskom en een sausschaal.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 567

Een grape, 17e eeuw

Brons, MR gemerkt aan de zijkant, chipje in rand, h. 22.5 cm, ø bovenkant 23 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 569

Een hangend engeltje met bloembak

Polychroom keramiek, l. 42 en h. 66 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 571

Een speelgoed bloemverkopers bakfiets

Deels hout, l. 6 en h. 51 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 573

Een vuurhaal en twee diverse wildhaken, 18/19e eeuw

Ijzer, vuurhaal heeft een scheurtje, l. 84 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 574

Een verzameling tin, w.o. antieke exemplaren

W.o. maatbekers en kannen, (warmhoud)bordjes, platvink.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 575

Een art deco beeld van een sluipende panter

Groengepatineerd metaal (white metal) op marmeren voetstuk, l. 54 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 576

Een officierssabel, periode WO I

Met bewerkte kling met decor van bladermotieven en oorlogstrofeeën, in messing en leren schede, L. Steilberg jr., Münster, l. 97 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 578

Een percussiepistool, Henry Nock ca. 1800

Mahoniehout en ijzer, niet originele laadstok met messing knop, l. 36 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 579

Een percussiepistool, 1e helft 19e eeuw

Messing en ijzeren monturen, l. 38 cm - laadstok en veer trekker defect.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 581

Negentien antieke strooiers, vnl. 19e eeuw

Tin, h. 5.5 - 12.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 582

Een paar penkandelaars, einde 17e eeuw

Messing, in de rand van de voet gemerkt: G ster/bloem G, h. ca. 22 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 583

Twee diverse kraagkandelaars, Holland/Vlaanderen 17e eeuw

Messing, h. 19 en 20 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 584

Een deel van een fender, 19e eeuw

Gietijzer gedecoreerd met putti, bokalen, neoklassiek portretmedaillon en florale motieven, één bokaal gebroken, l. 74 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 585

Een tafellamp, eerste helft 20e eeuw

Zilverkleurig metalen voet met gesatineerd glazen kapje met neoklassieke motieven, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 586

Een ovale spiegel

In goudkleurige lijst bekroond door tuinvaas, 77 x 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 587

Een kavel divers antiek

W.o. twee winkelweegschalen, twee lijmklemmen en een beslagkom.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 588

Een etsplaat met voorstelling van de veroordeling van Christus

Koper, 67 x 82 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 589

Een Art deco hanglampje, ca. 1930

Met kruisvormig gemarmerd glazen kap, h. 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 591

Twee dekschalen, Frankrijk eerste helft 20e eeuw

Aardewerk met polychroom decor van fruit en bloemen en deksel voorzien van knop in de vorm van een vrucht, één deksel ontbreekt, h. 21 cm. l. 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 592

Émile Carlier (1849-1927) - Springende gymnaste

Tinlegering, h. 34 cm - restauraties.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 593

Een kavel divers, w.o. Copierglas, borden, beker, penning, etc.

Een Copier vaasje m.b.t. het 40-jarig regeringsjubileum, 1938, h. 10.5 cm, een persglazen beker h. 11.7 cm, bronzen inhuldigingspenning van Begeer, 2 wit aardewerk schotels, Wilhelmina 50 jarig regeringsjubileum en inhuldiging Juliana, Porceleyne fles, Delft, ø 27.5 en 28 cm, en een tegel m.b.t. het 40 jarig regeringsjubileum van Wilhelmina, Staatsmijnen in Limburg, Sphinx, chipjes, 20.4 x 15.2 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: