Albast en verguld brons, de pendule bekroond door tuinvaas, geflankeerd door 2-lichts kandelabers, met decor van guirlandes, adres A. Kloosterhuis, Amsterdam, h. 36 en 28 cm.
Verkocht voor € 180
Op koper, met signatuur, ø 17 cm.
Verkocht voor € 10
Bestaande uit 25 dinerborden, 31 ontbijt- of hors-d'oeuvreborden, 35 kommetjes, 15 kopjes en 40 schoteltjes, 4 melkkannetjes, 12 kommen in verschillende maten, 6 dekschalen, 3 sauskommen, 3 botervloten, en 9 losse deksels, enkele defecten en gebruikssporen.
Verkocht voor € 120
Een Art deco model met pauwendecor en een Jugendstil stijl model met figuur van een dame "Pensée," h. 35 en 45 cm.
Verkocht voor € 45
Brons, rustend op bokkenpootjes, met decor van kevers langs de stam, h. 42 cm.
Verkocht voor € 90
Galvanoplastiek, naar ontwerp van Constantin Holland, 1906, op eiken achterplaat, 36 x 33 cm en 39.5 x 29 cm.
Verkocht voor € 50
Vijf maal nikkeltin en aardewerk, w.o. koektrommel en dienblaadje, naar ontwerp van Chris van der Hoef, een bakelieten sigarenkoker met logo van de ANMB, ontwerp Chris van der Hoef, 1930 en een blauwe persglazen schaal naar ontwerp van K.P.C. de Bazel, l. 12 - 30 - schaal met chip.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit 4 geëmailleerde plaquettes m.b.t. Holland en Volendam, een reliëf van een gymnaste, een messing inktpot standaard, en een houten borstelhouder.
Verkocht voor € 35
Bestaande uit parfumflesjes, een koektrommels een wit persglazen doosje en een gesatineerd glazen stop in de vorm van een vrouwfiguur, h. 5-15 cm.
Verkocht voor € 25
Vnl. rozenkransen en bedevaartspenningen, w.o. enkele zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 280
W.o. enkele Art deco exemplaren en een Fries aardewerk exemplaar.
Verkocht voor € 50
Zilverkleurig metalen voet met kristallen monturen en voorzien van deels gesatineerd glazen kapjes, h. 33.5 cm.
Verkocht voor € 150
In houten lijst, met intarsia in floraal Jugendstil motief, h. 78 x 96 cm.
Verkocht voor € 45
Creamware, decor Chelsea Wicker, incl. theepot en roomstel, daarbij een Leedsware koekjespot.
Verkocht voor € 25
Creamware, bestaande uit 3 diverse vazen, een paar kandelaars en 3 asbakken, max. h. 22 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. een Wedgwood Jasperware schotel, een Goebel peper-en-zoutstel in de vorm van varkentjes, divers Makkum en plateel, etc - kleine defectjes.
Verkocht voor € 80
W.o. twee 17e-eeuwse tulpentegels, een 6-pas tableau van een gezicht op Rotterdam.
Verkocht voor € 90
Glas, w.o. 1 met kwal, h. 4.9 - 17.5 cm.
Verkocht voor € 45
Divers metaal en keramiek, w.o. Binkie en een Royal Doulton beeld "Lovers," max. h. 31 cm.
Verkocht voor € 30
Messing, met getrapte melkglazen kap, 4-lichts, h. 72 en ø 62 cm.
Verkocht voor € 340
Messing, met kubusvormige melkglazen kap, l. 130 cm.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 100
Messing, met kubusvormige melkglazen kappen, h. 36 x b. 15.5 cm x d. 26 cm.
Verkocht voor € 100
Verkocht voor € 90