Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 980)

Woensdag 3 juli, 18.30 uur

Lotnummer 952

Een verzameling vnl. aziatisch textiel

W.o. ikat fragmenten, een Indiaas worteldoek fragment, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 953

Twee miniatuur kraagkandelaars, 17e eeuw

Messing, voorzien van pennen, h. 10 en 11.5 cm en - kleinste exemplaar met gesoldeerde, mogelijk latere kraag.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 954

Een penantkastje met marmeren blad, 3e kwart 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, h. 83 x b. 92 x d. 48 cm - blad niet origineel en niet geheel passend.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 955

Een Bing & Grohndal koffieservies

Porselein, met vergulding en decor van roosjes, bestaande uit koffiepot, roomstel, 5 kopjes en 6 schotels.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 956

Een gembombeerde bonbonnière, Herend

Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, met roze rand- en strikmotieven, ø 16 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 957

Een serie van 6 taartbordjes, Herend

Polychroom beschilderd porselein, met voor ieder bordje uniek vruchten en notendecor, bij de fabriek in Hongarije aangeschaft, ø 18,5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 958

Een serie van 6 Herend eierdopjes

Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, h. 6 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 960

Een kavel divers Herend

Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, bestaande uit 3 asbakjes, een kandelaar, h. 5 cm en een schaaltje op voet, ø 12 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 961

Een Brouwer melkkan en melkbeker

Aardewerk, deels geribd, gemerkt, h. 16 en 9.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 963

Een Rozenburg oorvaas

Plateel, met gestileerd floraal decor, h. 17 cm - zand van bakproces in glazuur, gelijmde chip aan standring.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 964

Een plooischotel, De Porceleyne Fles, Delft

Blauwwit aardewerk met floraal decor, jaarletter 1944 of 1951, ø 36 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 965

Twee stroomglazuur vazen, J.H. Andree en Plateelfabriek Schoonhoven

Plateel, de eerste met blauw/roze decor, de tweede roestbruin, h. 11.5 en 20.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 966

Een speelgoed stokpaard, ca. 1930

Polychroom beschilderd hout, met wieltjes , l. 95 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 967

Een 3-delig kaststel, Frankrijk einde 19e eeuw

Opalineglas, met geschilderd en gelithografeerd decor van meisjesportretten, h. 17 en 1.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 968

Een verzameling van 37 Ark van Noach dieren, Duitsland vroege 20e eeuw

Elastolin op basis van papier, w.o. ara en kaketoe op stok, olifanten, leeuwen, wolven, beren, nijlpaard, giraffe, etc. h. 3 - 18 cm - defectjes.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 969

Een verzameling tegels, 17e-19e eeuw

Drie mangaantegels, w.o. 2 in eiken lijstjes, en 8 blauwwitte exemplaren - restauraties en defectjes.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 970

Een klokkenmakers tandwielslijper

Met toebehoren in Junghans cassette, h. 25 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 971

Drie mangaantegels in lijst, 17e eeuw

Met voorstellingen uit Lukas 24:15, Samuel 5 en Exodus 20:3 - defectjes.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 972

Een schoolkaart van de Benelux

Op canvas, oprolbaar, h. 213 x 145 cm - gaatje linksboven.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 973

Een fotoalbum, einde 19e eeuw

Met 88 familiefoto's en persoonlijke portretten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 974

Een Mariabeeldje, einde 19e eeuw

Polychroom beschilderd gips, h. 33 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 975

Acht creamware kop-en-schotels Wedgwood

Decor Edme.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 976

Twee speelgoed fornuisjes, vroege 20e eeuw

Vnl. blik en tin, l. 18 en 32 cm, daarbij diverse potten, pannen en kookgerei, w.o. antieke exemplaren.

Te koop voor € 65

Lotnummer 977

Een kavel divers aardewerk

Bestaande uit 6 Makkum tegels met vogeldecor - 2 gelijmd, een Makkum bordje en een Petrus Regout schotel met schildering naar Du Chattel, ø 39 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 978

Een kinderstoeltje met decor van Maltheser kruis

Polychroom beschilderd, h. 68 cm.

Verkocht voor € 20