Met decor van Amor met schildpad, valk, hond en geit, l. totaal 42 cm.
Verkocht voor € 850
Zinklegering, met decor van maskerons en arabesken, h. 51.5 cm.
Verkocht voor € 60
In zwart gepolitoerde houten kast, met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, ø 38 cm.
Verkocht voor € 25
Geslepen kristal, met twee knopen in de stam, op hexagonale voet, h. 13.5 cm - minieme chipjes aan voet.
Verkocht voor € 40
W.o. een dekschaal met bloemhandvat, melkkannetje, bordjes, etc. - defectjes.
Verkocht voor € 45
Polychroom beschilderd grenenhout, met florale motieven en opschrift "APAS 1798," rustend op sleepoten, h. 134 x b. 84 x d. 40 cm.
Verkocht voor € 100
Teakhout, voorzien van 3 lades met display voorzetglas en uittrekbaar blad, h. 90 x b. 50 x d. 41 cm - enkele glaasjes los.
Verkocht voor € 80
Brons, niet gesigneerd, op zwartmarmeren voet, h. 34 cm.
Verkocht voor € 50
Met ivoren monturen en pootjes, l. 11.5 cm, daarin 2 schildpad kaftplaatjes van een balboekje, picqué ingelegd met zilver en ivoor, 9.5 x 6.5 cm - kleine defectjes.
Verkocht voor € 80
Porselein en glas w.o. 1 in de vorm van het bureau van een detective auteur, de millefiori pruikenstandaard bestaande uit 2 delen - chipje aan voet.
Verkocht voor € 30
Brons, een rijkbewerkte fibula of armband, ø 5 cm.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit knikkers in leren etui, 2 messing fotolijstjes, een plaquette van Louis Bouwmeester, een textielfragment, een zilveren boekenlegger bekroond door een zittende dame, een ring met doodshoofd, etc.
Verkocht voor € 40
W.o. letterbakken, boekbindersgaren, stempels, etc.
Verkocht voor € 60
Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van een West-Fries vissersgezin aan binnenhaven, 102 x 50 cm.
Verkocht voor € 120
Terracotta, gemerkt "Deposée B. Rezi" h. 28 en l. 50 cm - chipje aan teen.
Verkocht voor € 40
Messing, de eerste met cloisonné decor, de tweede in de vorm van een gotisch torentje, h. 25.5 en 27.5 cm - 1 ruitje mist.
Verkocht voor € 60
Met pate de verre kapje, l. 26 cm.
Verkocht voor € 50
Met diverse blauwwitte decors, bestaande uit een paar kastvazen, 1911, een console, 1882 - defectje, een kruik, 1918, een oorkruikje, 1924, een plaquette en een klein oorkruikje, 1921, daarbij een plateel dekseldoosje, Plazuid, met Juliana decor.
Verkocht voor € 1000
Koper, cardanisch opgehangen, ø 16 cm, waterpas in messing kast en houten kistje, 16 cm.
Verkocht voor € 80
Plateel, decor Royal Jubilee, ø 34 cm.
Verkocht voor € 40
Messing, met Neogotisch decor en gegraveerde bloemmotieven, h. 78 x ø 32 cm.
Verkocht voor € 110
Messing, w.o. een paar met gevleugelde vrouwfiguren, h. 23 en 28 cm.
Verkocht voor € 30
Blank en iriserend glas, het vaasje gemerkt, h. 8.5 en 24 cm - de kandelaar met monogram gravure.
Verkocht voor € 60
Handbeschilderd, in messing omlijsting met gravédecor, h. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Dikwandig glas, h. 13.5 en 15.5 cm - de bellenvaas met ingesloten butsje.
Verkocht voor € 70