Kavels per pagina:

Lotnummer 913

Drie tegels in eikenhouten lijstje, Holland ca. 1650

Met decor van Amor met schildpad, valk, hond en geit, l. totaal 42 cm.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 914

Een Neorenaissance vaas, einde 19e eeuw

Zinklegering, met decor van maskerons en arabesken, h. 51.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 915

Een schoolklok, einde 19e eeuw

In zwart gepolitoerde houten kast, met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, ø 38 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 916

Een serie van 6 wijnglazen met Annagroene kelk

Geslepen kristal, met twee knopen in de stam, op hexagonale voet, h. 13.5 cm - minieme chipjes aan voet.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 918

Een verzameling creamware kinderserviesdelen, Wedgwood ca. 1900

W.o. een dekschaal met bloemhandvat, melkkannetje, bordjes, etc. - defectjes.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 919

Een 1-deurs spinde, Duitsland/Oostenrijk

Polychroom beschilderd grenenhout, met florale motieven en opschrift "APAS 1798," rustend op sleepoten, h. 134 x b. 84 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 920

Een paar "kruideniers" ladekastjes

Teakhout, voorzien van 3 lades met display voorzetglas en uittrekbaar blad, h. 90 x b. 50 x d. 41 cm - enkele glaasjes los.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 923

Een beeld van staande geliefden

Brons, niet gesigneerd, op zwartmarmeren voet, h. 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 924

Een schildpad doosje, late 19e eeuw

Met ivoren monturen en pootjes, l. 11.5 cm, daarin 2 schildpad kaftplaatjes van een balboekje, picqué ingelegd met zilver en ivoor, 9.5 x 6.5 cm - kleine defectjes.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 926

Twee theepotjes en een pruikenstandaard

Porselein en glas w.o. 1 in de vorm van het bureau van een detective auteur, de millefiori pruikenstandaard bestaande uit 2 delen - chipje aan voet.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 927

Een bodemvondst, Etruskisch/Romeins

Brons, een rijkbewerkte fibula of armband, ø 5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 928

Een kavel antieke snuisterijen

Bestaande uit knikkers in leren etui, 2 messing fotolijstjes, een plaquette van Louis Bouwmeester, een textielfragment, een zilveren boekenlegger bekroond door een zittende dame, een ring met doodshoofd, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 930

Een kavel vnl. boekbinders en -zetters gereedschap

W.o. letterbakken, boekbindersgaren, stempels, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 931

Een 21-pas tegeltableau

Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van een West-Fries vissersgezin aan binnenhaven, 102 x 50 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 932

Een beeld van een bacchus figuurtje met druiven, Frankrijk

Terracotta, gemerkt "Deposée B. Rezi" h. 28 en l. 50 cm - chipje aan teen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 933

Een crucifix en een godslampje, einde 19e/vroege 20e eeuw

Messing, de eerste met cloisonné decor, de tweede in de vorm van een gotisch torentje, h. 25.5 en 27.5 cm - 1 ruitje mist.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 934

Een lampje in de vorm van een slak

Met pate de verre kapje, l. 26 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 936

Een verzameling (vroeg) aardewerk van de Porceleyne Fles, Delft

Met diverse blauwwitte decors, bestaande uit een paar kastvazen, 1911, een console, 1882 - defectje, een kruik, 1918, een oorkruikje, 1924, een plaquette en een klein oorkruikje, 1921, daarbij een plateel dekseldoosje, Plazuid, met Juliana decor.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 937

Een scheepskompas, A. Willings & Co West Hartlepool daarbij een waterpas met gradenboog

Koper, cardanisch opgehangen, ø 16 cm, waterpas in messing kast en houten kistje, 16 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 939

Een bord met reiger decor, Plateelbakkerij Schoonhoven

Plateel, decor Royal Jubilee, ø 34 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 940

Een rijk versierde godslamp, 2e kwart 20e eeuw

Messing, met Neogotisch decor en gegraveerde bloemmotieven, h. 78 x ø 32 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 942

Drie kandelaars

Messing, w.o. een paar met gevleugelde vrouwfiguren, h. 23 en 28 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 943

Een kandelaar en lentevaasje, ontwerp Andries Copier

Blank en iriserend glas, het vaasje gemerkt, h. 8.5 en 24 cm - de kandelaar met monogram gravure.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 944

Een porseleinen bidprentje van Maria, late 19e eeuw

Handbeschilderd, in messing omlijsting met gravédecor, h. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 945

Bellenvaas en vaas met swirls, toegeschreven Floris Meijdam

Dikwandig glas, h. 13.5 en 15.5 cm - de bellenvaas met ingesloten butsje.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: