Crèmekleurig geschilderd metaal, met conische kap, h. 38 cm.
Te koop voor € 20
Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap met reliëfdecor, h. 45 cm.
Te koop voor € 130
Zilverkleurig metalen voet met kubusvormige melkglazen kap met afgeschuinde ribben, h. 35 cm.
Te koop voor € 150
Met gemarmerd glazen kap, h. 32 cm (gebogen).
Te koop voor € 40
Een faux-hoorn tafellamp en een houten en melkglazen wandluster, h. 29 en 20 cm.
Te koop voor € 35
Smeedijzeren voet gedecoreerd met bladeren en voorzien van gesatineerd glazen kap met geometrisch reliëfdecor, h. 38.5 cm.
Te koop voor € 120
Zilverkleurig metaal met glazen ogen en voorzien van marmeren voetstuk, h. 16 cm.
Te koop voor € 90
Bestaande uit drie bruin geaderde vazen, 3 lampenkapjes en een koektrommel, daarbij een gestileerd beeld, Rusland - hand mist.
Te koop voor € 40
W.o. Verkade, Peynenburg, Uiltje, Panter, etc.
Te koop voor € 40
Zilverkleurig metalen voet omkleedt met persglas en voorzien van deels gesatineerd glazen kap, h. 29.5 cm
Te koop voor € 90
Verzilverd brons op marmeren voetstuk, h. 22 cm.
Te koop voor € 130
Smeedijzeren voet gedecoreerd met cirkels en bladeren en voorzien van gemarmerd glazen kap, h. 48.5 cm.
Te koop voor € 375
Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd blauw glazen kap met floraal reliëfdecor, h. 37 cm.
Te koop voor € 190
Gepatineerd zinklegering met composiet op marmeren voetstuk, h. 47.5 cm, l. 86 cm.
Te koop voor € 150
Zilverkleurig metalen voet met gemarmerd glazen kapjes op marmeren voetstuk, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 160
Gepatineerd zinklegering met composiet op marmeren voetstuk, h. 48.5 cm, l. 74.5 cm.
Te koop voor € 200
Gepatineerd zinklegering met groene onyx achterplaat (gebroken) op marmeren voetstuk, h. 24 cm.
Te koop voor € 120
Zilverkleurig metalen voet met melkglazen kap, h. 82 cm.
Te koop voor € 190
Zilverkleurig metalen voet in de vorm van een piëdestal met gesatineerd glazen kap op marmeren voetstuk, h. 62.5 cm.
Te koop voor € 190
Brons gepatineerd hout, met gecapitonneerde stam en goudkleurige palmetmotieven, h. 123 (incl. kap.
Te koop voor € 400
Zilverkleurig geschilderd gietijzer, voorstellende heerschappen in 16e-eeuwse kledij, h. 92 /170 cm - op latere betonnen sokkels.
Te koop voor € 1000
Mahoniefineer, op 3-laads onderstel, met floraal gestoken randen, met 2-deurs opstand, geflankeerd door gecanneleerde zijstijlen met Korinthische kapitelen, h. 132 x b. 112 x d. 75 cm.
Te koop voor € 80
Gietijzer en eikenhout, met floraal versierde poot, het blad opklapbaar tot lessenaar en het zitvlak kan worden weggeklapt, h. 72 x b. 51 x d. 45/80 cm.
Te koop voor € 150
Met een divers interieur, w.o. koperen kachel, handbeschilderde houten meubeltjes, blikken keukenrekjes, koperen en tinnen huisraad, etc. h. 40 x b. 75 x d. 45 cm.
Te koop voor € 400
Een Galvanometer, een Mather & Platt Ltd. drukmeter, en een Metrawatt autotester, l. 18 - 40 cm.
Te koop voor € 40