Kavels per pagina:

Een Philips Ultraphil UV lamp, jaren '50

Crèmekleurig geschilderd metaal, met conische kap, h. 38 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 525

Een art deco tafelllamp

Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap met reliëfdecor, h. 45 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 530

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet met kubusvormige melkglazen kap met afgeschuinde ribben, h. 35 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 532

Een verchroomde Art deco stijl lamp

Met gemarmerd glazen kap, h. 32 cm (gebogen).

Te koop voor € 40

Lotnummer 533

Twee vintage design lampjes, midden 20e eeuw

Een faux-hoorn tafellamp en een houten en melkglazen wandluster, h. 29 en 20 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 535

Een art deco tafellamp

Smeedijzeren voet gedecoreerd met bladeren en voorzien van gesatineerd glazen kap met geometrisch reliëfdecor, h. 38.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 540

Een art deco beeld van een poes

Zilverkleurig metaal met glazen ogen en voorzien van marmeren voetstuk, h. 16 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 544

Een kavel Art deco glaswerk

Bestaande uit drie bruin geaderde vazen, 3 lampenkapjes en een koektrommel, daarbij een gestileerd beeld, Rusland - hand mist.

Te koop voor € 40

Lotnummer 548

Een kavel diverse voorraadblikken

W.o. Verkade, Peynenburg, Uiltje, Panter, etc.

Te koop voor € 40

Lotnummer 550

Een tafellamp met art deco kap, eerste helft 20e eeuw

Zilverkleurig metalen voet omkleedt met persglas en voorzien van deels gesatineerd glazen kap, h. 29.5 cm

Te koop voor € 90

Lotnummer 555

Een art deco beeld van een luitspelende pierrot

Verzilverd brons op marmeren voetstuk, h. 22 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 570

Een art deco tafellamp

Smeedijzeren voet gedecoreerd met cirkels en bladeren en voorzien van gemarmerd glazen kap, h. 48.5 cm.

Te koop voor € 375

Lotnummer 580

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd blauw glazen kap met floraal reliëfdecor, h. 37 cm.

Te koop voor € 190

Lotnummer 590

Een art deco tafelsculptuur van een vrouw met geitjes

Gepatineerd zinklegering met composiet op marmeren voetstuk, h. 47.5 cm, l. 86 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 600

Een art deco 2-lichts tafellamp

Zilverkleurig metalen voet met gemarmerd glazen kapjes op marmeren voetstuk, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 610

Een art deco tafelsculptuur van een vrouw met twee windhonden

Gepatineerd zinklegering met composiet op marmeren voetstuk, h. 48.5 cm, l. 74.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 630

Een art deco tafellamp met beeld van een vrouw

Gepatineerd zinklegering met groene onyx achterplaat (gebroken) op marmeren voetstuk, h. 24 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 635

Een grote art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet met melkglazen kap, h. 82 cm.

Te koop voor € 190

Lotnummer 640

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet in de vorm van een piëdestal met gesatineerd glazen kap op marmeren voetstuk, h. 62.5 cm.

Te koop voor € 190

Lotnummer 678

Een paar schemerlampen

Brons gepatineerd hout, met gecapitonneerde stam en goudkleurige palmetmotieven, h. 123 (incl. kap.

Te koop voor € 400

Lotnummer 719

Een paar tuinbeelden "Liceuer" en "Huegenot", einde 19e eeuw

Zilverkleurig geschilderd gietijzer, voorstellende heerschappen in 16e-eeuwse kledij, h. 92 /170 cm - op latere betonnen sokkels.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 754

Een buffetkast met opstand, 3e kwart 19e eeuw

Mahoniefineer, op 3-laads onderstel, met floraal gestoken randen, met 2-deurs opstand, geflankeerd door gecanneleerde zijstijlen met Korinthische kapitelen, h. 132 x b. 112 x d. 75 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 758

Een verstelbaar schoolbankje, ca. 1890

Gietijzer en eikenhout, met floraal versierde poot, het blad opklapbaar tot lessenaar en het zitvlak kan worden weggeklapt, h. 72 x b. 51 x d. 45/80 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 759

Een speelgoed keukentje, vroege 20e eeuw

Met een divers interieur, w.o. koperen kachel, handbeschilderde houten meubeltjes, blikken keukenrekjes, koperen en tinnen huisraad, etc. h. 40 x b. 75 x d. 45 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 767

Drie vintage apparaten

Een Galvanometer, een Mather & Platt Ltd. drukmeter, en een Metrawatt autotester, l. 18 - 40 cm.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: