Brons, met decor van 4 kariatiden, pijnappels en acanthusbladeren, h. 100 en ø 54 cm.
Te koop voor € 65
Brons, met appliques van muziektrofeeën en afgezet met goudkleurige acanthusblad randen, h. 36 cm.
Te koop voor € 300
Gepolychromeerd hout, driemaster met rood-wit wapen op de achtersteven, h. 90 x b. 106 cm
Te koop voor € 250
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 36 cm.
Te koop voor € 120
Teakhout, bovenstel met 3 laden, voorzien van porseleinen Alape kommen, rustend op 2 blokken met deurtjes, h. 102 x b. 166 x d. 58 cm.
Te koop voor € 300
In goudkleurige houten en gipsen lijst, voorzien van rozetmotieven en festoenen, h. 203 x b. 93 cm
Te koop voor € 500
Mahoniefineer op eiken, de spiegeldeuren voorzien van floraal snijwerk, met wortelnoten fineer interieur voorzien van 6 laatjes en spijlenwerk, rustend op 2-deurs onderstel, h. 165 x b. 51 x d. 110 cm - defecten, w.o. ontbrekende laden, poten niet compleet.
Te koop voor € 65
Roze en bruin geaderd marmer en brons, met decor van lauwerkransen en pijlenkokers, h. 46 x b. 26 x d. 12 cm.
Te koop voor € 60
Eikenhout, op getorst onderstel, de armleuningen met acanthusblad motieven.
Te koop voor € 20
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 22 cm.
Te koop voor € 110
Mahoniehout, de armleuningen uitlopend in krul, het zitvlak voorzien van cognackleurige leren bekleding, h. 108 x b. 57 x d. 50 cm
Te koop voor € 300
Eikenhout, voorzien van palmetmotieven, met interieur van vakjes en laatjes onder de klep, rustend op 2-deurs onderstel waarachter 3 lades, h. 93 x b. 63 x d. 40 cm
Te koop voor € 250
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 24 cm.
Te koop voor € 120
Eikenhout, h. 55 h. x b. 55 x d. 33 cm - knopje tirette los, maar aanwezig.
Te koop voor € 400
Mahoniefineer, h. 75 x b. 75 x d. 17 cm - 2 roedes los.
Te koop voor € 35
Glas, aan onderzijde gesigneerd en gedateerd 06/89, h. 12 cm.
Te koop voor € 40
Verguld en zwartgepatineerd brons, h. 71 cm.
Te koop voor € 650
Deels gesatineerd glas, ø 16 cm - chipje.
Te koop voor € 30
Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, met roze rand- en strikmotieven, ø 16 cm.
Te koop voor € 80
Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, bestaande uit 3 asbakjes, een kandelaar, h. 5 cm en een schaaltje op voet, ø 12 cm.
Te koop voor € 65
Te koop voor € 60
Te koop voor € 30