Kavels per pagina:

Lotnummer 772

Een 4-lichts Empire stijl hanglamp, einde 19e eeuw

Brons, met decor van 4 kariatiden, pijnappels en acanthusbladeren, h. 100 en ø 54 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 773

Een paar urnen op sokkel

Brons, met appliques van muziektrofeeën en afgezet met goudkleurige acanthusblad randen, h. 36 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 778

Een roodgelakt spinnewiel

h. 78 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 783

Een scheepsmodel van een 17e-eeuws galjoen

Gepolychromeerd hout, driemaster met rood-wit wapen op de achtersteven, h. 90 x b. 106 cm

Te koop voor € 250

Lotnummer 785

Een beeld van een eend naar Francois Pompon

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 36 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 789

Een badkamermeubel met 2 wasbakken

Teakhout, bovenstel met 3 laden, voorzien van porseleinen Alape kommen, rustend op 2 blokken met deurtjes, h. 102 x b. 166 x d. 58 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 790

Een Louis XVI stijl schoorsteenspiegel, 18e of 19e eeuw

In goudkleurige houten en gipsen lijst, voorzien van rozetmotieven en festoenen, h. 203 x b. 93 cm

Te koop voor € 500

Lotnummer 797

Een bonheur du jour, midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, de spiegeldeuren voorzien van floraal snijwerk, met wortelnoten fineer interieur voorzien van 6 laatjes en spijlenwerk, rustend op 2-deurs onderstel, h. 165 x b. 51 x d. 110 cm - defecten, w.o. ontbrekende laden, poten niet compleet.

Te koop voor € 65

Lotnummer 803

Een pendule, Frankrijk, einde 19e eeuw

Roze en bruin geaderd marmer en brons, met decor van lauwerkransen en pijlenkokers, h. 46 x b. 26 x d. 12 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 812

Een armstoel met groene bekleding, einde 19e eeuw

Eikenhout, op getorst onderstel, de armleuningen met acanthusblad motieven.

Te koop voor € 20

Lotnummer 815

Een erotisch beeld van een gebonden vrouw

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 22 cm.

Te koop voor € 110

Lotnummer 820

Een bibliotheek trap/stoel

Mahoniehout, de armleuningen uitlopend in krul, het zitvlak voorzien van cognackleurige leren bekleding, h. 108 x b. 57 x d. 50 cm

Te koop voor € 300

Lotnummer 823

Een rijkgestoken Davenport, Engeland 18e/19e eeuw

Eikenhout, voorzien van palmetmotieven, met interieur van vakjes en laatjes onder de klep, rustend op 2-deurs onderstel waarachter 3 lades, h. 93 x b. 63 x d. 40 cm

Te koop voor € 250

Lotnummer 825

Een beeld van een paard naar Degas

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 24 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 828

Een meesterstukje van een klepsecretaire, Holland ca. 1800

Eikenhout, h. 55 h. x b. 55 x d. 33 cm - knopje tirette los, maar aanwezig.

Te koop voor € 400

Lotnummer 843

Een hangvitrinekastje, ca. 1900

Mahoniefineer, h. 75 x b. 75 x d. 17 cm - 2 roedes los.

Te koop voor € 35

Lotnummer 855

Misha Ignis (1953) - Sierobject/presse-papier

Glas, aan onderzijde gesigneerd en gedateerd 06/89, h. 12 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 885

Een model van een Riva

Op standaard, l. 66 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 895

Een paar empire stijl 7-lichts wandkandelaars

Verguld en zwartgepatineerd brons, h. 71 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 900

Een paar obelisken

Hout, h. 51 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 941

Een beeld van een gestileerd yinyang teken

Deels gesatineerd glas, ø 16 cm - chipje.

Te koop voor € 30

Lotnummer 956

Een gembombeerde bonbonnière, Herend

Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, met roze rand- en strikmotieven, ø 16 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 960

Een kavel divers Herend

Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, bestaande uit 3 asbakjes, een kandelaar, h. 5 cm en een schaaltje op voet, ø 12 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer volgt

Te koop voor € 60

Lotnummer volgt

Te koop voor € 30

Kavels per pagina: