Met diverse uitschuifbare compartimenten en messen, op standaard, l. 97 cm.
Verkocht voor € 70
Deels groen geglazuurd, met certificaat van Pranger Oriental Art, h. 12 cm.
Verkocht voor € 130
Geel en groen geglazuurd terracotta, in Ming stijl, h. 6 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, h. 29 cm.
Verkocht voor € 100
Wasra, tempelbel, gebeldsrol en 2 ceintuurornamenten w.o. een leren tondelbeursje.
Verkocht voor € 130
Brons, gedetermineerd door Astamangala, Amsterdam, h. 6.5 cm.
Verkocht voor € 80
Brons, aangekocht bij Paul Rutten Asiatic and Tribal art, h. 4 cm.
Verkocht voor € 80
Brons, aangekocht bij Paul Rutten Asiatic & Tribal Art, h. 3.5 cm.
Verkocht voor € 130
Polychroom porselein met florale decors in vlakverdeling, een paar en een los exemplaar, ø 24.7-25.1 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. een holi kleurpoederdoosje, een opiumweegschaal, een bronzen ahuti lepel, etc.
Verkocht voor € 150
Hout, in de vorm van een stupa, met afbeelding van Hanuman, aangekocht bij Paul Rutten Asiatic & Tribal Art, h. 8.2 cm.
Verkocht voor € 110
Been, met gesneden decor van godheid en maskeron, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 90
Voor gebruik bij ceremoniële begrafenis, met zilveren en leren monturen, l. 31 cm.
Verkocht voor € 100
Hout met polychromie, h. 29 cm.
Verkocht voor € 200
Aardewerk met omgeslagen rand, opgelegd decor van een gezicht en divers gravé decor, h. incl. houten voetje: 24 cm.
Verkocht voor € 80
Messing in opengewerkte houten lijst, 53 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit en celadon porselein, h. ca. 5 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. 3 penselenpotten met polychrome decors van figuren en landschappen, 2 monochroom geglazuurde vaasjes, kommetjes en schotels, max. h. 14 cm.
Verkocht voor € 1200
Een blanc de Chine Boeddha, h. 24 cm, een spekstenen Boeddha, h. 23.5 cm, een bronzen Hanuman, h. 10.5 en een rood en goud gelakt ornament van een hoogwaardigheidsbekleder te paard, h. 13 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, 1 paar met florale motieven - beide met haarlijnen, 1 met baars decor in de rand - 1 gelijmd, en een paar met pioenen in tuin - 1 met chipje, ø 22 en 23 cm - randchipjes.
Verkocht voor € 40
Imari, Amsterdams bont en capucijner porselein, h. 3.7 - 9.2 cm, 2 Imari kopjes met defecten.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein met (mogelijk later) Arcadisch decor van herder en herderinnetje, - minieme chips en haarlijn, h. 6.2 en ø 12.5 cm.
Verkocht voor € 150
Porselein met decor van een optocht in landschap, h. 13 en ø 12.5 cm.
Verkocht voor € 45
Max. h. 52 cm.
Verkocht voor € 40
Brons, h. 29.5 cm.
Verkocht voor € 50