Deels gepolychromeerd terracotta, hoekje van voetstuk gelijmd, h. 68 cm.
Verkocht voor € 60
Hout, één sculptuur aan onderzijde gesigneerd: Terbikin Iratep Mas Bali Nei, één hoofd gelijmd en de ander met defecte staartvleugel, h. 12 cm.
Verkocht voor € 40
Hout met resten van polychromie, aan achterzijde voorzien van klepjes waarachter divers materiaal, h. 32 cm.
Verkocht voor € 240
Blauwwit porselein, 5.8 - 7 cm.
Verkocht voor € 100
Voornamelijk blauwwit, w.o. bord, vaas, kopjes, schoteltjes, defecten.
Verkocht voor € 280
Porselein met blauwwit decor van florale motieven, ø 37.6 cm - chip uit standring.
Verkocht voor € 80
Porselein, met decor van figuren, h. 7.6 en ø 15 cm.
Verkocht voor € 110
Porselein met blauwwit decor van de kostbaarheden, ø 11.3 en 7.4 cm - minieme frittings, 1 kopje met haarlijn.
Verkocht voor € 600
Porselein, met blauwwit decor van Lange Lijzen in tuin en een zotje op deksel, voorzien van vergulde monturen, h. 15 cm (bakfoutje aan tuit).
Verkocht voor € 800
Porselein met blauwwit decor van vogels en bloemtakken, h. 27 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein met blauwwit floraal decor, ø 11.6 en 6.2 cm.
Verkocht voor € 110
Vnl. blauwwitte borden, 4 kop-en-schotels kopjes en 2 famille rose bordjes, ø 11 - 24.6 cm.
Verkocht voor € 500
Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen en florale motieven, enige defecten, h. 4. cm, ø 8.5 - 13.5 cm.
Verkocht voor € 200
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 9 en ø 15 cm (1 chipje en minieme randfrittings).
Verkocht voor € 75
Porselein met blauwwit decor van vogel en bloemtakken in vlakverdeling, ø 21.5 cm.
Verkocht voor € 180
Vervaardigd uit plastron (schildpadden buikschild), 12.8 x 6.8 cm.
Verkocht voor € 50
Een lakwerk container met roodzwart decor van fabeldieren, ø 25.5 cm, een theepotje met floraal gravédecor, h. 17 cm en 3 spekstenen beeldjes van de 3 goden Fu, Lu en Shou, h. 9.5 cm.
Verkocht voor € 30
Kalligrafie op papier, hoe welke Mandarijnse hoogwaardigheidsbekleders aan te spreken, te bedanken en naar rang te schatten, van buiten naar binnen te lezen, 56 x 50 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met Bagua motieven, h. 24 cm.
Verkocht voor € 110
Voorstelling van reizigers en herders in landschap en twee teksten, 29 x 15 cm (vochtschade r.b.).
Verkocht voor € 280
Porselein met florale motieven, blauwwit, Imari en Famille rose, ø 22.5-23.5 cm.
Verkocht voor € 90
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.5 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit en polychroom gedecoreerd, ø schoteltjes: 13 - 16 cm, h. vaasje: 12.4 cm.
Verkocht voor € 52
Porselein, met floraal reliëfdecor, ø 22.2 cm.
Verkocht voor € 25
Brons, Ganesha, Shiva Nataraja, baby Krishna en Krishna met fluit, h. 11 - 16.3 cm.
Verkocht voor € 50