Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2754

Een dames polshorloge, Juvelia-gold

Opwinder, 17 jewels incabloc, in 14 krt. witgouden kast en dito band, 3e kwart 20e eeuw, loopt.

Te koop voor € 600

Lotnummer 2756

Een witgouden ring pavé bezet met 3.01 ct. aan diamant

18 krt, de onderzijde uitlopend in panterkop, onbekend gesigneerd, maat 16.25.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 2762

Een 3-rijige gouden rivière ring met briljanten

18 krt. bicolore, 3 rijen van elk 7 briljanten, tot. 21, 0.87 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.5.

Te koop voor € 750

Lotnummer 2768

Vijf glazen met zilveren asbakken

Vier kleine en een grote, ø 7-13 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2784

Een zilveren make-up doos, Italië

3e gehalte zilver, fraai bewerkt met florale motieven, binnenzijde met lipstick-houder, poederdoos en opbergcompartiment, spiegel aan binnenzijde deksel met een kammetje, l. 11.8 cm.

Te koop voor € 230

Lotnummer 2794

Twee zilveren compotelepels, Holland

Beide 2e gehalte zilver, hartfilet 1873 en parelrand 1888, meesterteken AK47.

Te koop voor € 70

Lotnummer 2806

Een gouden slagring met fantagranaat en diamant

18 krt., de granaat ca. 3 ct., geflankeerd door baguettes, maat 18.25.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2812

Een witgouden fantasiering met 3 briljantjes

18 krt. witgoud, 0.09 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.75.

Te koop voor € 280

Lotnummer 2818

Een schepcamee in gouden montuur

14 krt. geelgouden montuur met speld en hangoog, dame en profil kijkend naar rechts, Holland 1e helft 20e eeuw, 4 x 3 cm.

Te koop voor € 75

Lotnummer 2822

Een witgouden rivière ring bezet met 11 briljanten

18 krt. witgoud, 0.18 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.

Te koop voor € 280

Lotnummer 2832

Een witgouden 'lus'-ring bezet, 1 lus bezet met briljanten

18 krt. witgoud, 17 briljanten, 0.19 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.5.

Te koop voor € 450

Lotnummer 2834

Een gevlochten zilveren doosje in de vorm van een mand, vermoedelijk 18e eeuw

1e gehalte, hoog model, binnenzijde glad zilver met resten van verguldsel en deksel met enkele gaatjes, buitenzijde met zilverdraad gevlochten, mogelijk een reukdoosje of een strooi voor zeer fijne specerijen, geen oude keuren alleen een recent herkeur, h. 8 cm.

Te koop voor € 170

Lotnummer 2842

Een antieke gouden met zilveren bloemtak broche en tremblent bezet met parels en diamant

14 krt. goud op 2e gehalte zilver, bezet met oud slijpsel, 8-kantig- en bolsjewiek geslepen diamanten, 5.00 ct., en 6 parels, voorzien van Portugese herkeuren voor antieke juwelen, 6.5 x 7.5 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 2852

Een witgouden tennisarmband bezet met briljanten

18 krt. witgoud, tot. 1.24 ct., l. 18 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2868

Drie zilveren fotolijstjes, ø 4 cm.

2e gehalte zilver, rand met florale motieven.

Te koop voor € 70

Lotnummer 2872

Een geelgouden ring bezet met gesneden jade plaquette

18 krt. goud, opengewerkt met koordmotief, jade met floraal decor, maat 16.

Te koop voor € 950

Lotnummer 2876

Een gouden design ring bezet met een geode en een robijn, jaren '70

18 krt., Engeland, maat 17,75.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2882

Een witgouden rivière ring

14 krt. goud bezet met een rij van 4 briljanten, 0.20 ct., maat 16.75.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2886

Een geelgouden bandring met robijn en briljant

18 krt. geelgoud, 12 carré geslepen robijnen en vele briljanten, 0.75 ct., maat 16.5.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 2892

Een gegolfde gouden fantasie ring

18 krt. geelgoud, bezet met vele briljanten, tot. 1.17 ct., maat 17.5

Te koop voor € 1000

Lotnummer 2894

Een witgouden broche met een parel en 3 briljantjes

14 krt. witgoud, witte cultivéparel, l. 3.6 cm.

Te koop voor € 170

Lotnummer 2896

Een ring met onyx ring bezet met onyx en diamant

BWG goud op zilver, roosgeslepen diamanten, tot. 0.50 ct., vroege 20e eeuw, maat 17.25.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2902

Een gouden rivière ring bezet met parel, saffier en diamant

BWG 9 krt. geelgoud, centraal een bolsjewiek geslepen diamant, 0.65 ct., daarnaast een paar kleine pareltjes en een paar saffieren, maat 18.

Te koop voor € 800

Lotnummer 2904

Vier zilveren stoppen en een schenkkurk

2e gehalte zilver, daarbij 2 antieke exemplaren, 4 met kurk en 1 met kristal.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2906

Een roségouden ring bezet met briljanten

18 krt. goud, centrale briljant, 0.28 ct., en vele kleine briljantjes in de scheen, 0.15 ct., tot. 43 ct., maat 17.5.

Te koop voor € 600

Kavels per pagina: