Opwinder, 17 jewels incabloc, in 14 krt. witgouden kast en dito band, 3e kwart 20e eeuw, loopt.
Te koop voor € 600
18 krt, de onderzijde uitlopend in panterkop, onbekend gesigneerd, maat 16.25.
Te koop voor € 2000
18 krt. bicolore, 3 rijen van elk 7 briljanten, tot. 21, 0.87 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.5.
Te koop voor € 750
Vier kleine en een grote, ø 7-13 cm.
Te koop voor € 35
3e gehalte zilver, fraai bewerkt met florale motieven, binnenzijde met lipstick-houder, poederdoos en opbergcompartiment, spiegel aan binnenzijde deksel met een kammetje, l. 11.8 cm.
Te koop voor € 230
Beide 2e gehalte zilver, hartfilet 1873 en parelrand 1888, meesterteken AK47.
Te koop voor € 70
18 krt., de granaat ca. 3 ct., geflankeerd door baguettes, maat 18.25.
Te koop voor € 300
18 krt. witgoud, 0.09 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.75.
Te koop voor € 280
14 krt. geelgouden montuur met speld en hangoog, dame en profil kijkend naar rechts, Holland 1e helft 20e eeuw, 4 x 3 cm.
Te koop voor € 75
18 krt. witgoud, 0.18 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.
Te koop voor € 280
18 krt. witgoud, 17 briljanten, 0.19 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.5.
Te koop voor € 450
1e gehalte, hoog model, binnenzijde glad zilver met resten van verguldsel en deksel met enkele gaatjes, buitenzijde met zilverdraad gevlochten, mogelijk een reukdoosje of een strooi voor zeer fijne specerijen, geen oude keuren alleen een recent herkeur, h. 8 cm.
Te koop voor € 170
14 krt. goud op 2e gehalte zilver, bezet met oud slijpsel, 8-kantig- en bolsjewiek geslepen diamanten, 5.00 ct., en 6 parels, voorzien van Portugese herkeuren voor antieke juwelen, 6.5 x 7.5 cm.
Te koop voor € 4000
18 krt. witgoud, tot. 1.24 ct., l. 18 cm.
Te koop voor € 1200
2e gehalte zilver, rand met florale motieven.
Te koop voor € 70
18 krt. goud, opengewerkt met koordmotief, jade met floraal decor, maat 16.
Te koop voor € 950
18 krt., Engeland, maat 17,75.
Te koop voor € 400
14 krt. goud bezet met een rij van 4 briljanten, 0.20 ct., maat 16.75.
Te koop voor € 200
18 krt. geelgoud, 12 carré geslepen robijnen en vele briljanten, 0.75 ct., maat 16.5.
Te koop voor € 1250
18 krt. geelgoud, bezet met vele briljanten, tot. 1.17 ct., maat 17.5
Te koop voor € 1000
14 krt. witgoud, witte cultivéparel, l. 3.6 cm.
Te koop voor € 170
BWG goud op zilver, roosgeslepen diamanten, tot. 0.50 ct., vroege 20e eeuw, maat 17.25.
Te koop voor € 400
BWG 9 krt. geelgoud, centraal een bolsjewiek geslepen diamant, 0.65 ct., daarnaast een paar kleine pareltjes en een paar saffieren, maat 18.
Te koop voor € 800
2e gehalte zilver, daarbij 2 antieke exemplaren, 4 met kurk en 1 met kristal.
Te koop voor € 80
18 krt. goud, centrale briljant, 0.28 ct., en vele kleine briljantjes in de scheen, 0.15 ct., tot. 43 ct., maat 17.5.
Te koop voor € 600