14 krt. geelgoud en zilver, roos, oud slijpsel en bolsjewiek geslepen diamanten, 2.00 ct., ø 4 cm.
Te koop voor € 2100
BWG 8 krt. geelgoud, kruis bezet met granaten, l. 44 cm.
Te koop voor € 70
18 krt. geelgoud.
Te koop voor € 550
2e gehalte zilver met blauw aardewerk, meesterteken GW3, h. 5.5 en 6.5 cm.
Te koop voor € 50
Damesmodellen, w.o. een Guess horloge in doos, Goldlis, Dasni, etc.
Te koop voor € 50
14 krt. geelgoud, rij met kleine diamantjes uitlopend in een grote peervormige witte cultivé parel, l. 5.3 cm.
Te koop voor € 750
14 krt. goud, elk bezet met een cabochon geslepen roze koraal, ø 17 mm.
Te koop voor € 400
14 krt. bicolore, 6 kleine briljantjes in de scheen gezet, centraal een grote briljant, ca. 1.00 ct., zetting opengewerkt, maat 17-.
Te koop voor € 1250
14 krt. goud, harten hangend aan een parelvormig oorstekertje, l.5 cm.
Te koop voor € 400
18 krt. geelgoud, oogje draak een robijn, over het lichaam lopen 17 roos geslepen diamanten, 0.20 ct., l. 4.5 cm.
Te koop voor € 500
1e gehalte zilver, bezet met zirkonia, aan achterzijde gemerkt, Frankrijk, h. 2.3 cm.
Te koop voor € 100
Vier horlogekasten zonder banden: Pontiac, Junghans, UMF en Castle in porte montre in de vorm van een opengewerkt miniatuur staand horloge en twee dames zakhorloge: Lucerne en Acier Garanti
Te koop voor € 40
14 krt., aan karabijnsuiting, gewicht 7.9 gram.
Te koop voor € 150
Bestaande uit een gelegenheidslepel, Zaandam 1931, een wijndruppelaar, een flessenstop met kurk en een antiek bakje in de vorm van een jardinière.
Te koop voor € 55
Fraai geslepen kristal, geribde 2e gehalte zilveren hengsel, Holland 1936, l. 28 cm, enkele randchips.
Te koop voor € 60
14 krt. witgoud, elk bezet met 26 briljanten, tot. 4.60 ct., l. 4.8 cm.
Te koop voor € 3200
Beide 2e gehalte, grote exemplaar met gouden wijzers en loopt, kleine dient gerepareerd te worden.
Te koop voor € 55