Goud-op-snee, in roodleren band met verzilverde klampen.
Verkocht voor € 80
2-delig glas, in mahoniehouten lijst, h. 103 x 42 cm.
Verkocht voor € 80
In zwart- en zilverkleurige houten lijst, 68 x 58 cm.
Verkocht voor € 45
Wit kant met bloemmotief, met petticoat, in doos (maat S).
Verkocht voor € 45
Bruin gelakt hout, met harpmotieven in rugleuning, zittingen voorzien van diverse dierenprints.
Verkocht voor € 40
Polychroom beschilderd hout, h. 88 x l. 155 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 80
Notenhout, met uittrekbaar blaadje, verschuifbare spiegel, laatjes en 2 vakken, h. 71 x b. 74 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 140
Mahonie- en wortelnoten fineer, h. 79 x b. 58 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 80
Wortelnoten en mahoniefineer, op 3-laads orgelbogen onderstel rustend op klauwpoten, het interieur voorzien van vakjes, laatje en keldertje, h. 104 x b. 110 x d. 55 cm.
Verkocht voor € 260
Wit porselein met verguld bloemdecor, bestaande uit een theepot, roomkan, suikerpot, spoelkom, 4 kopjes en 10 schotels, vroege 19e eeuw (diverse defecten).
Verkocht voor € 25
Rijkgstoken, donkergebeitst mahoniehout, met blauwvelours bekleding, Chippendale stijl.
Verkocht voor € 220
Kristal, in originele verpakking, 19 x 19 cm.
Verkocht voor € 60
Eikenhout, één lade, opstand, leeuwenkoppen en floraal snijwerk, h. 108 x b. 105 x d. 55 cm.
Verkocht voor € 120
Twee veilingbordjes en een niet uitgesneden exemplaar, gesigneerd, no. 70 en 106, l. 29 cm en 33 x 40 cm.
Verkocht voor € 50
H. 13 cm (1 stam gebroken).
Verkocht voor € 50
De deksel voorzien van een kaartenpers, h. 17.5 x l. 23 x d. 10.5 cm (1 pers door deksel gedrukt).
Verkocht voor € 25
Polychroom glas, deels iriserend en met swirls, alle "MV" gemerkt, h. 12-30 cm.
Verkocht voor € 35
In eikenhouten kast, met (incompleet) uurwerk met secondewijzer, Romeinse cijfers en datumaanduiding, l. 250 cm (defecten en manco's, w.o. slinger en opzetstukken).
Verkocht voor € 80
Brons, JS aan onderzijde gemonogrammeerd, lichaam zonder hoofd, armen en voeten, h. 22 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniefineer, met gecontourneerd blad met zwartleer speelveld, op gedraaide poten, h. 77 x b. 84 x 84 (uitgeklapt) cm (defecten en fineerschade).
Verkocht voor € 90
Goud gepatineerd gietijzer, op houten afuit, l. 70 cm.
Verkocht voor € 110
Koper en koud beschilderd brons, h. 18 cm (vaasje mist).
Verkocht voor € 100
Zinklegering op roodmarmeren voet, h. 59 cm.
Verkocht voor € 130
"Waar in de Heilige en Waereldsche Geschiedenissen en Veranderingen zedert de Schepping des Waerelds Tot het Uiteinde van de Openbaring van Johannes, door Konst-Tafereelen Historieel en Sinbeeldig worden afgemaalt, en ider Konst-Prent opgeheldert (...). In 't Frans beschreven door Hr. J. Basnage (...). Vertaalt en met Vaarsen verrykt door den Hr. Mr. A. Alewyn." Uitgegeven: Amsterdam, J. Lindenbergh, 1715, leren band in slechte staat, diverse bladen gescheurd.
Verkocht voor € 200
Zinklegering, allegorie op de jacht en de oogst, h. 22.5 en 23 cm (hoofdje jongen gelijmd en defectjes aan patrijs).
Verkocht voor € 25