R.o. gesigneerd, granolitho 213/350, 68 x 31 cm.
Verkocht voor € 30
Niet gesigneerd, olieverf op board, 51 x 36 cm.
Verkocht voor € 220
Niet gesigneerd, olieverf op board, 37.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 130
Kopergravure, afkomstig uit "Tegenwoordige Staat," door Isaak Tirion, Amsterdam in 1749, 32 x 36.5 cm.
Verkocht voor € 35
Olieverf op paneel, 40 x 32 cm (ingeschilderd).
Verkocht voor € 100
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1921, 55.5 x 84 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 42 cm.
Verkocht voor € 170
Olieverf op paneel, m.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd, litho 21/50, 45 x 45 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, gedateerd Soest 1946, 100 x 86 cm.
Verkocht voor € 100
Zeefdruk , m.o. gesigneerd, 59 x 84 cm.
Verkocht voor € 200
Ets, r.o. gesigneerd, 20 x 69 cm.
Verkocht voor € 120
Litho, 35 x 26 cm.
Verkocht voor € 120
Verkocht voor € 110
Tekening, gesigneerd A. Waldorp, 12 x 18.3 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 95 cm.
Verkocht voor € 340
Zeefdruk 96/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 61 x 48 cm.
Verkocht voor € 420
Zeefdruk, 91 x 91 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 54 x 67 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, 44.5 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 190
Pastel, m.o. gesigneerd, 36 x 39 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 53 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 55 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 100