Kavels per pagina:

Lotnummer 325

Luciano Castelli (1951) - "Pixel mix"

R.o. gesigneerd, granolitho 213/350, 68 x 31 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 327

Hollandse school, 1e helft 20e eeuw - Bosgezicht

Niet gesigneerd, olieverf op board, 51 x 36 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 328

Hollandse school, 1e helft 20e eeuw - Geitje bij boerderij

Niet gesigneerd, olieverf op board, 37.5 x 52 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 329

Anton Rutgers (1880-1949) - schepen in vaart bij molen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 330

Een topografische kaart: "Nieuwe kaart van het baljuwschap van Amstelland"

Kopergravure, afkomstig uit "Tegenwoordige Staat," door Isaak Tirion, Amsterdam in 1749, 32 x 36.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 331

Hollandse School, 17e eeuw - Landschap met rustende herder, rokende reiziger en moeder met kind

Olieverf op paneel, 40 x 32 cm (ingeschilderd).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 332

Pieter Adriaan C. Schipperus (1840-1929) - Houtsprokkelaarster in besneeuwd bos bij ondergaande zon

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1921, 55.5 x 84 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 334

George Tielens (1888-1950) - Boerin bij kar in schuur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 335

Anthonius Franciscus van Beek (1900-1987) - De kaasmarkt te Edam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 42 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 337

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met asperges

Olieverf op paneel, m.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 338

Wim van Willegen (1949) - Dam

R.o. gesigneerd, litho 21/50, 45 x 45 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 339

B. Moorman (Moerman) - Bloesemtijd

Olieverf op doek, gedateerd Soest 1946, 100 x 86 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 341

Herman Brood (1946-2001) - Cowboy en Indianen

Zeefdruk , m.o. gesigneerd, 59 x 84 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 343

Hollandse school - Boulevard met pier te Scheveningen

Ets, r.o. gesigneerd, 20 x 69 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 344

Kees van Dongen (1877-1968) - La marchande de quai'saisons

Litho, 35 x 26 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 345

A. Gosler, Hollandse school 2e helft 20e eeuw - boerderij aan water

Verkocht voor € 110

Lotnummer 347

Hollandse school 19e eeuw - Schepen op kalm water

Tekening, gesigneerd A. Waldorp, 12 x 18.3 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 354

Marius J. Richters (1878-1955) - Jachtstilleven met pluimvee en keramiek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 95 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 355

Roy Lichtenstein - Standing nude woman on telephone

Zeefdruk 96/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 61 x 48 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 356

Naar Andy Warhol - Marilyn Monroe Grey

Zeefdruk, 91 x 91 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 358

Fons van der Velde (1870-1936) - De bewoners der godshuiskens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 54 x 67 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 359

Hollandse school, 19e eeuw - Landschap met reizigers bij herberg

Olieverf op paneel, 44.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 360

Anton Heijboer (1924-2005) - Ranja drinkende dames op het strand

Pastel, m.o. gesigneerd, 36 x 39 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 361

Jan Deckers (1865-1942) - stilleven met schaal met fruit

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 53 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 363

Theodorus Henri Wiegman (1908-1996) - Bloemstilleven met chrysanten

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 55 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: