Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913, 47 x 64 cm.
Verkocht voor € 210
Litho affiche, Mourlot Parijs 1963, 75 x 51 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, 41 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op karton, l.o. gesigneerd en gedateerd 1967, 64 x 44 cm.
Verkocht voor € 100
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30 x 44 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.b. J.H.E.G. Renaud gesigneerd en gedateerd 1941, 41 x 54 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62 x 48 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1862, 42 x 27 cm.
Verkocht voor € 2200
Aquarel, r.o. gesigneerd, 25.5 x 31 cm.
Verkocht voor € 250
R.o. gesigneerd, pastel, 64 x 94 cm.
Verkocht voor € 1300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 46.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, gaatje in doek.
Verkocht voor € 300
Handgekleurde kopergravure, 1649, 42 x 54 cm.
Verkocht voor € 900
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 60 cm (zwaar gecraqueleerd).
Verkocht voor € 100
Litho, 33 x 26 cm, daarbij een fotogravure naar Henry Walker, "Tea time", 24.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 40
OIieverf op schildersboard, 23.5 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 150
A. Mauve gesigneerd, olieverf op paneel, 33 x 40 cm (najaarsveiling 1999 Venduehuis Den Haag).
Verkocht voor € 225
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 1000
Antiek, mogelijk 17e of 18e-eeuws, 12 x 15.5 cm (spotting).
Verkocht voor € 950
(mogelijk pseudoniem van Jan Knikker jr. of Aris Knikker), l.o. gesigneerd, aquarel, straatje 26.5 x 38 cm.
Verkocht voor € 120