BWG zilver, gedreven floraal decor, beide voorzien van handvatten, h. 5.5, l. 14 cm.
Verkocht voor € 45
Beker: 3e gehalte, deels gehamerd decor, Duitsland, h. 9.5 cm. Schaaltje: 1e gehalte, gelobd met palmeten en 3 gebogen pootjes, Holam & Norton, Birmingham, 1891, h. 4.2 cm, l. 12.5 cm.
Verkocht voor € 35
1e gehalte mostedpotje met blauwglazen binnenbakje, Birmingham, 1922, meesterteken onduidelijk, h. 6.5 cm, met 1e gehalte lepeltje, Robinson & Co, Birmingham, 1915 en een 1e gehalte schuitvormig schaaltje op voet, Cooper Brothers & Sons, Sheffield, 1933, h. 7 cm.
Verkocht voor € 90
Gero 90, ontwerp Georg Nilsson, model 431, zgn. "Rokje", diner messen, vorken en lepels, hors-d'oeuvre vorken en lepels, soeplepel, aardappellepel, groentelepel en sauslepel, messen niet origineel bijbehorend en in mindere conditie.
Verkocht voor € 50
plexiglazen opbergkistjes goed gevuld met voornamelijk oorhangers, daarbij ook pendanten, kettinkjes, etc.
Verkocht voor € 140
W.o. enkele zilveren exemplaren, horloges, kettingen, etc.
Verkocht voor € 60
Verkocht voor € 130
W.o. ringen, hangers, oorbellen, etc.
Verkocht voor € 80
W.o. slavenarmbanden
Verkocht voor € 40
Een clip met maansteen, een broche en een paar oorhangers met bloedkoraal.
Verkocht voor € 190
Puntfilet, in cassette, 12 x diner en hors-d'oeuvre messen, vorken en lepels en 10 delen dienbestek.
Verkocht voor € 180
Nieuwe testament, Nederlandsche Bijbelcompagnie 1884, guld-op-snee en in leren band, l. 13 cm, slot defect.
Verkocht voor € 45
2e gehalte, appelvormig afgezet met parelrandjes, h. 13 cm, 300 gram.
Verkocht voor € 80
W.o. een theeservies, koffiepot, taartvorkjes en lepeltjes.
Verkocht voor € 45
Beide verguld, 1 in leren foudraal, daarbij extra vuursteentjes en gaspatronen, l. 5.5 en 6 cm.
Verkocht voor € 100
Met zoetwater cultivé parels, amethist, lapis lazuli en groene stenen.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, rand geguillocheerd, 17 x 12.5 cm.
Verkocht voor € 50
Een broche en 2 paar oorbellen waarvan 1 vervaardigd uit breipendoppen.
Verkocht voor € 15
rood streepagaat, met geelgouden bolsluiting, l. 60 cm.
Verkocht voor € 40
Tonkraaltjes met geelgouden sluiting, l. 100 cm, 59 gram.
Verkocht voor € 90
Beide met geelgouden slotje, l. 38 en 41 cm.
Verkocht voor € 50
14 krt. geelgouden sluiting bezet met granaat, l. 43 cm.
Verkocht voor € 70