W.o. kettingen, ringen, vingerhoed.
Verkocht voor € 40
1x J. Fortgens & Zn, Haarlem, 1x La Reine remontoir 6 rubis en 1x niet gemerkt.
Verkocht voor € 50
Manchetknopen gemerkt 875 met sikkel en ster, 11 en OPC. Gewicht van kruishanger: 1.6 gram.
Verkocht voor € 40
Een parfumflacon met (defecte) 14 krt. gouden dop in foedraal, een antieke zilveren naaldenkoker, een theezeefje met molendecor en een thee-ei.
Verkocht voor € 50
Hollands glad, H.M. Mansvelt, 1914.
Verkocht voor € 60
Haags lofje, Zilverfabriek Voorschoten, 1926.
Verkocht voor € 110
Haags lofje, Zilverfabriek Voorschoten, 1927.
Verkocht voor € 260
met aan 2 zijden ivoren plaquettes voorzien van haarwerk in de vorm van een bloemenmand met zaadparels en een gestileerde slang, ca. 1850, l. 7.8 cm.
Verkocht voor € 320
3e gehalte, ter herinnering aan zijn overlijden in 1711, Holland, 18e eeuw, ø cm (sleets, deukjes).
Verkocht voor € 90
3e gehalte, meesterteken FW, Holland, 19e eeuw,
Verkocht voor € 300
Indonesië, ø 6.5 cm, gewicht 24,1 gram.
Verkocht voor € 360
Vermoedelijk een glascamee met voorstelling van naar rechts kijkende vrouw, lage gedeelte deels gezwart (sleets op sommige plekken), in 14 krt. gouden montuur met hangoog, l. 3.5 cm.
Verkocht voor € 70
vroege 19e eeuw, streekdracht, maat 13.5 (deukjes).
Verkocht voor € 60
midden 20e eeuw, 2.5 cm.
Verkocht voor € 50
met geëmailleerde wijzerplaat, een zgn. "knol," gemerkt H. Bournnash (?), London, kast gekeurd London 1745, l. 6.8 cm. (deukjes)
Verkocht voor € 240
vervaardigd uit een klederdracht sluiting, Holland einde 19e eeuw, ø 3.3 cm (speld onedel).
Verkocht voor € 70
het handvat afgezet met parelrand, Holland, Johannes Schijfsma, Sneek 1904, l. 31.5 cm.
Verkocht voor € 130
met secondewijzer, ca. 1950, opwinder (loopt).
Verkocht voor € 100
gevat in 14 krt. gouden monturen, totaal gewicht 17.5 gram.
Verkocht voor € 360
met veiligheidssluiting, gewicht 5.4 gram.
Verkocht voor € 70
Vermoedelijk peridot, collier 14. krt. goud, l. 59 cm.
Verkocht voor € 110
vermoedelijk Jan Richard, Amsterdam, 1876-1888, l. 3.9 cm, aan 14 krt. gouden speld, in cassette.
Verkocht voor € 90
aan zwartleren bandje, opwinder, loopt, (krasjes in glaasje).
Verkocht voor € 45
het wapen met een anker en druiventrossen, het helmteken met een granaatappel, vroege 19e eeuw, maat 17,75.
Verkocht voor € 190
Holland, 19e eeuw, in cassette.
Verkocht voor € 30