midden 19e eeuw, 56 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 15
een cachepot en een schaaltje met roze Apponyi decor, daarbij twee gevlochten mandjes, w.o. 1x Rotschild decor, h. 13.5 cm.
Verkocht voor € 60
Holland, h. 15 x ø 20.5 cm.
Verkocht voor € 200
w.o. danseressen en galante scènes, h. tot 24 cm.
Verkocht voor € 180
met afneembaar glazen blad en uittrekbladen, Chippendale stijl, h. 77 x b. 84 x d. 57 cm.
Verkocht voor € 60
met gecontourneerde rand en versiering van acanthusbladeren, h. 55.5 x b. 60 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 25
met latoenkoperen beslag, Holland, midden 19e eeuw, h. 95 x b. 97 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 80
met witgeschilderd interieur met 2 geschulpte legplanken, op 2-deurs onderstel waarachter 2 planken, Holland, einde 19e eeuw, h. 197 x b. 120 x d. 31 cm.
Verkocht voor € 220
waarvan 4 met knoop en octagonale voet en een serie van 7 met ronde voet, 19e eeuw, h. 12.5-13.5 cm (enkele chipjes in voet).
Verkocht voor € 35
4 grote en 5 kleine, met decor van vogels, bloemen en arabesken, vroege 19e eeuw, h. 12-14 cm.
Verkocht voor € 140
met gedraaide stam en decor van florale grotesken, vroege 19e eeuw (minieme chipjes).
Verkocht voor € 110
Hoogte: 145 cm.
Verkocht voor € 80
vermoedelijk Holland, 18e eeuw, ø 35.5 cm.
Verkocht voor € 50
voorzien van floraal snijwerk en gebogen ruitjes, vroege 20e eeuw, h. 89 x b. 89 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 120
met parelrand, 100 x 80 cm.
Verkocht voor € 60
ruitslijpsel, h. 13.5-26.5 cm (1 deksel met gelijmde chip).
Verkocht voor € 120
h. 19.5-22 cm, (alle met minieme chipjes).
Verkocht voor € 30
w.o. karaffen, glazen, dekselcoupes, losse stops, etc. (enkele defecten).
Verkocht voor € 120
met decor van vruchten, Mäbendorf, Duitsland, ø 15 en 27.5 cm.
Verkocht voor € 25
bruin geglazuurd, Holland, 18e/19e eeuw, h. 9-16 en ø 12-22 cm (defecten).
Verkocht voor € 35
Negen koperen (handschoenen) bakjes met diverse gedreven decors, daarbij een koperen brievenhouder met gedreven heraldisch decor, Holland, 19/20e eeuw, afmetingen van grootste bak: h. 30 x b. 25 x d. 13 cm.
Verkocht voor € 60
Een groen en bruin geglazuurde aardewerk wijwaterkruik met niet originele stop, Wim Harzing, Goedewaagen, Gouda, 1927, h. 25.5 cm en een blauw geglazuurde geribde vaas, N.V. de Rijn, Leiderdorp, jaren '20, h. 22 cm.
Verkocht voor € 50
Zwartgelakt hout met bruine biezen, natuurstenen blad en Chinese poten, h. 50 x b. 50 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 32
Een 3-lichts wandluster met het wapen van Amsterdam, Holland, einde 19e eeuw, h. 25 cm, daarbij één Chinese en drie oosterse schalen (één met restauraties) en een hengselpannetje, ø 16.5 - 25 cm.
Verkocht voor € 25
Een paar kristallen karaffen, deels voorzien van Russisch slijpsel, 19e eeuw, h. 29.5 en 31 cm.
Verkocht voor € 30