Een schaal, 31.5 x 32 cm, en een vaas, h. 24 cm, beide onduidelijk gesigneerd (Frans Bodien?)en met expressionistische beschilderingen.
Verkocht voor € 35
Aardewerk, decor van paradijsvogel en florale motieven, Delft, ø 34.5 cm.
Verkocht voor € 40
Alle aardewerk, fruittest op onderschotel met polychroom floraal decor, een blauwwit bordje, beide Makkum, daarbij 2 x Porceleyne Fles bordjes, ø 16-24 (test met gelijmde chip, onderschotel 2 haarlijnen)
Verkocht voor € 25
Een 3-delig kaststel, Société Céramique "Vieux Delft", h. 19 en 22.5 cm, daarbij 4 borden waarvan 3 Makkum, ø 15-28.5 cm.
Verkocht voor € 60
Messing met rood emaille en parelmoer, in etui, l. 9 cm.
Verkocht voor € 20
Mahoniefineer op grenenhout, 2-deurs, 1-laads met gecontourneerd bovenblad en bewerkte zijstijlen, h. 80 x b. 80 x d. 43 cm, verkleurd.
Verkocht voor € 110
Mahoniehout, rustend op paraplupoten met zwenkwieltjes, daarbij twee tussenbladen, h. 73 x 142 x d. 106 cm, uitschuifbaar tot 208 cm (slinger niet aanwezig).
Verkocht voor € 160
Mahoniefineer op eiken, met 2 faux-lades en aardewerk po, h. 74.5 x b. 56 x d. 42 cm.
Verkocht voor € 30
Teakhout, 4-deurs onderkast met floraal snijwerk, bovenkast met 4 beglaasde deuren en 4 onderlades met porseleinen knopjes, h. 224 x b. 177 x d. 54 cm.
Verkocht voor € 200
Hollandse post, in originele mapjes.
Verkocht voor € 150
Verkocht voor € 60
Voornamelijk blauwtinten, l. 12.5 en 14.5 cm.
Verkocht voor € 20
W.o. 2 antieke tegels, koe en huisje, Makkum tegel van een soldaat, replica tegel schommelen en landschapje.
Verkocht voor € 35
W.o. knopen, muntjes, klokje, luciferdoosjeshouder, benen lepels, balansje met gewichtjes, tinnen soldaatjes.
Verkocht voor € 20