Kavels per pagina:

Lotnummer 954

Twee glazen sierobjecten

Een schaal, 31.5 x 32 cm, en een vaas, h. 24 cm, beide onduidelijk gesigneerd (Frans Bodien?)en met expressionistische beschilderingen.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 955

Een blauwwit schotel, Porceleyne Fles 1957

Aardewerk, decor van paradijsvogel en florale motieven, Delft, ø 34.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 956

Een fruittest en 3 schotels

Alle aardewerk, fruittest op onderschotel met polychroom floraal decor, een blauwwit bordje, beide Makkum, daarbij 2 x Porceleyne Fles bordjes, ø 16-24 (test met gelijmde chip, onderschotel 2 haarlijnen)

Verkocht voor € 25

Lotnummer 957

Divers polychroom Hollands aardewerk

Een 3-delig kaststel, Société Céramique "Vieux Delft", h. 19 en 22.5 cm, daarbij 4 borden waarvan 3 Makkum, ø 15-28.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 958

Een toneelkijkertje, ca. 1930

Messing met rood emaille en parelmoer, in etui, l. 9 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 959

Een penantkastje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer op grenenhout, 2-deurs, 1-laads met gecontourneerd bovenblad en bewerkte zijstijlen, h. 80 x b. 80 x d. 43 cm, verkleurd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 960

Een wind-out tafel, Engeland 20e eeuw

Mahoniehout, rustend op paraplupoten met zwenkwieltjes, daarbij twee tussenbladen, h. 73 x 142 x d. 106 cm, uitschuifbaar tot 208 cm (slinger niet aanwezig).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 961

Een stilletje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, met 2 faux-lades en aardewerk po, h. 74.5 x b. 56 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 962

Een buffetkast, midden 20e eeuw

Teakhout, 4-deurs onderkast met floraal snijwerk, bovenkast met 4 beglaasde deuren en 4 onderlades met porseleinen knopjes, h. 224 x b. 177 x d. 54 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 963

Jaarcollectie postzegels 1996-2013

Hollandse post, in originele mapjes.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 964

Een verzameling van 4 postzegelalbums en een stapel eerstedagenveloppen

Verkocht voor € 60

Lotnummer 965

Twee agaten asbakken

Voornamelijk blauwtinten, l. 12.5 en 14.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 966

Vijf diverse tegels, Holland 17-20e eeuw

W.o. 2 antieke tegels, koe en huisje, Makkum tegel van een soldaat, replica tegel schommelen en landschapje.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 967

Diverse kleinoden

W.o. knopen, muntjes, klokje, luciferdoosjeshouder, benen lepels, balansje met gewichtjes, tinnen soldaatjes.

Verkocht voor € 20

Kavels per pagina: