in messing kast, Sainte-Suzanne, Frankrijk, ca. 1970, h. 13.5 cm (defecten, met certificaat, sleutel en enkele losse onderdeeltjes).
Verkocht voor € 150
ruitgeslepen, bestaande uit: 8 champagnecoupes, 8 waterglazen, 6 wijnglazen, 5 annagroene wijnglazen,7 portglazen, 6 likeurglaasjes, 9 vingerkommen (defectjes).
Verkocht voor € 60
w.o. een gembercoupe, stolpen op onderschotels, platte schalen en messenleggers (defectjes).
Verkocht voor € 40
39 stuks, mangaan met decor van bloemen in vaas, alle 13 x 13 cm.
Verkocht voor € 110
w.o. enkele karaffen, onderzetters in cassette, dikwandige vaas etc. (defectjes).
Verkocht voor € 15
w.o. een antiek Boheems exemplaar met rode beschildering, h. 26-46 cm.
Verkocht voor € 60
met brons gepatineerde loden monturen in de vorm van vogels en putti, Lenzkirch, Duitsland, einde 19e eeuw, h. 45 cm.
Verkocht voor € 200
h. 21 x b. 51 x d. 36 cm.
Verkocht voor € 20
Bestaande uit een verzilverd inktstel met blotter, l. 29.5 cm, een signetstempel met parelmoeren heft, een toneelkijker, een miniatuurportretje op ivoor, en een messing kandelaar, h. 21.5 cm, vnl. 19e eeuw.
Verkocht voor € 35
Vaas naar ontwerp van Michael Boehm en Brigitte Doege, 1989, h. 37 cm, deels groenglazen schaal op bolpoot met ingesloten luchtbel, h. 19.5 cm (gebruikssporen).
Verkocht voor € 40
Glazen kap met polychroom fantasiedecor van gestileerde vlammen, met koperen montuur met drie kandelaars en centrale (geëlektrificeerde) lampen, Holland ca. 1900, ø 72 x h. ca. 60 cm, (vermoedelijk) afkomstig uit het voormalige station Den Haag Staatsspoor, (1 ruitje gebarsten, enkele stukjes verpoetst).
Verkocht voor € 500
1 exemplaar met decor van kemphanen, l. 92.5 en 82 cm (deuken).
Verkocht voor € 32
Handgeblazen, Holland 19e eeuw, h. 23.5 - 31 cm.
Verkocht voor € 20
W.o. een blauwwit aardewerk bord, Delft, naar 18e eeuws voorbeeld, tinnen bord en lepel, Europees beschilderd porseleinen vaasje en kommetjes, etc.
Verkocht voor € 20
ovaal model met koperen banden, l. 52 en 57 cm.
Verkocht voor € 15
Kristalunie Maastricht, 1937, ø 33 cm.
Verkocht voor € 20
Fries beschilderd hout met o.a. wapendecor, 19e eeuw, h. 43 cm.
Verkocht voor € 50
Binnenmaten 39.5 x 46.5 cm, buitenmaten: 54 x 47.5 cm. Daarbij twee 19e eeuwse kleurenlitho's, "Indécision" en "Reconciliation".
Verkocht voor € 30
Binnenmaten: 59 x 49 cm, buitenmaten: 67 x 56 cm. Daarbij twee kleurenlitho's met 17e eeuwse voorstellingen van figuren in interieurs.
Verkocht voor € 35
Vierkante modellen, h. 5 x b. 10 x d. 10 cm.
Verkocht voor € 15
metaal en kunststof, Six Transistor NTR-6G, Metex Japan, jaren '60, h. 21 cm.
Verkocht voor € 40
In hoogte verstelbaar, 1-lichts, maximale hoogte: 55 cm.
Verkocht voor € 70
met decor van lauwerkransen en rozetten, Louis XVI stijl, 103 x 67 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. een Meissen gemerkte soezenschaal met zwiebelmuster decor, vogel beeldjes en fotolijsten.
Verkocht voor € 60
Op zwartmarmeren voetstukken, h. 49 cm.
Verkocht voor € 50