Gekeurd met gebloemde V, gelobd model, inscriptie "1945 april 1946" ø 12 cm.
Te koop voor € 50
18 krt. witgoud met geelgouden poucetten, elk bezet met 9 briljanten, tot. 0.40 ct. Si/P1 Top Wesselton.
Te koop voor € 450
2e gehalte, geschulpt, ø 10 cm.
Te koop voor € 80
1e gehalte, l. 8 x b. 4.5 x d. 6.5 cm, de labels voor brandy, sherry en whiskey.
Te koop voor € 70
1e gehalte, de eerste bekroond door fleur-de-lis en dolfijnen, de tweede bekroond door een figuur met wiel, met valse antieke Hollandse keuren.
Te koop voor € 70
14 krt, bezet met een ovale cabochon van 11.25 ct., maat 18.5 - inclusief certificaat van EGL, India.
Te koop voor € 300
2e gehalte, met getorste steel uitlopend in bloemblad.
Te koop voor € 35
14 krt., bezet met een blauwlagensteen, maat 18,75.
Te koop voor € 150
14 krt., bezet met roosdiamantjes en een centrale briljant in milgrain zetting, l. 6 cm.
Te koop voor € 110
18 krt., bezet met 8-kantige stenen van samen ca. 0,24 ct., maat 16.
Te koop voor € 200
BWG, bezet met 9 robijntjes en 10 briljantjes in bladvorm, maat 18-.
Te koop voor € 250
BWG (ca. 915/1000), pavé bezet met 23 briljanten, w.o. een centraal exemplaar van ca. 0.3 ct., in deels milgrain zetting, maat 18,75.
Te koop voor € 1000
2e gehalte, uit een tabaksdoos vervaardigd, concaaf gebogen deksel, l. 12 cm.
Te koop voor € 85
Vnl. 2e gehalte, w.o. een pepermuntdoosje, 1842 - defecten, drie sierkurken, w.o. een exemplaar in de vorm van een hoge hoed (klemt om kurk), een tafelkandelaartje, etc.
Te koop voor € 40
1e gehalte zilver met faux-emaille decor, l. 2.5 en 6 cm.
Te koop voor € 50
1e gehalte zilver met faux-emaille decor, l. 2 en 7 cm.
Te koop voor € 50
Verguld zilver met emaille - serie van vier met defecten.
Te koop voor € 80
18 krt., bezet met 13 briljantjes, samen ca. 0.3 ct., maat 18.5.
Te koop voor € 325
Bestaande uit een serie van vier zilveren sorbet- of longdrinklepels, een serie van zes verzilverde apostel taartvorkjes en een serie van negen verzilverde lepels met 'bedeltjes' motief.
Te koop voor € 40
1e gehalte, met faux-emaille decor, h. 2 en 5 cm.
Te koop voor € 50
BWG, deels gehamerd, met floraal decor, ø 10 cm.
Te koop voor € 75
2e gehalte, met getorste steel uitlopend in bokkenpootje.
Te koop voor € 40
1e gehalte zilver met faux-emaille decor, h. 7 cm.
Te koop voor € 50
1e gehalte, met faux-emaille decor, l. 4.5 en h. 3.5 cm.
Te koop voor € 45
W.o. poedel, dolfijn, windsurfer, etc.
Te koop voor € 60