2e gehalte, met getorste steel en floraal gravédecor, in cassette.
Te koop voor € 50
2e gehalte zilver, ajour met voorstellingen van engeltjes en florale motieven, 6 x 26.5 x 26.5 cm, 458 gram.
Te koop voor € 200
1e gehalte, vierkante schakels, l. 18.5 cm.
Te koop voor € 50
1e gehalte, ovale schakels, l. 20 cm.
Te koop voor € 55
Zilver, 900/1000, met floraal reliëfdecor en gegraveerd monogram, h. 23.5 cm, 411 gram.
Te koop voor € 300
1e gehalte, Art Nouveau stijl, l. 44 cm.
Te koop voor € 60
1e gehalte, Art nouveau stijl, l. 44 cm.
Te koop voor € 50
2e gehalte zilver, h. 14 cm - één exemplaar met deukje.
Te koop voor € 30
Alle met quartz uurwerk, w.o. 2x Actua en 2 met dubbele rij zirkonia's in de lunet.
Te koop voor € 100
2e gehalte zilver, 2 thora bellen op houten standaard, h. 21.5 cm - 1 bel ontbreekt, een BWG Esther rol-houder (megilla), l. 25 cm, en een 3e gehalte hand met Hebreeuwse tekst, h. 9.3 cm.
Te koop voor € 750
1e gehalte, voorzien van floraal gravédecor, geschulpte kristallen bak, h. 22 en l. 29 cm - randschilfertjes.
Te koop voor € 50
W.o. onyx, lapis lazuli en aventurijn, l. 118 cm.
Te koop voor € 95
W.o. jade en peridot, l. 110 cm.
Te koop voor € 95
14 krt., 6.5 x 5.5 cm, 10 gram - deukjes.
Te koop voor € 250
2e gehalte.
Te koop voor € 35
14 krt., maat 17 - binnenzijde met gravering.
Te koop voor € 110
Witte zoetwater cultivé parels, ø 9 mm, 5 turkoois kralen, 8 gouden kraaltjes en 14 krt. geelgouden slot, ø 10 mm, l. 45 cm.
Te koop voor € 225
Quartz, chronograaf en met dagaanduiding, lunet met baquette geslepen zwarte zirkonia's en rvs met zwart keramische band - loopt goed.
Te koop voor € 125
14 krt., hanger in de vorm van een geel- en een witgouden hart bezet met 5 briljanten, l. collier 40 cm.
Te koop voor € 275
Alle quartz, 2 x Esprit, Piere Lannier en IK met burberry band.
Te koop voor € 100
Te koop voor € 50
Te koop voor € 45
Beide quartz, vergulde kast bezet met baquette geslepen zirkonia's - lopen goed.
Te koop voor € 100
Witte cultivé barok parels om en om geregen met cabuchon geslepen apatiet en olijfvormig 14 krt. geelgouden slot, l. 44 cm.
Te koop voor € 175