Gekeurd met een gekroonde O, geen meesterteken, l. 5.8 cm
Te koop voor € 80
Gekeurd met een gekroonde O, vermoedelijk "meester van de Roos," l. 7.7 cm.
Te koop voor € 160
18 krt. witgoud, bezet met een centrale briljant, 0.20 ct., en 10 briljanten in de scheen, 0.13 ct., tot. 0.33 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.
Te koop voor € 500
14 krt., bezet met een briljant van ca. 0.15 ct., SI, kleur G/H, maat 17,25.
Te koop voor € 320
14 krt., bezet met 2 barokpareltjes waartussen ankerschakel kettinkje, l. 2.6 cm - onedele poussettes.
Te koop voor € 40
1e gehalte, met gestileerde palmetheften.
Te koop voor € 60
2e gehalte, voorzien van festoenen en ramskoppen, met blauwglazen binnenbak, h. 8 cm, en afgezet met parelrand, h. 15 cm - vaasje met deukje in rand.
Te koop voor € 65
Automaat, taravana, duiker, voorzien van datumaanduiding, in roestvrije stalen kast, aan latere band - loopt.
Te koop voor € 120
2e gehalte, voorzien van acanthusbladmotieven en palmetten, buitenlands gekeurd - deukjes, enkele met initialen in zijkant gegraveerd, lemmeten zeer netjes vervangen.
Te koop voor € 640
2e gehalte, met geribde heften en de lemmeten gemerkt "Boucher, Namurs."
Te koop voor € 320
3e gehalte, afgezet met palmetrand, met gestileerd floraal decor en palmet rand.
Te koop voor € 400
Maria Theresia 1780, Bolivia: Ferdinand VII 1825 en Argentinië: 1941, ø 2.3-3.9 cm - beschadigd.
Te koop voor € 20
3e gehalte, met gestileerde palmetrand en kruismotief, - de lemmeten met resten van vergulding.
Te koop voor € 65
2e gehalte, een soeplepel, 2 goentelepels, aardappellepel, vleesvork, sauslepel en een pasteischep.
Te koop voor € 200
2e gehalte zilver, l. 30 cm.
Te koop voor € 60
Te koop voor € 35
18 krt. witgouden kast en dito band, lunette bezet met robijntjes en diamantjes, 17 rubis incabloc, 41 gram.
Te koop voor € 1000
Zilver met gedreven decor van rozen en balustervormige geribde stelen, meesterteken TR, h. 25 cm - 1 kandelaar met scheur.
Te koop voor € 180
Kristal op gezwart houten voet, h. 17 cm - chip.
Te koop voor € 60
2e gehalte zilver, te gebruiken als 3-lichts kandelaar, 1-lichts laag model kandelaar en 1-lichts hoog model kandelaar, max h. 28.5 cm.
Te koop voor € 100
2e gehalte zilver, te gebruiken als 3-lichts kandelaar, 1-lichts laag model kandelaar en 1-lichts hoog model kandelaar, max h. 25.5 cm.
Te koop voor € 100
14 krt., 10 'bootjes' elk bezet met een cabochon geslepen ovale bloedkoraal, l. 19 cm.
Te koop voor € 950
18 krt. witgoud, bezet met een rij van 9 briljanten waarvan de binnenste 3 groter, tot. 0.78 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.
Te koop voor € 850
2e gehalte, afgezet met parelrand, 11 x 15 cm.
Te koop voor € 75