Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2789

Een zilveren miniatuur van een vuurtreeft, 18e eeuw

Gekeurd met een gekroonde O, geen meesterteken, l. 5.8 cm

Te koop voor € 80

Lotnummer 2790

Een zilveren miniatuur van een vuurtreeft, Amsterdam 1693

Gekeurd met een gekroonde O, vermoedelijk "meester van de Roos," l. 7.7 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2800

Een witgouden fantasie ring bezet met briljanten

18 krt. witgoud, bezet met een centrale briljant, 0.20 ct., en 10 briljanten in de scheen, 0.13 ct., tot. 0.33 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2804

Een geelgouden solitairring met diamant

14 krt., bezet met een briljant van ca. 0.15 ct., SI, kleur G/H, maat 17,25.

Te koop voor € 320

Lotnummer 2807

Een paar gouden oorbellen met parel

14 krt., bezet met 2 barokpareltjes waartussen ankerschakel kettinkje, l. 2.6 cm - onedele poussettes.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2814

Een serie van 6 zilveren fruitmesjes, Sheffield 1925

1e gehalte, met gestileerde palmetheften.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2818

Een zilveren strooier, Herman Hooijkaas 1916 en een anjervaasje

2e gehalte, voorzien van festoenen en ramskoppen, met blauwglazen binnenbak, h. 8 cm, en afgezet met parelrand, h. 15 cm - vaasje met deukje in rand.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2819

Een polshorloge, Nivada Grenchen, ca. 1960

Automaat, taravana, duiker, voorzien van datumaanduiding, in roestvrije stalen kast, aan latere band - loopt.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2824

Een serie van 12 Louis XV stijl messen met zilveren heft, 2e kwart 19e eeuw

2e gehalte, voorzien van acanthusbladmotieven en palmetten, buitenlands gekeurd - deukjes, enkele met initialen in zijkant gegraveerd, lemmeten zeer netjes vervangen.

Te koop voor € 640

Lotnummer 2826

Een serie van 5 messen met zilveren heften, vermoedelijk België, 18e eeuw

2e gehalte, met geribde heften en de lemmeten gemerkt "Boucher, Namurs."

Te koop voor € 320

Lotnummer 2828

Een serie van 12 art deco messen met zilveren heften, Warschau 1931

3e gehalte, afgezet met palmetrand, met gestileerd floraal decor en palmet rand.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2829

Drie zilveren munten in monturen

Maria Theresia 1780, Bolivia: Ferdinand VII 1825 en Argentinië: 1941, ø 2.3-3.9 cm - beschadigd.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2830

Een serie van 10 art deco fruitmesje met zilveren heften

3e gehalte, met gestileerde palmetrand en kruismotief, - de lemmeten met resten van vergulding.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2834

Zeven zilveren dienbestekdelen, parelrand filet Holland 1920-1930

2e gehalte, een soeplepel, 2 goentelepels, aardappellepel, vleesvork, sauslepel en een pasteischep.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2835

Een soeplepel, rondfilet, Holland 1836

2e gehalte zilver, l. 30 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2839

Een serie van 7 theelepels, Holland 1849

Te koop voor € 35

Lotnummer 2841

Een serie van 12 zilveren koffielepeltjes, 1924

Te koop voor € 40

Lotnummer 2846

Een dames horloge, Zwitserland

18 krt. witgouden kast en dito band, lunette bezet met robijntjes en diamantjes, 17 rubis incabloc, 41 gram.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 2849

Een paar kandelaars, Oostenrijk/Hongarije, 1854

Zilver met gedreven decor van rozen en balustervormige geribde stelen, meesterteken TR, h. 25 cm - 1 kandelaar met scheur.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2850

Een antiek rookstel met zilveren monturen

Kristal op gezwart houten voet, h. 17 cm - chip.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2853

Een kandelaar a triple usage

2e gehalte zilver, te gebruiken als 3-lichts kandelaar, 1-lichts laag model kandelaar en 1-lichts hoog model kandelaar, max h. 28.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2855

Een kandelaar a triple usage

2e gehalte zilver, te gebruiken als 3-lichts kandelaar, 1-lichts laag model kandelaar en 1-lichts hoog model kandelaar, max h. 25.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2860

Een geelgouden bootjesarmband bezet met bloedkoraal, meesterteken PWH, Holland 1e helft 20e eeuw.

14 krt., 10 'bootjes' elk bezet met een cabochon geslepen ovale bloedkoraal, l. 19 cm.

Te koop voor € 950

Lotnummer 2864

Een witgouden fantasie rivière ring bezet met briljanten

18 krt. witgoud, bezet met een rij van 9 briljanten waarvan de binnenste 3 groter, tot. 0.78 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.

Te koop voor € 850

Lotnummer 2868

Een zilveren bonbonmandje, Van der Dussen, Schoonhoven 1917

2e gehalte, afgezet met parelrand, 11 x 15 cm.

Te koop voor € 75

Kavels per pagina: