14 krt. geelgoud, elk bezet met een cabochon geslepen lapis lazuli.
Te koop voor € 180
2e gehalte, de stelen voorzien van floraal gravedecor.
Verkocht voor € 40
14 krt., elk bezet met 2 saffiertjes en 16 briljantjes, tot. 0.29 ct.
Te koop voor € 325
2e gehalte, 6 hors d'oeuvre- en 6 dinermessen.
Verkocht voor € 550
18 en 14 krt., strikjes elk bezet met 3 smaragdjes en 23 briljanten, tot. 0.21 ct., daaronder een witte cultivé parel.
Te koop voor € 790
2e gehalte, bestaande uit 6 2-delige hors d'oeuvrecouverts, - 1 vork afwijkend, Haags lofje, 1934.
Verkocht voor € 170
18 krt., elk bezet met 5 briljanten, tot. 1.05 ct.
Te koop voor € 1100
2e gehalte, bestaande uit 4 dinervorken en 8 -lepels - diverse makers en jaarletters, 626 gram.
Verkocht voor € 220
14 krt., centraal een carré geslepen smaragd, aan weerszijde een rij van 4 briljanten, tot. 0.13 ct., maat 17.25.
Te koop voor € 395
2e gehalte, bestaande uit 6 2-delige couverts, 725 gram - samengesteld, Van Kempen/ Gerritsen & Van Kempen, diverse jaarletters.
Verkocht voor € 260
18 krt., bezet met een cabochon geslepen robijn en saffier en 12 briljanten, 0.14 ct., maat 17.5.
Te koop voor € 640
2e gehalte, met getorste steel met rocaille decor, l. 11.5 cm.
Verkocht voor € 100
14 krt., 0.13 ct., maat 16.5.
Te koop voor € 245
2e gehalte, w.o. een 18e-eeuws exemplaar, Amsterdam en een spatelfilet (cargadoors?) lepel - alle met antieke gravure.
Verkocht voor € 50
18 krt., bezet met 51 briljanten, 1.08 ct., maat 17.5.
Te koop voor € 1440
2e gehalte, w.o. met agaten heft, diverse strooilepels, gembercouvert, roomlepels, etc. - defecten.
Verkocht voor € 100
18 krt., twee rijen van 11 princess geslepen diamanten, tot. 22, 1.87 ct., maat 17.5-.
Te koop voor € 2390
1e en 2e gehalte, w.o. 2 schuivertjes, daarbij 4 theelepels met spatelfilet, Londen 1841.
Verkocht voor € 80
14 krt., bezet met 72 briljanten, 0.46 ct., in 3 schuine blokken van 24 briljantjes gezet, maat 17.5.
Te koop voor € 720
Gero 90, bestaande uit 9 2-delige couverts.
Verkocht voor € 80
14 krt., centraal een saffier waaromheen 14 briljanten, 0.12 ct., maat 17.
Te koop voor € 480
2e gehalte, w.o. 1 paar miniatuurmesjes, Gerritsen & Van Kempen, l. 9.2 cm.
Verkocht voor € 40
14 krt., centrale saffier waaromheen 16 briljanten, 0.20 ct., maat 18.
Te koop voor € 790
Vnl. ruitgeslepen kristal, h. 7 en 12.5 cm.
Verkocht voor € 70
18 krt., bezet met een rij diverse edelstenen, w.o. smaragd, saffier, robijn, etc. waarlangs aan beide zijdes een rij briljanten, tot. 12, 0.16 ct., maat 17.75.
Verkocht voor € 1000