Polychroom porselein, h. ca. 32 cm.
Verkocht voor € 220
Mahoniefineer, rustend op klauwpoten, voorzien van koperen binnenbak, theeketel en aardewerk komfoor, h. 45 en ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 80
In houten kast, met koperen front voorzien van gedreven decor van putti, h. 19.5 cm.
Verkocht voor € 50
In bronzen behuizing bekroond door een tuinvaas, afgezet met palmetten, parelrand en geometrische motieven, h. 39 cm.
Verkocht voor € 60
O.a. 2 parfumflacons met zilveren monturen, een zilveren figuurtje van een uil, twee Chinese bronzen stempeltjes, tinnen miniatuur van een eikeltjes klepkan, etc. h. 2.7 - 11.5 cm.
Verkocht voor € 100
Porselein met gestileerd floraal decor, 22.6 cm - kleine haarlijn.
Verkocht voor € 130
Spiegelglas in 'early plastic' lijst met gestileerde palmetmotieven, 52 x 28 cm - klein stukje van één palmetblad aan linkerzijde boven zijde ontbreekt.
Verkocht voor € 35
Bestaande uit 4 schalen op voet, w.o. een paar - 1 gelijmd, 2 karaffen, een serie van 4 ovale schaaltjes en een onderschotel - kleine defectjes.
Verkocht voor € 45
Bestaande uit 2 groenglazen karaffen, een Boheemse schaal op voet en een documentenkistje met onderlade.
Verkocht voor € 40
Kwikzilver glas, met floraal decor, h. 36 cm.
Verkocht voor € 60
Taupekleurig geschilderd hout met facet geslepen spiegelglas, waartussen een cartouche met rozenplaatje, bekroond door rijk gestoken florale rocaille kuif, de deurtjes voorzien van 2 klepvakjes, h. 229.5 x b. 80.5 + 2x 50 cm.
Verkocht voor € 150
Gelithografeerd blik, in ovp met defecten, l. 20 cm.
Verkocht voor € 25
Mahoniehout, de randen opklapbaar, h. 60 x b. 119.5 x d. 88 cm.
Verkocht voor € 35
Grijs geschilderd gietijzer, h. 50 x b. 29 x. d. 32 cm.
Verkocht voor € 120
Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, interieur voorzien van vakjes onder de klep, h. 74 x b. 50 x d. 37 cm - fineerschade, gelijmd.
Verkocht voor € 25
Uurwerk in zwartgelakt metalen kast met messing monturen, h. 32 cm.
Verkocht voor € 60
Mahoniehout, met -sleetse - gestreepte bekleding, - 1 stoel afwijkende kleur.
Verkocht voor € 90
Gezwart mahoniehout, assymmetrisch dames-/herenmodel, rijkgestoken rugregel met florale en strikmotieven, voorzien van - sleetse - velours bekleding, l. 166 cm.
Verkocht voor € 150
Aardewerk en blauw glas, Copier, h. 8 en 12 cm - beker met barst.
Verkocht voor € 20
Mahoniehout, met gecontrouneerd blad op klosjes, rustend op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 73 x b. 65 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom aardewerk, ø 20 - 25.3 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom geglazuurd plateel, h. 8.5 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 60 x b. 62 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 70
Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.
Verkocht voor € 65