Kristal, ruitgeslepen, h. 22 cm - 1 met chip aan voet en 1 aan binnenzijde deksel.
Verkocht voor € 50
W.o. 1 met gravure van guirlandes en vogel - voetchip, en 1 met initalen IVDW - miniem chipje, h. 12.5-13 cm.
Verkocht voor € 80
Met portret van Gogol en beren aan water, beide door Fedoskino en Sint Joris en de Draak uit Palekh, l. 6 - 15 cm.
Verkocht voor € 260
W.o. schildpad exemplaren, een klossenhouder, inktpotje en balboekje.
Verkocht voor € 180
W.o. kinderportretten - band met defecten.
Verkocht voor € 40
W.o. Romeins glas, w.o. 1 balsamarium, h. 10.5 cm - chip, Egyptische grafbeeldjes en Goudse pijpenkoppen, etc.
Verkocht voor € 240
Groen glas, h. 22 cm - licht iriserend.
Verkocht voor € 140
Polychroom aardewerk, met decor van vrouw met hoorn des overvloeds, ø 22.5 cm - chips en frittings.
Verkocht voor € 70
Polychroom aardewerk, w.o. bordjes, kandelaar en kommetjes.
Verkocht voor € 40
Aardewerk met zoutglazuur, met zegel met bloemen, h. 27.5 cm - mogelijk restauratie rondom oor.
Verkocht voor € 180
Aardewerk, met chinoiseriedecor, w.o. een spreukenbord, ø 13-22.5 cm, een dekselpotje en vaas, h. 16 cm.
Verkocht voor € 150
W.o. een Wedgwood en Makkum test, divers polychroom Petrus Regout en Socíeté Céramique, w.o. kommen met dierendecor.
Verkocht voor € 40
W.o. een bakvorm voor 15 taartjes, l. 46 cm, een stoof, test en kruik, h. 29 cm.
Verkocht voor € 90
Aardewerk, w.o. een Jacobakannetje, kan met slibdecor, etc. h. 4.5 - 24 cm.
Verkocht voor € 300
W.o. blikken brandweer auto en Vulkan locomotief, een - defect - biscuitporseleinen popje, etc.
Verkocht voor € 100
Eikenhout, w.o. een exemplaar voor vele kleine koekjes, met monogram BH, vroege 19e eeuw, l. 30-45 cm.
Verkocht voor € 90
W.o. twee toneelkijkertjes in etui, een theekistje - restauraties, hoornen drinkbeker en een malachiet geode, max. h. 12 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. dominospel, een gedraaide tabaskdoos, Japans lakwerk handschoenkistje, etc.
Verkocht voor € 45