Kavels per pagina:

Lotnummer 926

Een paar dekselcoupes

Kristal, ruitgeslepen, h. 22 cm - 1 met chip aan voet en 1 aan binnenzijde deksel.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 927

Drie glaasjes, 18e eeuw

W.o. 1 met gravure van guirlandes en vogel - voetchip, en 1 met initalen IVDW - miniem chipje, h. 12.5-13 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 928

Drie lakwerk doosjes, Rusland

Met portret van Gogol en beren aan water, beide door Fedoskino en Sint Joris en de Draak uit Palekh, l. 6 - 15 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 929

Een verzameling doosjes en kleinoden

W.o. schildpad exemplaren, een klossenhouder, inktpotje en balboekje.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 930

Een fotoalbum en fotolijstje met foto's, einde 19e eeuw

W.o. kinderportretten - band met defecten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 931

Een kavel archeologische vondsten

W.o. Romeins glas, w.o. 1 balsamarium, h. 10.5 cm - chip, Egyptische grafbeeldjes en Goudse pijpenkoppen, etc.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 932

Een zaadfles, 18e eeuw

Groen glas, h. 22 cm - licht iriserend.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 933

Een paar bordjes, Frankrijk 18e/19e eeuw

Polychroom aardewerk, met decor van vrouw met hoorn des overvloeds, ø 22.5 cm - chips en frittings.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 934

Een kavel vnl. Quimper aardewerk

Polychroom aardewerk, w.o. bordjes, kandelaar en kommetjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 935

Een baardmankruik, Raeren of Frechen, 16e/17e eeuw

Aardewerk met zoutglazuur, met zegel met bloemen, h. 27.5 cm - mogelijk restauratie rondom oor.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 936

Een verzameling antiek blauwwit aardewerk

Aardewerk, met chinoiseriedecor, w.o. een spreukenbord, ø 13-22.5 cm, een dekselpotje en vaas, h. 16 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 937

Een verzameling vnl. antiek aardewerk

W.o. een Wedgwood en Makkum test, divers polychroom Petrus Regout en Socíeté Céramique, w.o. kommen met dierendecor.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 938

Een kavel divers antiek aardewerk, 17e-19e eeuw

W.o. een bakvorm voor 15 taartjes, l. 46 cm, een stoof, test en kruik, h. 29 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 939

Acht kannetjes, een testje en potje, 17e-19e eeuw

Aardewerk, w.o. een Jacobakannetje, kan met slibdecor, etc. h. 4.5 - 24 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 940

Een kavel divers antiek speelgoed

W.o. blikken brandweer auto en Vulkan locomotief, een - defect - biscuitporseleinen popje, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 941

Drie koek- en speculaasplanken

Eikenhout, w.o. een exemplaar voor vele kleine koekjes, met monogram BH, vroege 19e eeuw, l. 30-45 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 942

Een kavel divers antiek

W.o. twee toneelkijkertjes in etui, een theekistje - restauraties, hoornen drinkbeker en een malachiet geode, max. h. 12 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 943

Een kavel divers antiek

W.o. dominospel, een gedraaide tabaskdoos, Japans lakwerk handschoenkistje, etc.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 944

Een Perzische loper

Handgeknoopt, 445 x 81 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 947

Een Windsor armstoel, Engeland 19e eeuw

Taxushout.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: