Diverse houtsoorten, h. 114 x b. 81 x d. 54 cm, uitgeklapt: h. 114 x b. 130 x d. 73 cm
Te koop voor € 640
Verguld brons en (olifant) ivoor op grijs marmeren voetstuk, h. 16.2 cm.
Te koop voor € 250
Brons op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd op bloemsteel, h. incl. voetstuk: 32 cm.
Te koop voor € 400
Daarbij een statief, een lichtmeter, etc.
Te koop voor € 25
W.o. Bella, Agfa, Canonet 28, etc.
Te koop voor € 25
Polychroom beschilderd porselein, vrouw met bloemenkrans bij harpspelende man, gemerkt met gekroonde rijksappel in blauw, h. 27 cm - hoofd vrouw gelijmd.
Te koop voor € 80
Polychroom porselein, h. 22 cm - beide met vingerschade.
Te koop voor € 50
Brons, h. 27.5 cm.
Te koop voor € 400
Verchroomd metaal, kunststof en gecapitonneerde skai bekleding, h. 77 cm.
Te koop voor € 100
Blank glas, met gravure: "viribus unitis pedetemptim protinus imus,"onduidelijk (Konrad?) gesigneerd, h. 26 cm.
Te koop voor € 40
Te koop voor € 140
Kristal en messing, h. 85 en ø 55 cm - bobeche gebroken, enkele pegels los of manco.
Te koop voor € 65
Geverfd hout, samengesteld, wagen met opschrift: "Möbel Transport Wagen No 10. Adolf Schaffner Mengen", l. 73 cm.
Te koop voor € 80
Serienummer 56541, daarbij 21 wasrollen - sleets.
Te koop voor € 450
Eikenhouten kast, h. 28 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.
Te koop voor € 100
Eikenhouten kast, h. 32.5 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.
Te koop voor € 100
Dikwandig glas, h. 37 cm.
Te koop voor € 60
Bestaande uit het boekenweekgeschenk 1938, 1941, 1947, 1949 t/m 1961, 1963 t/m 1965, De muze reeks 1950, 1953 t/m 1964, en enkele kinderboekenweekgeschenken (van sommige jaargangen meerdere exemplaren).
Te koop voor € 80
Verguld porselein met beschilderd decor van figuren in landschappen en vrouwen in interieur, h. 28 cm.
Te koop voor € 300
Brons, h. 68 cm.
Te koop voor € 2000
Was en draad op stof, voorstellende een monstrans tussen twee geknielde engelen, met geborduurde tekst "Geloofd en Gebenedijd" en gedateerd 24-3-1776, latere periode, 40 x 29 cm - enkele stukjes was los.
Te koop voor € 40
Donker gebeitst eiken- en grenenhout met koperen beslag, twee deuren voorzien van snijwerk, twee lades en een uittrekblad (1 knop niet origineel), h. 89 x b. 120 x d. 65 cm.
Te koop voor € 80
Brons, b. 47.5 cm, h. 22 cm.
Te koop voor € 600