Kavels per pagina:

Lotnummer 751

Twee puddingvormen en een cachepot, Société Céramique en De Porceleyne Fles

Creamware, ca. 1900, ø 17.5 en l. 25 cm, en de cachepot, blauwwit aardewerk, 1993, h. 12.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 752

Een Rococo stijl bergère, 19e eeuw

Verguld hout met crèmekleurig stoffen bekleding, h. 104 cm - deel van verguldsel is sleets en stoel dient opnieuw bekleed te worden.

Te koop voor € 160

Lotnummer 755

Een vrouwelijk naakt, naar een ontwerp van Boris Lovet-Lorski (1894-1973)

Brons, h. 62 cm.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 756

Een boekensteun met een beeld van een eekhoorn

Brons en zwart marmer, naar A. Weinmann, h. 28 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 763

Een neorenaissance kastje, einde 19e eeuw

Eikenhout, één deur, h. 92 x b. 66 x d. 50.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 765

Een pendule, Constantin-Louis Detouche (1810-1889), Parijs

Uurwerk in verguld bronzen kast gedecoreerd met beelden van jongelingen en vogels omringd door eikenbladeren, 41.5 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 770

Een 3-delig pendulestel, Le Coroller, Montargis, Frankrijk, 19e eeuw

Verguld brons en wit marmer, pendule bekroond door beeld van cupido en geflankeerd door een paar 3-lichts kandelabers gedragen door engelen, h. 49 cm - slinger ontbreekt.

Te koop voor € 2800

Lotnummer 785

Irénée Rochard (1906-1984)- Een beeld van een zittende beer

Groen gepatineerd brons, h. 46 cm, b. 48 cm.

Te koop voor € 850

Lotnummer 788

Een Louis XVI stijl halspiegel

Mahoniehout, voorzien van ruit intarsia, snijwerk en zes haken, 130 x 100 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 796

Een beeld van een zittende dame

Brons op zwartmarmeren voet, h. 26 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 803

Een schotel met portret van Rubens

Gedreven koper, ø 52 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 814

Een banjo baro-/ thermometer, einde 19e eeuw

In gestoken gezwart houten kast met florale motieven, adres Ingr. Stropé, 24 Palais Royale Paris, h. 85.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 815

Een antiek beeldje van een 17e eeuws jongetje met hond

Bronskleurig gepatineerd metaallegering op los marmeren voetstuk, h. beeld: 20 cm - scheur en gaatje.

Te koop voor € 40

Lotnummer 835

Een vaas, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Duitsland

Biscuitporselein met beschilderd decor van figuren in winters landschap, 28.5 cm - doorlopende haarlijn.

Te koop voor € 30

Lotnummer 839

Een nachtkastje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van grijs geaderd marmeren blad, h. 48 x b. 31.5 x d. 31.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 848

Twee vazen, Karlsbach Bavaria, Duitsland

Porselein met floraal decor, h. 39 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 850

Émile Laporte (1858-1907) - Een beeld van een doedelzakspeler

Brons op marmeren voetstuk, h. 20.2 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 855

Een Schwarzwalder sculptuur van een gems op rots en inktpot met koren en mopshond, Duitsland, ca. 1900

Hout, h. 7.2 en 22.8 cm - enkele defecten.

Te koop voor € 50

Lotnummer 858

Een 4-pas tegeltableau, Holland 18e eeuw

Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 870

Een paar kannen in vorm van zittende figuren, Portugal

Polychroom aardewerk, h. ca. 22.5 cm.

Te koop voor € 45

Lotnummer 878

Een Chippendale stijl bijzettafel, einde 19e eeuw

Wortel- en mahoniefineer, h. 67 x b. 75 x d. 73 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 893

Drie blauwwitte sierschotels

Alle aardewerk, een diep bord met floraal decor, Makkum, luitspeler, Ram, en een bord met paradijsvogel, ø 32.5-37.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 895

Een console klok, Frankrijk, 19e eeuw

Uurwerk met emaille wijzerplaat in gezwarte vurenhouten kast gedecoreerd met verguld houten appliques w.o. een lammetje, lauwerkrans en engeltjes, h. 51 cm - slinger ontbreekt.

Te koop voor € 300

Lotnummer 898

Een Louis XV stijl armstoel

Notenhout, met crèmekleurige bekleding, de poten verbonden door kruisregel.

Te koop voor € 35

Lotnummer 902

Een Soester spiegel

In eikenhouten lijst, facet geslepen, 88 x 55 cm - weer in de spiegel.

Te koop voor € 50

Kavels per pagina: