Creamware, ca. 1900, ø 17.5 en l. 25 cm, en de cachepot, blauwwit aardewerk, 1993, h. 12.5 cm.
Te koop voor € 60
Verguld hout met crèmekleurig stoffen bekleding, h. 104 cm - deel van verguldsel is sleets en stoel dient opnieuw bekleed te worden.
Te koop voor € 160
Brons, h. 62 cm.
Te koop voor € 1400
Brons en zwart marmer, naar A. Weinmann, h. 28 cm.
Te koop voor € 130
Eikenhout, één deur, h. 92 x b. 66 x d. 50.5 cm.
Te koop voor € 100
Uurwerk in verguld bronzen kast gedecoreerd met beelden van jongelingen en vogels omringd door eikenbladeren, 41.5 cm.
Te koop voor € 800
Verguld brons en wit marmer, pendule bekroond door beeld van cupido en geflankeerd door een paar 3-lichts kandelabers gedragen door engelen, h. 49 cm - slinger ontbreekt.
Te koop voor € 2800
Groen gepatineerd brons, h. 46 cm, b. 48 cm.
Te koop voor € 850
Mahoniehout, voorzien van ruit intarsia, snijwerk en zes haken, 130 x 100 cm.
Te koop voor € 40
Brons op zwartmarmeren voet, h. 26 cm.
Te koop voor € 90
Gedreven koper, ø 52 cm.
Te koop voor € 20
In gestoken gezwart houten kast met florale motieven, adres Ingr. Stropé, 24 Palais Royale Paris, h. 85.5 cm.
Te koop voor € 65
Bronskleurig gepatineerd metaallegering op los marmeren voetstuk, h. beeld: 20 cm - scheur en gaatje.
Te koop voor € 40
Biscuitporselein met beschilderd decor van figuren in winters landschap, 28.5 cm - doorlopende haarlijn.
Te koop voor € 30
Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van grijs geaderd marmeren blad, h. 48 x b. 31.5 x d. 31.5 cm.
Te koop voor € 40
Porselein met floraal decor, h. 39 cm.
Te koop voor € 100
Brons op marmeren voetstuk, h. 20.2 cm.
Te koop voor € 125
Hout, h. 7.2 en 22.8 cm - enkele defecten.
Te koop voor € 50
Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.
Te koop voor € 80
Polychroom aardewerk, h. ca. 22.5 cm.
Te koop voor € 45
Wortel- en mahoniefineer, h. 67 x b. 75 x d. 73 cm.
Te koop voor € 50
Alle aardewerk, een diep bord met floraal decor, Makkum, luitspeler, Ram, en een bord met paradijsvogel, ø 32.5-37.5 cm.
Te koop voor € 50
Uurwerk met emaille wijzerplaat in gezwarte vurenhouten kast gedecoreerd met verguld houten appliques w.o. een lammetje, lauwerkrans en engeltjes, h. 51 cm - slinger ontbreekt.
Te koop voor € 300
Notenhout, met crèmekleurige bekleding, de poten verbonden door kruisregel.
Te koop voor € 35
In eikenhouten lijst, facet geslepen, 88 x 55 cm - weer in de spiegel.
Te koop voor € 50