17e eeuws houten paneeltje, witgeglazuurd Brits aardewerk hondje, zinken waterspuwer en een groenzwart marmeren art deco asbak met (later) houten beeldje van een kat, l. 14-37.5 cm.
Verkocht voor € 40
Handgeslepen kristal, kelken in diverse kleuren, ongesigneerd, mogelijk van Val Saint Lambert of handgeslepen replica's, h. 18 cm - enkele minieme gebruikssporen.
Verkocht voor € 110
Handgeslepen kristal, kelken in diverse kleuren, ongesigneerd, mogelijk van Val Saint Lambert of handgeslepen replica's, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 90
Handgeslepen kristal, kelken in diverse kleuren, ongesigneerd, mogelijk van Val Saint Lambert of handgeslepen replica's, h. 13 cm - 1 met randschilfer.
Verkocht voor € 50
fotocamera: Zeiss Ikon Contina in leren etui, video: Canon Auto Zoom 318M.
Verkocht voor € 20
Spiegelglas in verguld houten, gipsen en composiet lijst, 183 x 103 cm.
Verkocht voor € 180
Bestaande uit 5 whiskyglazen, h. 10 cm, 5 witte en 4 rode wijnglazen, zelfde model met facetgeslepen stam, h. 14 en 15 cm, en een serie van 6 lage coupes met geëtst floraal decor, h. 8.5 cm.
Verkocht voor € 20
Polychroom beschilderd kunststof, in OVP, max. h. 26.2 cm.
Verkocht voor € 110
Voornamelijk en roze goudkleurig floraal decor, porselein, bestaande uit: soezenmand, etagère, 6 kop-en-schotels, suikerpot en roomkan, schaaltje, 6 kleine bonbon/pinda bordjes, taartschotel met 12 bordjes.
Verkocht voor € 120
Beton, h. 30 cm.
Verkocht voor € 102
Geel geglazuurd met roestrood slibdecor, ø 43 cm - een grote barst van rand tot midden.
Verkocht voor € 15
Brons op marmeren voetstuk, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 80
Geelkoper, langwerpige met afgeschuinde hoeken en gestileerd floraal decor, l. 10.5 cm, met oude tinnen restauraties, en een ovaal model met decor van figuren bij varens, l. 11 cm.
Verkocht voor € 220
Rood en geel beschilderd metaal, 62 x 12 x 12 cm.
Verkocht voor € 400
Mahoniehout met gevlochten stoffen zittingen.
Verkocht voor € 50
Gips, hoofd, h. incl. houten sokkel: 28 cm, plaquette: 44 x 80.5 x 4 cm.
Verkocht voor € 260
Facetgeslepen spiegelglas in mahoniefineer op eikenhouten lijst voorzien van goudkleurig beschilderd snijwerk, 72.5 x 39 cm.
Verkocht voor € 50
Een polychrome vogel tegel, zee-eenhoorn - rechter hoek gelijmd, vogel op tak - geheel gelijmd, grote vis, geheel gelijmd, en een jager met haas over de schouder.
Verkocht voor € 80
Decor "Gapo," bestaande uit: 21 dinerborden, 15 diepe borden, 14 hors d'oeuvreborden, een sauskom en 3 platte dienschalen - defectjes.
Verkocht voor € 30
Glas en plastic, h. 75 cm, ø 75 cm.
Verkocht voor € 20
Metalen arm en kap en wit marmeren voetstuk, h. 235 cm.
Verkocht voor € 150