Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een statenbijbel, Jacob & Pieter Keur, Dordrecht, en Pieter Rotterdam, Amsterdam en Pieter Rotterdam de Jonge in compagnie, 1714

Compleet, in contemporaine leren band met messing klampen.

Verkocht voor € 300

Een paar blauwwitte muiltjes, De Porcelyene Fles, Delft 1905/1906

Aardewerk, geschilderd door J.Th.M. Visser, l. 13 cm - exemplaar 1905 met wat haarlijnen bij bovenrand.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 502

Een paar blauwwitte anjervaasjes, De Porceleyne Fles, Delft 1905

Aardewerk, decor van korenbloemetjes, geschilderd door: P. Dijkman en P.C.M. de Fouw, h. 16 cm - minieme bakfout en haarlijntjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 503

Een hexagonale 1-lichts hallantaarn, midden 20e eeuw

Smeedijzer met bladermotieven aan bovenzijde, l. 80 x ø 30 cm.

Verkocht voor € 100

Een tafelstuk met beeld van een naakte vrouw, Alfred Keller(1875-1945)

Marmeren schaal met marmeren bolpoten en bronzen beeld, h. 30 x b. 41 x d. 30.5 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 505

Een uitklapbare ivoren bal met triptiek, Frankrijk 19e eeuw

Snijwerk met voorstelling van gevangenen omringd door soldaten en figuren, maten in uitgeklapte toestand, h. 2 x. b. 9.5 x d. 5.3 cm.

Verkocht voor € 200

Een siervaas, Willem Coenraad Brouwer (1877-1933)

Groengeglazuurd aardewerk, vaas geribd en met getrapte bovenkant, h. 28 cm.

Verkocht voor € 80

Drie kannen, Willem Coenraad Brouwer (1877-1933)

Een groene schenkkan, kleine chip aan tuitje, h. 14 cm, groenwitte schenkkan, randschilfer aan zijkant tuit, h. 8 cm, en een deels geribde grijze oorkan, oor gelijmd, h. 26 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 508

Een Louis XVI kabinet, einde 18e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, bovengedeelte met timpaankap voorzien van tandenrij, waaronder twee deuren voorzien van guirlandes en rozetten en geflankeerd door gecanneleerde halfronde zuilen, interieur met legplanken en twee lades (drie lades ontbreken), onderstel met 3 lades voorzien van latoenkoperen beslag, h. 233 x b. 177 x d. 64 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 509

Een serie van 18 eetkamerstoelen

Beukenhout, met skai bekleding.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 510

Een antieke bar

Hout met marmeren blad en één lade, h. 107 x b. 203 x d. 63 cm.

Verkocht voor € 240

Een Friese staartklok met maanstand, 19e eeuw

In eikenhouten kast, met beschilderde wijzerplaat, datumaanduiding en wekkerstand, metalen opzetstukken, l. 150 cm.

Verkocht voor € 70

Een deels 12-persoons, 77-delig servies, Larissa, Andries Copier voor Eschenbach, Bavaria, Duitsland

Porselein met verzilverde biezen, bestaande uit 16 dinerborden, 12 diepe borden, 12 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 10 kopjes en 15 schoteltjes, 1 theepot, 1 roomkannetje, 1 suikerpot, 2 sauskommen, 2 dekschalen, 1 soepterrine, 1 kom en 3 kleine ovale schalen, daarbij 1 vergelijkbare ovale schaal van Hutschenreuther.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 514

Een Louis XV-stijl armfauteuil

Notenhout, met bordeauxrode bekleding.

Verkocht voor € 65

Een paar Louis XV-stijl armfauteuils

Verkocht voor € 160

Lotnummer 516

J. Couturier Jr. - Wapen van de familie van Strijen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 34.5 x 35 cm, lijst: 54.5 x 55 cm.

Verkocht voor € 50

Een postoel, 19e eeuw

Eikenhout met liervormige rugleuning.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 519

Een haardscherm, tweede helft 19e eeuw

Mahoniehout met gros point voorstelling van een gitaarspelende figuur in cartouche omringd door bloemen, borduurwerk is vervaardigd door Hester van Strijen-Cluysenaer (1839-1916), moeder van de schilder Johan Pieter van Strijen (1872-1923), h. 177 x b. 67.5 cm x d. 40 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 520

Een wandtafel

Mahoniehout, voorzien van drie frontladen, h. 95 x b. 160 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 521

Een 12-persoons, 108-delig servies, Val D'or, Royal Albert, Engeland

Porselein met vergulde biezen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, 11 kleine borden, 6 schaaltjes, 4 ronde en ovale dienschalen, sauskom met onderschotel en losse onderschotel, dekschaal, botervloot, peper-en-zoutstel, theepot, etagère, cache-pot, kandelaar, servetring, 2 onderzetters, 3-delig roomstel, taartschaal met 13 bordjes, 1 theekop met schotel, 11 grote en 3 kleine koffiekopjes met schotels.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 522

Een Friese staartklok met bootjesmechaniek en bruidskrans, laatste kwart 20e eeuw

Houten kast, beschilderde wijzerplaat met voorstellingen van bootjes, uurwerk met wekkerfunctie en maanstand, houten opzetstukken, h. ca. 150 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 523

Een geabstraheerd beeldje

Brons, l. 16.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 524

Een beeldje van een matroos naar Jean Garnier (1853- ca. 1910)

Gepatineerd brons, "La Gigue", 1e helft 20e eeuw, h. 24 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 525

Een koperen dekselpot, 17e eeuw

Gehamerd koper met genagelde handvatten, h. 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 526

Twee diverse wandkleden

Wol, 270 x 134 cm en 134 x 87 cm, grote kleed is Melisande gesigneerd.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: