Kavels per pagina:

Bouvy Passy (XIX-XX) - Flirtation

Tekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 1918, 36.5 x 21.5 cm, lijst: 53 x 34 cm.

Te koop voor € 80

Leonardus Jopseph "Leo" Eland (1884-1952) - Staand vrouwelijk naakt

Olieverf op paneel, l.b. gesigneerd, 32.5 x 23 cm / 53 x 43 cm.

Te koop voor € 160

Piet van den Bergh (1865-1950) - Bosgezicht

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 54 x 67 / 77 x 90 cm.

Te koop voor € 160

Kees Salentijn (1947) - Abstract portret

Zeefdruk 109/160, r.o. gesigneerd, 22.5 x 19 / 47 x 42 cm.

Te koop voor € 50

Toegeschreven aan Benjamin Prins (1860-1934) - Portret van een dame

Niet gesigneerd, olieverf op doek, 46 x 40 / 60 x 54 cm.

Te koop voor € 80

Paul Schreckhaase (1874-1912) - Gezicht op het Gardameer

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 90 cm / 87 x 112 cm.

Te koop voor € 500

Antwerpse school, 17e eeuw - Zes Sybille's

6x olieverf op paneel, 8 x 8 cm (6x) / 35.5 x 46 cm.

Te koop voor € 1700

Irene Hölzer-Weinick (1888-1965) - Stilleven met schalen fruit

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 77 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 320

Piet Moleveld (1919-1976) - Schilderes in atelier

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 40 x 30 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 50

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Ezel staand naar links

Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 7 x 12.5 / 19 x 23.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 52

Andy Warhol (1928-1987) - In the Bottom of My Garden

Litho met aquarel, 20 x 26.5 cm / 49.5 x 56 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 53

Een portret miniatuur van een vrouw, Haller gesigneerd

Op ivoor geschilderd en voorzien van houten lijst met verguld messing montuur, 15.6 x 11.8 cm / 22.7 x 18.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 57

Naar Malevich - Portret van een vrouw

Litho E.A. XIII/XXV, 1992, 59.5 x 49 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 60

Egbert van Heemskerck (1610-1680) - Feestend gezelschap

olieverf op paneel, 33 x 46 / 47 x 60 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 63

Johan Pieter van Strijen (1872-1923) - Laantje met figuur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1902, gaatje in doek, 62 x 42 cm, lijst: 96 x 76 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 75

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - "Wassenaarse Slag"

Houtskool, r.o. gemonogrammeerd, 20.5 x 28 / 36 x 42.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 77

Ab van Overdam (1937) - Landschap in beton

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 40 x 50 cm, 59 x 69 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 98

Kees Salentijn (1947) - Vis

Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 45 x 44 cm, glasplaat ontbreekt.

Te koop voor € 40

Lotnummer 105

Jan Korthals (1916-1972) - gezicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam

olieverf op board, l.o. gesigneerd, 50 x 70 / 69 x 86.5 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 114

Corneille (1922-2010) - Femme et oiseau

Zeefdruk 130/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 25 x 17.5 cm, 63 x 43 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 115

Corneille (1922-2010) - Femme, oiseau et fleur

Zeefdruk 152/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 25 x 17.5 cm / 63 x 43 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 116

Corneille (1922-2010) - Vrouw en twee vogels

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 31 x 23.5 cm / 59.5 x 48.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 118

Cornelis de Bruin (1870-1940) - Visser en schapen bij kerkje

Olieverf op doek, m.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58.5 x 68.5 cm.

Te koop voor € 170

Lotnummer 123

Bernard Buffet (1928-1999) - Le microscope

Litho, r.o. gesigneerd, 72 x 56 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 300

Lotnummer 129

Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (1871-1937) - Oosters gezicht met met figuren met kamelen

olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 64 x 84 cm.

Te koop voor € 900

Kavels per pagina: