2e gehalte, deels ajour, afgezet met parelrand, l. 31.5 cm en gewicht 406 gram.
Verkocht voor € 220
2e gehalte, met geëmailleerd decor van de 12 provincies, in originele cassette.
Verkocht voor € 45
Handopwinder, 8-daags uurwerk met secondewijzer, loopt goed, groot model horloge, voornamelijk gebruikt door stationchefs (Station master clock), vroege 20e eeuw. ø 7.5 cm, h. incl. knop en oog 11 cm, gekocht bij Sorley, Glasgow, in met 1e gehalte zilveren omklede cassette, keuren verpoetst, maat 11 x 10 cm - enkele deukjes in cassette.
Verkocht voor € 200
BWG, w.o. twee hengselschaaltjes, een schaal op bolpootjes en enkele onderzetters, max. ø 18 cm, gewicht 717 gram.
Verkocht voor € 150
14 krt. geelgoud, 6.5 x 5 cm, 17 gram.
Verkocht voor € 300
2e gehalte, met lelietjes van dalen decor.
Verkocht voor € 30
14 krt., afgezet met palmetrand, binnenmaat: 5.5 x 6.5 cm.
Verkocht voor € 600
28-delig, deels gematteerd staal, steel uitlopend in een gestileerde punt, 6 x diner en hors-d'oeuvre vorken en lepels, soeplepel, groentelepel, aardappellepel en sauslepel, in originele doos.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, alle voorzien van gegraveerd monogram C.M. op achterzijde van steel, 550 gram.
Verkocht voor € 120
Palissanderhout met 830/1000 zilveren monturen, l. 23 cm.
Verkocht voor € 110
4-strengs met 14 krt. geelgouden slot bezet met cabochon geslepen bloedkoraal en met veiligheidskettinkje.
Verkocht voor € 160
Witte zoetwater cultivé parels, ca. ø 6-7 mm, met 1e gehalte zilveren slot, l. 56 cm.
Verkocht voor € 50
Gegolfde steel bekroond door (vermoedelijk) de aartsengel Michaël met sleutel die een draak vertrapt, geslagen bak, keuren aan achterzijde bak, stadskeur Enkhuizen, jaarletter N en meesterteken ED, l. 20 cm.
Verkocht voor € 240
2e gehalte, met getrapte heften.
Verkocht voor € 40
14 krt. geelgoud, l. 18 cm, 16.5 gram.
Verkocht voor € 320
BWG geelgoud, bezet met 11 ovale facetgeslepen granaten, l. 19 cm.
Verkocht voor € 130
Kristal met Russisch slijpsel en 2e gehalte zilver, ø 16 cm.
Verkocht voor € 50
Deels BWG geelgoud, met filigrainwerk en Zeeuwse knoppen, l. 5.5 cm, 4.7 gram - speld onedel.
Verkocht voor € 70
1e gehalte, ronde afgewisseld met dubbele staaf-schakels, deels bezet met zirkonia, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 25
2e gehalte, deels ajour, afgezet met parelrand, h. 4 en ø 10 cm.
Verkocht voor € 90
Gouden penning m.b.t. 25e verjaardag prinses Beatrix, 4 gram, gouden JFK penning 1963, 4.7 gram, beide met gouden hangoog, daarbij 2 zilveren gelegenheidstientjes, Nederland herrijst 1945-1970 en 25-jarig regeringsjubileum Juliana 1948-1973.
Verkocht voor € 240
2e gehalte zilver, 1957 - miniem deukje
Verkocht voor € 20
14 krt. geelgoud, solitairringetje met glasbriljant, boekvormige medaillon, openklappende kruishanger en dasspeld vervaardigd tot broche, 8.4 gram.
Verkocht voor € 130