Kavels per pagina:

Henk Bos (1901-1979) - Volendamse visser

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '45, niet ingelijst, 90 x 80 cm.

Verkocht voor € 240

Vlaamse school 17e eeuw - Portret van een dame

Olieverf op doek, 58 x 42 cm, lijst: 76.5 x 60.5 cm.

Verkocht voor € 240

Johannes Hubertus 'Jan' Grégoire (1887-1960) - Gezicht op Maastricht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 300

Reitner gesigneerd - Portret van het paard Zarif

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1881, 34 x 45 cm, lijst: 48 x 59 cm.

Verkocht voor € 200

Hollandse school, einde 19e eeuw - Bootjes op de rivier bij maanlicht

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 13.3 x 21 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Marinus Adrianus Koekkoek jr. (1873-1944) - Twee voorstellingen van pauwen tussen pluimvee

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 29 x 37 cm, 34 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 600

Henri Matisse (1869-1954) - La Danseuse Creole

Litho affiche, gedrukt door Mourlot, in Parijs, maten incl. lijst: 99 x 63.5 cm.

Te koop voor € 160

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Boerenvrouw op erf

Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 45 cm, lijst: 40.5 x 54.5 cm, kleine beschadigingen aan papier.

Te koop voor € 80

Willem Jacobus Alberts (1912-1990) - "Bij Nijkerk - Gelderland"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 200

Willem Jacobus Alberts (1912-1990) - "Bij Ommen - Overijssel"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40, 41 x 51 cm.

Verkocht voor € 220

Dirk Buijtendorp (1891-1962) - Twee miniatuur bloemstillevens

2x Olieverf op board, beide gesigneerd, afmetingen incl. lijstjes: 9.5 x 11.5 cm en 10.5 x 11.7 cm.

Verkocht voor € 110

Een 18e eeuwse gravure: 'De Groote Kerk te Haarlem', daarbij een ets van het Stadhuis te Leiden van Willem Veldhorst

Maten incl. wortelnotenfineer lijsten: 38.5 x 53.4 cm en 31.5 x 25.5 cm.

Verkocht voor € 40

W. Ludwig Mumberg - Stilleven met fruit, roemer en klepkan

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 80 cm, lijst: 66.5 x 92.5 cm.

Verkocht voor € 60

Selwyn Senatori (1973) - Borgo Antico

Acryl op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 2008, kreeft eten op het Piazza Santo Spirito te Florence, 80 x 120 cm.

Verkocht voor € 600

Albert Smit (1878-1946), Decoratie-motieven XII uit Vademecum der Bouwvakken, Amsterdam

Een nieuwe kunst litho, niet ingelijst, 19.5 x 29.5 cm, maten incl. passe-partout; 39.5 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 60

Hollandse school, 19e eeuw - schepen op zee

olieverf op paneel, 17.5 x 26.3 cm.

Verkocht voor € 220

Théophile de Bock (1851-1904) - Hooischelven

Marouflé, l.o. gesigneerd, 24 x 35 cm, lijst: 35 x 46 cm.

Verkocht voor € 260

Albertus Brondgeest (1786-1849) - Bedrijvigheid bij boerderij

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 41 cm, lijst: 45 x 53.5 cm.

Te koop voor € 700

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Aangemeerde platbodem aan rivieroever

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 51 cm, 57 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 420

Theo Wiegman (1908-1996) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 90 x 70 cm, lijst: 102 x 82 cm.

Verkocht voor € 100

Adriaen van Ostade (1610-1685) - De lierdraaier

Ets, r.m. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1647, 10.8 x 9.3 cm, lijst: 24 x 19 cm.

Verkocht voor € 320

Tsjechische school, F. Čech - Gezicht op Praag

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 68 x 88 cm.

Verkocht voor € 300

Sieger Baukema (1852-1936) - Man met paardenkar aan de rand van de hei

Marouflé, r.o. gesigneerd, 36 x 57 cm.

Verkocht voor € 100

Hollandse school, vroege 19e eeuw - Twee voorstellingen van reizigers in landschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21,5 x 27,5 cm 28 x 34 cm.

Verkocht voor € 80

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 15.5 x 19 cm, lijst: 18.5 x 22 cm.

Te koop voor € 200

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eenden aan de waterkant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5, 47 x 58 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 30

Corneille (1922-2010) - April in Paris

Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 22.5 x 34 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 190

Verkocht voor € 190

Sientje Mesdag van Houten (1834-1909) - Bloemstilleven met druiven

Pastel, l.o. gemonogrammeerd, 55 x 43 cm, lijst: 72.5 x 62 cm.

Verkocht voor € 100

Mogelijk Willem Jan van den Berghe (1823-1901) - Romantisch landschap met figuren en vee

Gewassen inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 1837 (of 39), 23 x 29, 26 x 32 cm.

Verkocht voor € 70

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Bruggetje over sloot

Marouflé, r.o. gesigneerd, 40 x 59 cm, lijst: 58 x 77.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 35

Toegeschreven aan Jan Dasveldt (1770-1855) - Jachthond op landweg

Aquarel, 13 x 17 cm, lijst: 32 x 36 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 36

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Interieur met boer bij ketel

Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 17 x 25 cm, lijst: 32 x 39 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 37

Evert Dijkstra (1948) - Stilleven met citroen, kersen en knikkers

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 50 x 60, 63 x 72 cm.

Verkocht voor € 650

Twee opticaprenten m.b.t. Amsterdam, 18e eeuw

Voorstellende de Dam en Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ, 26 x 41 cm, 44 x 57.5 cm en 23 x 38.5 cm, 42 x 55 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 39

Joan Miro (1893-1983) - Compositie

Houtgravure, 51 x 34 cm, lijst: 47.5 x 63 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 40

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) - Huzaren in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1889, 30 x 40 cm, lijst: 43 x 53 cm.

Verkocht voor € 2600

Lotnummer 41

J. Rijkelijkshuijsen gesigneerd - Landschap met figuren

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 27.5 x 43.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 42

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm, lijst: 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 43

Jan Schreuder van de Coolwijk - Stilleven met poppen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 59 x 68.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 44

Albert Joseph Penot (1862-1930) - Liggend naakt

Niet gesigneerd, olieverf op board, 14.5 x 22.5 cm, 30 x 38 cm - achterzijde voorzien van atelierstempel.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 45

Hollandse school - Historiserend stadsstraatje in de winter

Olieverf op paneel, l.o. valselijk Ch. Leickert gesigneerd, 32 x 26 cm, 43 x 34 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 46

Corneille (1922-2010) - L' aurore rouge

Litho 30/190, r.o. gesigneerd en gedateerd '67, 65 x 47.5 cm, lijst: 95 x 75 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 47

Corneille (1922-2010) - Eveil

Litho 142/200, r.m. gesigneerd en gedateerd '71, m.b. twee kleine scheurtjes, 65 x 50 cm, lijst: 95 x 78.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 48

Corneille (1922-2010) - La Lampe

Litho 190/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 104.5 x 85 cm, lijst: 137.5 x 117.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 49

Rudolf Gudden (1863-1935) - Boerderijtje met meisje in Westfriese klederdracht

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 43 x 27, 60 x 45 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 50

Jan Korthals (1916-1972) - Kustgezicht met palmbomen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm, lijst: 73 x 63 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 51

Henk Poeder (1964) - "I will miss you"

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 52

Hollandse school - Kas met border

Olieverf op doek, verso toegeschreven aan mevrouw Leonhardt, mogelijk Victoire Leonhardt-Wirix (1875-1938), 65 x 50, 77.5 x 63 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 53

Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891) - Het overleg

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 29.5 x 40.5 cm, lijst: 56 x 66 cm..

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 54

Anton Rudolf Mauve (1876-1962) - Winters bosgezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 20 cm, lijst: 70.5 x 90 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 56

Gerard de Wit (1931-2010) - Liggend naakt

Olieverf op board, niet gesigneerd, 50 x 68 cm, lijst: 63.5 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 57

Gerard de Wit (1931-2010) - Tronie met steek

Olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd, 53 x 44 cm, lijst: 66 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 58

Franse school - Parijs straatgezicht in de fin de siecle

Oleografie, scheurtje, 63 x 100 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 59

Marius Bauer (1867-1932) - "Een vizier"

Ets, r.o. gemonogrammeerd en l.o. genummerd 3, 37.5 x 54 cm, 68 x 54 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 60

Kees Salentijn (1947) - Don Quichotte

Zeefdruk 70/120, r.o. gesigneerd, 12.5 x 15.5 cm, lijst: 41 x 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 61

Cornelius Wouter "Cor" Bouter (1888-1966) - Handwerkende moeder met haar kinderen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 62

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Vier kittens

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 55 x 65 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 63

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Drie kittens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, lijst: 42 x 48 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 64

Jan van Huijsum (1682/84-1749) - Studie van bloemen in vaas

Zwart krijt en gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 20,6 x 16,9 cm, bladmaat: 21,6 x 17,4 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 3800

Lotnummer 65

Toegeschreven aan Jan van Huijsum (1682/84-1749) - Studie van bloemen in vaas en slakje

Rood krijt en gewassen inkt, niet gesigneerd, 20,8 x 16,4 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 66

Meta Plückebaum (1876-1945) - "Bzzzzzzz" en "Da bin Ich"

2 etsen, r.o. gesigneerd, 24.5 x 20 cm, 43 x 34 cm en 24 x 18 cm, 26 x 20 cm, - het tweede exemplaar uitgeknipt en de handtekening verso opgeplakt.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 67

Mogelijk Paul Gabriël (1828-1903) - Schetsboekje

Met diverse potlood tekeningen en 2 aquarellen van dieren - vnl. paarden en honden, landschappen en figuurstudies, w.o. gedateerd 1842 (jeugdwerk), 16 x 10 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 68

Gerd Blahuschek (1943) - Das Neue Berlin

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 60 x 57 cm, 61.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 69

Hollandse/Vlaamse school, 19e eeuw - Drooggevallen zeilscheepje

Aquarel, 14.5 x 21.5 cm, lijst: 31 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 70

Henk Leurs (1890-1956) - Hollands landschap met drie molens

Marouflé, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm, lijst: 70 x 90 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 72

Thomas Bush Hardy (1842-1897) - Aankomst van vissersboten te Scheveningen

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1874, 25 x 48 cm, lijst: 45 x 67 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 73

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met appels in porseleinen schaal

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 74

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Hollands riviergezicht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 120 x 80, lijst: 146 x 106 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 75

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 76 x 106 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 76

Henry Schouten (1857/64-1927) - Herderin met schaapskudde in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 97.5 x 137 cm.

Te koop voor € 1350

Lotnummer 77

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei bij blaffende hond

Te koop voor € 1150

Lotnummer 78

Johannes Martinus Bach (1866-1943) - De haven van Dordrecht

Aquarel, r.o. gesigneerd, 2 gaatjes in papier, 27.5 x 44 cm, lijst: 46 x 61.5 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 79

Een art deco stijl affiche, Champagne Liébart-Régnier

44 x 30 cm, lijst: 64.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 80

Engelse school, 19e eeuw - Landschap met twee koeien en vissende kinderen

Olieverf op paneel, 29.5 x 23 cm, lijst: 49 x 42.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 81

Johan Rockx (1892-1952) - De haven van Rotterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm, lijst: 42.5 x 52 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 82

J. Damstra (20e eeuw) - Eenden aan de waterkant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 83

Hollandse school - Portret van een jonge dame met hond

Olieverf op bedoekt doek, l.o. gemonogrammeerd "EvdD" en gedateerd 1832, 56 x 45, 71 x 60.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 84

Gerard Cox (1864-1931) - Boslandschap bij Mook

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68 x 118 cm, lijst: 93 x 143 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 85

Twee 19e eeuwse litho's, Het Kasteel te Warmond en Oostgeest te Warmond

16.5 x 22.5 cm (2x), lijsten: 33 x 49.4 cm (2x).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 86

Paul De Lussanet (1940) - Geabstraheerd naakt

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, 150 x 150 cm, 160 x 160 cm.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 87

Willem Karel Nakken (1835-1926) - Paard-en-wagen voor de stal

Aquarel, m.o. gesigneerd en gedateerd '96, 24 x 31 cm, lijst: 55.5 x 65.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 88

Een 17e eeuwse gekleurde topografische kaart van Holland, "Rhenolandia, Amstelandia et Circumjacentia Aliquot Territoria"

Uitgegeven door Nicolaas Visscher, enkele beschadigingen, w.o. vochtvlekken, 46 x 56 cm, lijst: 56 x 66 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 89

Abraham Hulk jr. (1851-1922) - Rivierlandschap met kasteel op de achtergrond

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24.5 x 22.5 cm, zonder lijst.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 90

Ton Schulten (1938) - Zomers landschap met boerderijen

Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22 x 15.5 cm, lijst: 51 x 41 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 91

Alexander Frederic van Noort (1953) - Strandvermaak te Zandvoort

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 cm, lijst: 83 x 103.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 92

Alexander Frederic van Noort (1953) - Zomerse dag op het strand van Zandvoort

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 90 cm, lijst: 34 x 93 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 93

René Clarot (1882-1972) - Zeilschepen op zee

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 40 x 90 cm, lijst: 74 x 113 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 94

Hollandse school - Meisjes op de markt

Marouflé, l.o. "J" gemonogrammeerd, in de trant van Nicolaas van der Waay, 23.5 x 15.5 cm, 29 x 21 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 95

Hollandse school, midden 17e eeuw - Portret van een heer

Olieverf op paneel, met linksboven familiewapen met een geblokte band op blauw fond, 84 x 65, 101 x 82 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 96

Jan Hovener (1936) - Spelende kittens

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 50 x 60 cm, 69 x 79 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 97

Ferdinand Johannes "Frits" Maris (1873-1935) - Koeien bij de drinkplaats

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35 x 50, 50 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 98

Jannie Kuiper (1932) - Winterpret aan de Dorpsstraat in Nieuwe Niedorp

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 60 x 80 cm, 65 x 85 cm.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 99

Vermoedelijk Aart Roos (1919-2009) - Meisje met bloem

Olieverf op doek, l.o. Roos gesigneerd, 50 x 80 cm, 63 x 93 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 100

Cornelis 'Cor' van der Zwalm (1894-1955) - Gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam

Olieverf op doek, 50.5 x 70 cm, lijst: 56.5 x 76.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 101

Josef Dederichs (1873-1948/58) - Boten in binnenhaven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 cm - scheur en restauraties, lijst: 95 x 125 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 102

Desirée Dolron (1963) - Self Portrait Sudan

Zilvergelatinedruk uit 1994, 6/10, verso op de lijst geplakte signatuur, 42.5 x 42.5, 79 x 77 cm.

Verkocht voor € 3600

Lotnummer 103

Desirée Dolron (1963) - Untitled

Zilvergelatinedruk uit 1991, verso op de lijst geplakte signatuur, 56 x 46 cm, 90 x 78 cm.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 104

Edward Antoon Portielje (1861-1949) - Het beslechten van een echtelijke ruzie in 17e eeuwse trant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 63 x 76 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 105

Poolse school - Vliegende eenden boven zee

Aquarel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 45.5 x 60.5 cm, lijst: 50.5 x 65.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 106

Tjarko ten Have (1947-2003) - zittend vrouwelijk naakt

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 126 x 95 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 107

Peter Skovgaard (1960) - "Hymne"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 160 x 180 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 108

Laurens Plas (1828-1893) - Stalinterieur met ram, ooi, 2 lammeren, geit, kippen en konijn in hok

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1876, 30 x 43.5, 50 x 63 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 109

Twee gekleurde opticaprenten van Dordrecht, ca. 1750

25 x 38.3 cm (2x), in eikenhouten lijstjes: 30 x 43 cm (2x).

Verkocht voor € 220

Lotnummer 110

Walasse Ting (1929-2010) - Vrouw met kat

Zeefdruk H.C./200, m.o. gesigneerd en gedateerd '85 en verso gestempeld, 43 x 61 cm, lijst: 69 x 89 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 111

Henk Poeder (1964) - Pimpelmezen op tak

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 115

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Narcissen, flessen en appels

Verkocht voor € 800

Lotnummer 116

Jan'42 gesigneerd - De schoener Creole

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '42, 60 x 90 cm, lijst: 74 x 104 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 118

Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) - konijntjes in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 45, 45 x 60 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 119

Salvador Dali (1904-1989) - Tienta en España

Lithografie, 1983, 64 x 86 cm, lijst: 85 x 108 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 120

Hans Innemée (1951) - Twee schapen

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 20.5 x 31.5 cm, lijst: 51 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 121

Aris Knikker (1887-1962) - Vrouw met kind op landweg aan vaart

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 43 cm, lijst: 45 x 58 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 122

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Schip in de haven van Rotterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.7 x 20.7 cm, lijst: 17.5 x 23.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 123

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Schepen aan wal

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.3 x 15.3 cm, lijst: 16.2 x 17.3 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 124

Vijf diverse prenten

W.o. een ets van Philip Zilcken, een litho naar Marius Bauer, naar Weissenbruch, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 125

Willem Dooijewaard (1892-1980) - Indisch meisje

Litho no. 81, r.o. gesigneerd en in l.b. in de plaat gedateerd 1920, 46 x 32 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 126

Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1968) - Stilleven met rozen en pot op tafel

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 64 x 74 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 127

Johannes "Jo" Lodeizen (1892-1980) - Bomenrijen bij ondergaande zon

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 89 x 69 cm, 101 x 81 (herkomst: familie van de kunstenaar).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 128

Johannes "Jo" Lodeizen (1892-1980) - Beek langs bosrand

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 87 x 59 cm, 94 x 67 cm (herkomst: familie van de kunstenaar).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 129

Johannes "Jo" Lodeizen (1892-1980) - Wilgen langs vaart

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 70 cm, 70 x 80 cm (herkomst: familie van de kunstenaar).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 130

Wil van Leeuwen (1909-1994) - Expressionistisch dorpsgezicht

Gouache, l.o. gesigneerd, 47 x 43 cm, lijst: 71 x 62.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 131

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Portret van een meisje

Gemengde techniek, niet gesigneerd, ovaal, 42 x 32 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 132

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Twee peurbakken aan de waterkant

Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 20 x 26 cm, 37 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 133

Theodoor van Hoytema (1863-1917) - Pauw omgeven door Oost-Indische kersbladeren

Litho in zwart en geel, l.o. gemonogrammeerd in de steen, gedrukt door Lankhout, Den Haag, verschenen in 1895 als bijlage van het tijdschrift "De Kroniek", 18 x 31 cm, 31 x 42 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 134

Anton Heyboer (1924-2005) - Kip

Gouache, m.o. gesigneerd, 61 x 45, 90 x 70 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 135

Naar Picasso - Voorstelling uit " La Chute D'Icare"

Kleurenlitho, niet gesigneerd en in de plaat gedateerd 1-8-58, 50 x 65, 66.5 x 79.5 cm - verkleurd, glasplaat ontbreekt.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 136

Andreas Gerardus Holslag (1904-1967) - In het schildersatelier

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm, 47 x 57 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 137

Toegeschreven Petrus Gerardus Vertin (1819-1893) - Stadsgezicht met hoge bruggetjes

Olieverf op paneel, niet gesigneerd met toeschrijvingsplaatje op lijst, 27.5 x 20, 40 x 33.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 138

Albert Jaboneau (XX) - De binnenhaven van Brussel

Marouflé, r.o. gesigneerd, 37 x 50 cm, lijst: 51.5 x 64 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 140

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840 - 1912) - Het laden van de kar

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 44 x 65 cm, lijst: 67.5 x 88.5 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 141

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Een dubbele etsplaat

Gesigneerd in de plaat, met voorstelling van geitjes en een scheepswerf, 14 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 142

Een kavel antiek grafiek m.b.t. Dordrecht en Naarden

Afmetingen grootste lijst: 25.5 x 30.7 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 144

Freek van den Berg (1918-2000) - Schepen in haven

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd '69, 36 x 45 cm, lijst: 61 x 69 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 145

Duitse school - De archeoloog in zijn studeerkamer

Olieverf op paneel, r.o. "Braun" gesigneerd, 12.5 x 18 cm, 32 x 36.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 146

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met perziken in schaal

Verkocht voor € 120

Lotnummer 147

Engelse school 17e/18e eeuw - Twee liggende paarden in rivierlandschap

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 40 x 53 cm, 49 x 62 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 148

Fritz Köhler (1887-1971) - gezicht op de Rijn (grensstreek Nl-Du)

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 64.5 x 94 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 149

Een schildering op zijde: Zilverreiger in Japanse stijl

R.o. gesigneerd "Di Alexis," 66 x 88 cm, 91 x 113 cm.

Te koop voor € 25

Lotnummer 150

Corneille (1922-2010) - Les trois étoiles

Zeefdruk 43/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '97,78 x 78 cm, lijst: 111.5 x 107 cm, glasplaat ontbreekt.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 151

Resi Crolla (1928-2018) - Geometrische compositie met geel vlak

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm, lijst: 83 x 103 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 152

Resi Crolla (1928-2018) - Geometrische compositie met blauw en grijs

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 x 80 cm, lijst: 103 x 83 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 153

Resi Crolla (1928-2018) - Compositie

Collage met gemengde techniek, m.o. gesigneerd, maten incl. lijst: 51 x 66 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 154

Resi Crolla (1928-2018) - Schaduwen

Wollen wandkleed (gobelin), r.o. gesigneerd, 183 x 119 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 156

Twee 18e eeuwse gekleurde gravures: een Smak Schip en Oostindisch compagnie schip

13 x 13.8 cm (2x), lijsten: 21.6 x 22.6 cm (2x).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 157

Henk Poeder (1964) - Eenden aan de waterkant nabij de Alblas

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 27 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 158

Verso toegeschreven aan Arnold Marc Gorter (1866-1933) - Vrouw op landweg

Olieverf op doek, 55 x 75.5 cm, lijst: 74 x 94.5 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 159

Keith Haring (1958-1990) - Andy Mouse

Zeefdruk, 89 x 90 cm, lijst: 95 x 96 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 160

Willy Berkers (1935) - Stilleven met aardbeien en pruimen

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 72 x 102 cm.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 161

L. Scheen (1935) - Kitten met groene strik

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 18 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 162

L. Scheen (1935) - Kitten met rode strik

Te koop voor € 80

Lotnummer 163

L. Scheen (1935) - Twee kittens

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 24 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 165

Kees Salentijn (1947) - Mercado #03-51

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '03, 69 x 51, 98 x 80 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 166

J. van Zonneveld - Expressionistisch bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, mogelijk Jan van Zonneveld (1936), en gedateerd '75, 50 x 40, 56 x 46 cm - scheurtje m.o.

Te koop voor € 100

Lotnummer 167

Navolger van Egbert Van der Poel 18e/19e eeuw - Brand bij nacht

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 27.5 x 35 5 cm - bedoekt, lijst: 43 x 51 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 169

Hollandse school, eerste helft 19e eeuw - Portret van een heer

Pastel, 43.5 x 32 cm, lijst: 52 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 170

Johannes Engel Masurel (1826-1915) - Portret van een dame

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1882, 22.5 x 17.5 cm, 32.5 x 27.5 cm - verpoetst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 171

Mogelijk Petrus Paulus Schiedges II (1860-1922) - Besneeuwd Hollands landschap met bootjes en molens

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1903, 17.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 172

Victor Vasarely (1906-1997) - Op-art kunstwerk

Gemengde techniek, box met (plexi)glazen platen met lijnpatronen, niet gesigneerd, h. 33.5 x b. 25 x d. 6 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 173

Arthur Boris O'Klein (1893-1985) - Sens Interdit

Kleurenets, r.o. gesigneerd, foxing, glasplaat ontbreekt, 14.5 x 44.5 cm, lijst: 28 x 59 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 175

Naar Roy Lichtenstein - Vrouw voor spiegel

Zeefdruk 42/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 58 x 44 cm, lijst: 88 x 69 cm.

Te koop voor € 380

Lotnummer 177

Hollandse school, 19e eeuw - Herbergscène

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 29.6 x 40 cm, lijst: 40.5 x 50.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 178

Joannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Aak bij boerderij

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 26 x 36 cm, lijst: 44 x 54 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 179

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 51 cm, lijst: 51.5 x 62 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 180

Clemens Briels (1946) - Gloria brings wood to the fire

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 49.5 x 39.5 cm, lijst: 78.5 x 65 cm, glasplaat ontbreekt.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 181

Hollandse school 19e eeuw - De krant lezen

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, omgeving Oyens, 31 x 24 cm, zonder lijst.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 182

Franse school late 18e eeuw - portret van een jongen met muts

Pastel op antiek geschept papier, 37 x 30.5, 43 x 37 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 183

Franciscus 'Frits' Meppelink (1878-1959) - Figuren op een laan bij boerderij

Tekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 1940, 23.5 x 37 cm, lijst: 36 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 184

Een verzameling tekeningen, 18e/19e eeuw

W.o. vervaardigd door G.A.M. "Adriaan" Altena, uit Dordrecht, actief aan de Stads Bouwkundige Teekenschool 1852/1853, in o.a. sepia en houtskool, daarbij enkele van zijn brieven en versjes en een liedbundel.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 185

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Hollands landschap met molen

Aquarel, l.o. gesigneerd, 38 x 29 cm, lijst: 63 x 52 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 186

Krijn van Dijke (1910-1980) - "Rode Kust Pouldou"

R.o. gesigneerd, gemengde techniek (olieverf op board en stof), 40 x 60 cm, 44 x 67 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 187

Mogelijk L.W.R. Wenkebach (1860-1937) - "Pourvu qu'on s'amuse!"

Pentekening, r.o. gemonogrammeerd en r.b. gedateerd Rolde 1 augustus 1884, 11 x 14 cm, 31 x 27 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 188

Helena Maria van Borselen (1867-1947) - Stilleven met Chinese vaas

Aquarel, r.o. gesigneerd, 36.5 x 22 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 189

Johannes Karel Leurs (1865-1938) - Boer met koe op erf

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 27 x 36 cm, lijst: 43 x 52 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 190

Theo de Vries (XX) - Duinlandschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd juli '46, 60 x 80 cm, lijst: 76.5 x 96 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 191

S. McGrow (XX) - Compositie

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm, lijst: 89 x 109 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 192

Willem Papenhuijzen (1886-1973) - Gezicht op Dordrecht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 34.5 x 48 cm, 32.5 x 56 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 193

Toegeschreven aan Nicolas Wicart (1748-1815) - Rivierlandschap met vissers bij molen

Aquarel, foxing, 20 x 28 cm, lijst: 28 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 194

Jan Schonk (1889-1976) - "Kuikendief" 1916

Kleurenhoutsnede, E.D. no. 19, r.o. gesigneerd, 28.5 x 22 cm, 62 x 48 cm (herkomst Christie's Amsterdam).

Te koop voor € 65

Lotnummer 195

Corneille (1922-2010) - Vrouwenhoofd met palmboom

Zeefdruk 71/160, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 x 20 cm, lijst: 63 x 48 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 197

Jan van der Kooi (1957) - Stilleven met sneeuwklokjes in apothekersflesjes

Olieverf op board, m.l. gemonogrammeerd en verso gesigneerd en gedateerd 12 februari '83, 24 x 18 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 199

Naar Pablo Picasso - Maternité

Litho, postume herdruk, 50.5 x 39 cm, lijst: 77 x 57 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 201

Mogelijk Willy Sluijter - Peinzend meisje

Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 18 x 13 cm, 28.5 x 26 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 202

Toegeschreven aan Charles Rochussen (1814-1894) - De overval

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 20 x 25 cm, lijst: 33 x 37.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 204

Thomas G. Purvis (1861-1933) - Chinese jonk

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 35.5 cm, lijst: 38 x 48 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 205

Jan Schreuder van de Coolwijk (1868-1962) - Jonge moeder bij wiegje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm, 57.5 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 207

Alfred van Neste (1874-1969) - Godshuis De Pelikaan te Brugge

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 45 x 28 cm, lijst: 49.5 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 208

W. Markestein, pseudoniem van Willem Frederik Welter (1895-1939) - Dorpsstraatje met kerk op de achtergrond

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 x 35.5 cm, lijst: 55.5 x 45.5 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 209

Marc Chagall (1887-1985) - Tentoonstellingsaffiche Charlottenborg 22.10-13.11

Litho, ca. 1960, 53.5 x 42 cm - uitgesneden, lijst: 57 x 45.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 210

Hans Innemée (1951) - Hond

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 20 x 21 cm, lijst: 53 x 51 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 211

Henk Poeder (1964) - Strandgezichtje nabij Scheveningen

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 21 x 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 212

Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1970) - Stalinterieur met kippen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25 x 30.5 cm, lijst: 38 x 44 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 213

Een etsplaat met voorstelling van bedrijvigheid op bouwplaats aan het water

Zink, r.o. in de plaat gemonogrammeerd, 42 x 47 cm, lijst 45 x 50 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 214

Ossip Zadkine (1890-1967) - Vogels

Litho 76/195, r.o. gesigneerd, 32.5 x 24 cm, 56.5 x 46.5 cm (herkomst: Sotheby's Amsterdam maart 1999).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 215

Charles Eyck (1897-1983) - Gezicht op een Limburgs klooster

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 19 x 25 cm, 25 x 31 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 216

Nicole Carvajal (1952) - Interieur

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 78 x 58 cm, lijst: 81.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 217

Nicole Carvajal (1952) - Flora

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1989, jurk van Fong Leng is als model gebruikt, 120 x 100 cm, lijst: 133 x 113 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 219

Hollandse school - Sleetje rijden

Olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 16 x 22.5, 29.5 x 36 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 220

Hendrik Andries 'Henk' Munnik (1912-1997) - Stilleven

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 35 x 45 cm, lijst: 50 x 60 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 221

Vijf diverse schilderijlijsten

Binnenmaten: 26,5 x 20,5 cm, 26,5 x 23,5 cm, 29 x 22,5 cm, 18 x 15 cm en 36 x 29 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 222

Binnenmaten: 28 x 22 cm, 40 x 30 cm, 45,5 x 39 cm, 45 x 37,5 cm en een ovaal exemplaar: 53 x 33 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: