Blauwwit porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 10 en b. 14 cm
Te koop voor € 100
Voorzien van benen inlegwerk en handvatten (1 handvat ontbreekt), afmetingen grootste blad: 49 x 26 cm.
Te koop voor € 35
Blauwwit porselein met decor van fabeldieren, h. 43 cm.
Te koop voor € 150
Polychroom porselein met decor van elegante dames, h. 40.5 cm.
Te koop voor € 350
Terracotta, op lotustroon h. 75 cm.
Te koop voor € 800
Rozenhout met deels verzilverd wapen, h. 105 cm.
Te koop voor € 1200
Voornamelijk djatihout, hert, vis en 3 vogels waarvan er 1 een vis vangt, h. 10-16 cm.
Te koop voor € 40
Brons met floraal reliëfdecor, h. 46 cm, incl. houten hocker.
Te koop voor € 200
Imari porselein met floraal decor, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 150
Polychroom porselein, millefiori- en drakendecor, h. 46 en ø 31 cm.
Te koop voor € 300
Terracotta, met reliëfdecor van draken, l. 42 cm.
Te koop voor € 65
Brons, met gestileerde vlam op het hoofd, 32 cm.
Te koop voor € 60
Messing, l. 7 - 13 cm.
Te koop voor € 35
Rood en blauw Peking glas, met Arabische tekst, h.27.5 cm.
Te koop voor € 750
Monochroom porselein, Yongzheng gemerkt en latere periode, h. 25 cm.
Te koop voor € 275
Blauwwit porselein, met florale motieven in vlakverdeling, ø 27 cm - haarlijn.
Te koop voor € 200
Blauwwit porselein, met centraal decor van pioenen, omgeven door florale motieven in vlakverdeling, ø 30 cm - minieme randfrittings.
Te koop voor € 200
Porselein, met florale motieven en lotushals, h. 27 cm.
Te koop voor € 350
Zilverkleurig metaal met florale motieven, met cardanisch opgehangen binnenwerk, aan jasseronketting, l. 16 cm.
Te koop voor € 80
Famille rose porselein met decor van twee dames en voorzien van opengewerkte houten omlijstingen, 120 x 36.5 cm (2x).
Te koop voor € 200
Blauwwit porselein met decor van bamboe en diverse bomen, h. 21 cm.
Te koop voor € 80
Bamboe met gesneden decor van musicerende en zich verpozende vrouwen, h. 19.5 cm.
Te koop voor € 150
Polychroom porselein, h. 36 cm.
Te koop voor € 300
Famille rose porselein met decor van vogels en bloesemtakken, h. 28.5 cm.
Te koop voor € 150