Cameoglas met gegraveerd decor van palmetten, h. 25 cm.
Te koop voor € 150
Brons, op stam R.P. gemonogrammeerd, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 150
Brons, h. 31.5 cm.
Te koop voor € 300
Groen- en zwartgeglazuurd aardewerk, h. 18.5 cm.
Te koop voor € 50
Alle voorzien van heraldische decors, w.o. één met het wapen van Karel V, afmetingen ca.: h. 8 x. b. 13.5 x d. 9.5 cm.
Te koop voor € 120
Te koop voor € 120
Alle voorzien van heraldische decors, w.o. twee met het wapen van Karel V en één met het wapen van Karel V en Gerard van Groesbeek, afmetingen ca.: h. 8 x. b. 13 x d. 9 cm.
Te koop voor € 120
Alle voorzien van heraldische decors, w.o. één met het wapen van Karel V, afmetingen ca.: h. 8 x. b. 13 x d. 9 cm.
Te koop voor € 120
Alle voorzien van heraldische decors, w.o. één met het wapen van Karel V, afmetingen ca.: h. 7.5 x. b. 13 x d. 9 cm.
Te koop voor € 120
De ene met decor van een hond, h. 7.2 x b. 12.5 x d. 9 cm en de ander met decor van voluten en rozet, h. 3.5 x b. 14.3 x d. 9.8 cm.
Te koop voor € 60
Gres met zoutglazuur, h. 13 en 9 cm.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein, h. 27 cm - hoofdje gelijmd.
Te koop voor € 30
Notenhout met gros point bekleding met florale motieven, bekleding is beschadigd.
Te koop voor € 35
Mahoniehouten kist, h. 12.5 x b. 38.5 x d. 33 cm.
Te koop voor € 35
Beschildering op parelmoeren plaquette in houten doos, met voorstelling van "De vioolles," in de stijl van Stobwasser, h. 2.5 x b. 9 x d. 5.5 cm - enkele minieme kale plekjes.
Te koop voor € 120