Kavels per pagina:

Lotnummer 921

Een siervaas, Legrand, Frankrijk

Cameoglas met gegraveerd decor van palmetten, h. 25 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 923

Roland Paris (1894-1945) - Zingende vogel op tak

Brons, op stam R.P. gemonogrammeerd, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 924

Sylvain Kinsburger (1855-1935) - Een beeld van een ridder, Le Preux

Brons, h. 31.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 926

Een kan in de vorm van een figuur, Duitsland/Oostenrijk

Groen- en zwartgeglazuurd aardewerk, h. 18.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 928

Vier diverse haardstenen, Luik, 16e eeuw

Alle voorzien van heraldische decors, w.o. één met het wapen van Karel V, afmetingen ca.: h. 8 x. b. 13.5 x d. 9.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 929

Vier diverse haardstenen, Luik, 16/17e eeuw

Te koop voor € 120

Lotnummer 930

Alle voorzien van heraldische decors, w.o. twee met het wapen van Karel V en één met het wapen van Karel V en Gerard van Groesbeek, afmetingen ca.: h. 8 x. b. 13 x d. 9 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 931

Vier diverse haardstenen, Luik 16/17e eeuw

Alle voorzien van heraldische decors, w.o. één met het wapen van Karel V, afmetingen ca.: h. 8 x. b. 13 x d. 9 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 932

Alle voorzien van heraldische decors, w.o. één met het wapen van Karel V, afmetingen ca.: h. 7.5 x. b. 13 x d. 9 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 933

Twee diverse haardstenen, Luik 17/18e eeuw

De ene met decor van een hond, h. 7.2 x b. 12.5 x d. 9 cm en de ander met decor van voluten en rozet, h. 3.5 x b. 14.3 x d. 9.8 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 965

Walter Keeler (1942) - Kannetje, daarbij een konijnenfiguurtje

Gres met zoutglazuur, h. 13 en 9 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 966

Een koektrommel in de vorm van een vrouwelijke tamboer, vroege 19e eeuw

Polychroom porselein, h. 27 cm - hoofdje gelijmd.

Te koop voor € 30

Lotnummer 970

Een fauteuil, einde19e eeuw

Notenhout met gros point bekleding met florale motieven, bekleding is beschadigd.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Een backgammon spel, Engeland 1e helft 20e eeuw

Mahoniehouten kist, h. 12.5 x b. 38.5 x d. 33 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Een beschilderd snuifdoosje, Braunschweig 1e helft 19e eeuw

Beschildering op parelmoeren plaquette in houten doos, met voorstelling van "De vioolles," in de stijl van Stobwasser, h. 2.5 x b. 9 x d. 5.5 cm - enkele minieme kale plekjes.

Te koop voor € 120

Kavels per pagina: