Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25 x 30 cm.
Verkocht voor € 40
Marouflé, niet gesigneerd, 32 x 30 cm.
Verkocht voor € 45
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '24, 14 x 18 cm.
Verkocht voor € 60
Litho 30/30, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2003, 65 x 48 cm - barstje in glas.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd, 2013, 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 80
Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 33 x 40 cm.
Verkocht voor € 150