Met convex gebogen deksel, voorzien van rozevelours interieur met dubbele bodem, h. 5 x b. 18 x d. 12.5 cm.
Te koop voor € 35
Een bronzen beeld op zwartmarmeren sokkel, h. 22 cm.
Te koop voor € 200
Met verguld stippeldecor, bestaande uit: een theepot, trekpot, 2 suikerpotten, een roomkannetje en onderschotel, ongemerkt.
Te koop voor € 80
Deels polychroom en verguld porselein, in 18e-eeuwse kledij, staande naast een vaas, h. 30 cm (stok niet origineel).
Te koop voor € 70
Aardewerk, 3-delig, h. 20-21.5 cm, niet originele deksels en defecten.
Te koop voor € 80