Kavels per pagina:

Lotnummer 968

Een kostbaarhedenkistje, 19e eeuw

Met convex gebogen deksel, voorzien van rozevelours interieur met dubbele bodem, h. 5 x b. 18 x d. 12.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 986

Pieter van Heerden (1924-1996) - Gebogen naakt

Een bronzen beeld op zwartmarmeren sokkel, h. 22 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 988

Een Yixing theeserviesje, Engeland, 19e eeuw

Met verguld stippeldecor, bestaande uit: een theepot, trekpot, 2 suikerpotten, een roomkannetje en onderschotel, ongemerkt.

Te koop voor € 80

Lotnummer 994

Een beeld van een gedistingeerde heer, 19e eeuw

Deels polychroom en verguld porselein, in 18e-eeuwse kledij, staande naast een vaas, h. 30 cm (stok niet origineel).

Te koop voor € 70

Lotnummer 995

Een blauwwit kaststel met floraal decor, Delft 18e eeuw

Aardewerk, 3-delig, h. 20-21.5 cm, niet originele deksels en defecten.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: