Timed-online, sluit maandag 28 september v.a. 12.00 uur.
Glas met klokvormige kelk en stam met dubbele witte slinger, h. 16.4 cm.
Kwaliteit: A
Verkocht voor € 100
De eerste vervaardigd door Arijaantje Hogerhout, beide ingelijst, buitenmaten: 38 x 38 cm en 35 x 35 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 45
Beglaasd koper, h. 58 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 25
Polychroom porselein, h. 11.8 en ø 29 cm (gekramde restauratie).
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 20
Geelkoper, driehoekige voeten met klauwpootjes, h. 31.5 cm.
Verkocht voor € 50
Eikenhout, de deuren met verticale roedes, met 4 legplanken, h. 200 x b. 164 x d. 42 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 90
Blauwwit aardewerk, met centraal decor van bloemenvaas met vogels, waaromheen florale motieven, pseudo "Klauw" merk, ø 35 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 25
Mahoniehout voorzien van messing beslag, 2 deuren, interieur met uitschuifplanken, ondergedeelte met 3 lades, h. 188 x b. 109 x d. 57 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 100
Verzilverd, gemerkt, Parijs, midden 20e eeuw, in koffer.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 60
Brons op marmeren voetstuk, h. 61, ø 45 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 100
Valencia, Spanje derde kwart 20e eeuw, l. 96 cm, daarbij een gitaartas.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 45
Glas, antiek, h. 22-31 cm (defecten).
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 15
Eikenhout, gecanneleerde zijstijlen en rustend op bolpoten, h. 220 x. 160 x d.45 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 50
Teakhout, h. 50 x b. 240 x d. 79 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 60
Eikenhout, twee deuren, gecanneleerde stijlen, interieur met twee opengewerkte deurtjes en legplank, zwartgepolitoerde bolpoten, h. 151 x b. 131 x d. 60 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 60
Holland 20e eeuw, l. 80 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 35
Wedwgood, 19e eeuw, chip aan tuitje en binnenrand deksel, l. 29 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 15
Witgelakt met roze bekleding, ook wel "circle chairs," Yngve Ekström voor AV Arredamenti Contemporanei, Italië, jaren '60.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 140
Twee deuren met wortelfineer panelen, geheim vak onder de onderste plank, h. 200 cm x b. 133 x d. 60 cm.
Verkocht voor € 70
Mahoniehout met messing beslag, h. 94 x b. 85 x d. 49 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 110
In houten kast, l. 95 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 80
Met blauwwit floraal decor, gedateerd 1914, h. 20.5 cm (1 met miniem randchipje).
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 40
Notenfineer op grenenhout, 6-laads met floraal graveerwerk, h. 98 x b. 120 x d. 56 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 50
Eikenhout, op 3-laads ondergedeelte, de deuren met rozetmotieven en geflankeerd door gecanneleerde halfzuilen, afgezet met tandenrij en voorzien van tympaankap met sierornament, h. 254 x b. 161 x d. 56 cm.
Kwaliteit: B
Verkocht voor € 290