Kavels per pagina:

Lotnummer 728

Een slingerglas, Holland/Engeland, tweede helft 18e eeuw

Glas met klokvormige kelk en stam met dubbele witte slinger, h. 16.4 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 729

Een merklap, anno 1718 en een stoplap, ca. 1800

De eerste vervaardigd door Arijaantje Hogerhout, beide ingelijst, buitenmaten: 38 x 38 cm en 35 x 35 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 730

Een wandlantaarn met olielamp, 19e eeuw

Beglaasd koper, h. 58 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 731

Een kom met decor van veldbloemen, Frankrijk, late 18e eeuw

Polychroom porselein, h. 11.8 en ø 29 cm (gekramde restauratie).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 732

Een paar penkandelaars

Geelkoper, driehoekige voeten met klauwpootjes, h. 31.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 733

Een 3-deurs vitrinekast, vroege 20e eeuw

Eikenhout, de deuren met verticale roedes, met 4 legplanken, h. 200 x b. 164 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 734

Een handgeknoopte Bidjar

Wol, 93 x 62 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 735

Een bord, 19e eeuw

Blauwwit aardewerk, met centraal decor van bloemenvaas met vogels, waaromheen florale motieven, pseudo "Klauw" merk, ø 35 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 736

Een linnenkast, Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout voorzien van messing beslag, 2 deuren, interieur met uitschuifplanken, ondergedeelte met 3 lades, h. 188 x b. 109 x d. 57 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 737

Een dwarsfluit Lebret

Verzilverd, gemerkt, Parijs, midden 20e eeuw, in koffer.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 738

Een beeldengroep van twee jachthonden en hoorn bij boomstronk

Brons op marmeren voetstuk, h. 61, ø 45 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 739

Een vintage Flamencogitaar, Telesforo Julve

Valencia, Spanje derde kwart 20e eeuw, l. 96 cm, daarbij een gitaartas.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 740

Vier diverse knijpflessen

Glas, antiek, h. 22-31 cm (defecten).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 741

Een 2-deurs vitrinekast, ca. 1900

Eikenhout, gecanneleerde zijstijlen en rustend op bolpoten, h. 220 x. 160 x d.45 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 742

Een lang model salontafel

Teakhout, h. 50 x b. 240 x d. 79 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 743

Een poortkast, Holland 19e eeuw

Eikenhout, twee deuren, gecanneleerde stijlen, interieur met twee opengewerkte deurtjes en legplank, zwartgepolitoerde bolpoten, h. 151 x b. 131 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 744

Een replica klein model staartklok

Holland 20e eeuw, l. 80 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 745

Een groot model Yixing stijl theepot

Wedwgood, 19e eeuw, chip aan tuitje en binnenrand deksel, l. 29 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 746

Een paar witte "poltroncine" stoeltjes

Witgelakt met roze bekleding, ook wel "circle chairs," Yngve Ekström voor AV Arredamenti Contemporanei, Italië, jaren '60.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 747

Een hardhouten bruidskast, China

Twee deuren met wortelfineer panelen, geheim vak onder de onderste plank, h. 200 cm x b. 133 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 748

Een 5-laads commode, Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout met messing beslag, h. 94 x b. 85 x d. 49 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 749

Een banjo baro-thermometer, Engeland 19e eeuw

In houten kast, l. 95 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 750

Een paar Porceleyne Fles kalebasvaasjes

Met blauwwit floraal decor, gedateerd 1914, h. 20.5 cm (1 met miniem randchipje).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 751

Een commode, Frankrijk ca. 1890

Notenfineer op grenenhout, 6-laads met floraal graveerwerk, h. 98 x b. 120 x d. 56 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 752

Een Louis XVI kabinet , Holland ca. 1800

Eikenhout, op 3-laads ondergedeelte, de deuren met rozetmotieven en geflankeerd door gecanneleerde halfzuilen, afgezet met tandenrij en voorzien van tympaankap met sierornament, h. 254 x b. 161 x d. 56 cm.

Verkocht voor € 290

Kavels per pagina: