Aan smeedijzeren arm, h. 55 x b. 22 x d. 80 cm.
Verkocht voor € 20
Bronskleurig gesneden houten lijst gedecoreerd met eikels en eikenbladeren, ø 46 cm.
Verkocht voor € 110
Messing, in eikenhouten kist, kistmaat: l. 36 x h. 13 x b. 7 cm.
Verkocht voor € 200
Messing, in eikenhouten kist , h. 7 x b. 40 x d. 22 cm.
Verkocht voor € 80
Gezwart hout, ingelegd met been, l. 28 en b. 23 cm.
Verkocht voor € 260
Eikenhout, op hoge poten, met panelenfront en ijzeren hengsels, h. 69 x b. 75 x d. 42 cm.
Verkocht voor € 80
Messing, h. 10 en ø 11 cm.
Verkocht voor € 40
ø 11 en 15 cm.
Verkocht voor € 30
Vermoedelijk voor een huwelijk, gedateerd 25 oktober 1934, met monogram AvD, 24 x 37 cm.
Verkocht voor € 15
De eerste in kist, h. 8 x b. 15 x d. 13 cm.
Verkocht voor € 40
Messing en ijzer, vermoedelijk bodemvondst, l. 13.5 cm.
Verkocht voor € 220
Het (vermoedelijk nautische) koperen boekje met Russische aantekeningen en aan buitenzijde Duitse en Russische rekentabellen en de zonnewijzer met kompas, Ansonia Clock Company, l. 7 cm.
Verkocht voor € 70
Mahoniehout met coromandel rand, h. 60.5 en ø 85 cm.
Verkocht voor € 420
Messing, genummerd 3740, ø 7.5 cm.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit o.a. een scheepslog in messing kast, een deels roodkoperen bootsfluit, verrekijker, een replica kompas en een diorama met katrol, alle 20e eeuw.
Verkocht voor € 80
Eikenhout, draaibaar, h. 109, b. en d. 53 cm.
Verkocht voor € 200
Polychroom beschilderd hout aan kettingen, l. 40 cm.
Verkocht voor € 180
Hout, naar voorbeeld van een model van een Engels zeiljacht uit de late 19e eeuw, h. 97 cm.
Verkocht voor € 60
Mahoniehout met licht groen/blauwe stoffen bekleding.
Verkocht voor € 70
Teakhout, met paneeldeuren en 2 binnenlades, h. 98 x b. 71 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met resten van koude beschildering, met Christie's lotnummer 3184 uit de Nanking Cargo veiling, h. 8 en ø 14.5 cm (haarlijnen, schilfers van standring).
Verkocht voor € 90
Terracotta, met geglazuurd merkteken, voorzien van label met Christie's lotnummer 1008 uit de Nanking Cargo veiling, h. 27.5 cm.
Verkocht voor € 160