In beukenhouten kast, adres Mauthe, gekocht bij C&F Evans LTd in Coventry, h. 124 cm (slinger ontbreekt).
Verkocht voor € 40
Brons op zwartmarmeren voet, h. 30.5 cm.
Verkocht voor € 110
Bruin gepatineerd koper met gesatineerd glazen kappen met ruit en waaier motieven, h. 72 (incl. ketting) en ø 57 cm.
Verkocht voor € 50
Houten panelen met schilderingen van Jezus en Maria met Jezus, h. 12 en 18 cm.
Verkocht voor € 50
In messing kast met ajour gezaagd gestileerd floraal decor, uurwerk gemerkt HAC, h. 31 cm (slinger ontbreekt).
Verkocht voor € 25
Brons op zwartmarmeren voet, h. 33 cm.
Verkocht voor € 150
In rood en zwartmarmeren behuizing in de vorm van een klassieke tempel, uurwerk R&co. te Parijs, gekocht bij Mappin & Webb te London, h. 32 cm (slinger ontbreekt, chipje van marmer).
Verkocht voor € 25
In gestoken mahoniehouten kast, met papieren Hollandse schaalplaat, l. 124 cm (defecten).
Verkocht voor € 110
Bruin gepatineerd keramiek, h. 23 cm.
Verkocht voor € 30
Brons op zwartmarmeren voet, h. 37 cm.
Verkocht voor € 260
Van twee dames aan het water, in antiek gouden lijstje, 24.5 x 29 cm.
Verkocht voor € 75
Met voorstelling van vogels en bloemen in cartouche, 46 x 31 cm (barst).
Verkocht voor € 25
Ook signaal en miniatuurkanon genoemd, op latere houten voet, l. 26 cm.
Verkocht voor € 300
Gemerkt met een engel en het merk van Colmar, h. 27 cm (restauratie aan handvat).
Verkocht voor € 30
Brons en zwart marmer, h. 28 cm.
Verkocht voor € 130
Mahoniehout, met rode stoffen bekleding.
Verkocht voor € 40
Haan spant goed in beide standen, incl. laadstok, l. 39 cm.
Verkocht voor € 150
Incl. laadstok, gedateerd 1872, l. 38 cm.
Verkocht voor € 150
Brons op zwartmarmeren voet, h. 27.5 cm.
Verkocht voor € 150
Eikenhout, zijstijlen voorzien van S-voluten, niet-origineel mahoniehouten bovenblad met groen vilt, h. 102 x. b. 109 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 20
In messing behuizing, gemerkt IMD, h. 91 cm.
Verkocht voor € 240
Bestaande uit een Chris van der Hoef Amstelhoek kannetje (defect/gelijmd), en een blauw/groen geglazuurd bord en vaasje met onduidelijk monogram (BRT?) en een plateel vaasje, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda.
Verkocht voor € 25
In mahoniehouten behuizing, op messing en gietijzeren onderstel, h. ca. 58 cm.
Verkocht voor € 160
Zsolnay pecs porselein, Hongarije midden 20e eeuw, h. 33 cm.
Verkocht voor € 30
Model 26347, genummerd 8916-70, in originele beschermkist, h. 19 x 19 x 19 cm (binnenmaat h. 24 x b. 32 x d. 26 cm).
Verkocht voor € 400