Messing, l. 150 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. stolp met verzilverd handvat op onderschotel, een paar ruitgeslepen dekselcoupes en een serie van 6 champagnecoupes (defectjes).
Verkocht voor € 80
Verso onduidelijk gesigneerd, genummerd 7/8 en voorzien van gietersstempel, op marmeren sokkel, h. incl. sokkel: 35 cm.
Verkocht voor € 550
Herkomst: Fotohandel J.J. Swart, Rotterdam.
Verkocht voor € 25
Bestaande uit o.a.: ingelijste blauwwitte tegel, schaven, gewichten, veerweegschalen, puddingvorm, boekjes, strijkijzers, etc.
Verkocht voor € 30
Of Lodoicea maldivica, met ophanghaakje aan achterzijde, h. 28 x b. 24 x d. 14 cm (midden vast gezet met lijm).
Verkocht voor € 270
Blauwwit aardewerk, met (niet originele) koperen deksel, h. 26 cm (barst).
Verkocht voor € 260
Brons op zwartmarmeren voet, h. 30.5 cm.
Verkocht voor € 160
Riet, "Champagne Monopole," h. 15 x b. 28.5 x 24 cm.
Verkocht voor € 45
In de vorm van een klassieke tuinvaas, h. 26 cm, ø 25 cm.
Verkocht voor € 45
Bestaande uit kruik, h. 23 cm (chipje), en dienblad, l. 37 cm, beide decor Olivia, en een vaas met decor Tala, h. 28 cm, alle Plateelfabriek Zuid-Holland.
Verkocht voor € 45
Brons op zwartmarmeren voet, h. 26 cm.
Verkocht voor € 170
Deels ajour aardewerk met verguld decor, gemerkt, 792-1-1-25, h. 17 cm (miniem chipje van binnenzijde deksel).
Verkocht voor € 150
Deels ajour aardewerk met deels verguld floraal decor, genummerd 1827-6, h. 38 cm.
Verkocht voor € 420
Donker gepatineerd eikenhout, geblazen glas gevuld met rood zand, h. 16.5 x b. 13.5 x d. 7 cm.
Verkocht voor € 1700
Decor "Sprigs of the Barge," h. 13 en ø 13 cm.
Verkocht voor € 60
Brons op zwartmarmeren voet, h. 24 cm.
Verkocht voor € 110
Met erotische voorstelling en met een driemaster (achterzijde met defectjes), beide gesigneerd Volovick, l. 13 en 15 cm.
Verkocht voor € 280
Kunsthars, met opschrift "The Whaler prince, taken from dead Walrus 17 oktober 1841, First mate T. Bowers" l. 55 cm.
Verkocht voor € 25
Hout omkleed met (potvis?)ivoor en dito steentjes, mogelijk vervaardigd door Napoleontische krijgsgevangenen, l. 13.1 en 14.2 cm (manco's en defectjes).
Verkocht voor € 170
Brons op zwartmarmeren voet, h. 22 cm.
Verkocht voor € 150
Ivoor, de eerste in de vorm van schedel, h. 4 cm, de ander met decor van een driemaster voor de kust, 9 x 6.5 cm, daarbij een replica scrimshaw tabaskpotje van kunsthars, h. 8 cm.
Verkocht voor € 100
Met duikersmerk, RK04A0558, gewicht 1965 gram.
Verkocht voor € 2200
Brons op zwartmarmeren voet, h. 45 cm.
Verkocht voor € 300
lijst bekroond door een rocaille, buitenrand met decor van C- en S-voluten, binnenrand met parellijst, voorzien van nieuwe spiegel (restauraties) 68 x 47 cm.
Verkocht voor € 160