Gietijzer, mogelijk uit een haard, onduidelijk gedateerd 1763?, 30 x 22 cm.
Verkocht voor € 110
Gepolychromeerd en verguld hout, met 4 deuren en 3 lades, de panelen met decor van figuren en florale motieven, h. 144 x b. 103 x d. 39 cm.
Verkocht voor € 110
Beukenhout, ingelegd met groenwitte rozettegels, voorzien van 1 lade en 2 deurtjes, h. 115 x b. 83 x d. 45 cm (enkele tegels gebarsten).
Verkocht voor € 70
Met uitklapbare spiegel en 2 vakken, met goudkleurig decor van zotjes op een wip, h. 70 x b. 83 x d. 41 cm.
Verkocht voor € 110
(missend beslag).
Verkocht voor € 20
Goudkleurig gelakt, met glazen bovenplaatjes, h. 65 x b. 34 x d. 38 cm (met deurtje) en h. 55 x b. 42 x d. 30 cm (met bovenklep).
Verkocht voor € 40
Gietijzer, w.o. een boekenpers, en een pers gemerkt "A. Gruwier, Bruxelles" ca. 29 en 43 cm.
Verkocht voor € 25
In goudkleurige houten lijst, 59 x 57 cm.
Verkocht voor € 35
Grenenhout, h. 70 x b. 54 x d. 60 cm.
Verkocht voor € 25
Zowel auto als wipwap te gebruiken, naar ontwerp van Hans Brockhage & Erwin Andra, l. 100 en h. 48 cm.
Verkocht voor € 240
Mahoniefineer, voorzien van bovenklep waaronder een bestekverdeling en een frontlade, h. 78 x b. 64 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 30
Deels gepolychromeerd hout, l. 45 en 56 cm.
Verkocht voor € 80
Rood en witgelakt hout, h. 43 en 40 cm (lattenbodem ontbreekt).
Verkocht voor € 20
W.o. gietijzer en blikken exemplaren, h. 22-33 cm.
Verkocht voor € 40
(deels incompleet).
Verkocht voor € 50
W.o. gesatineerd en gemarmerd glas.
Verkocht voor € 70
Crèmekleurige metalen kap (zit los), h. 75 cm.
Verkocht voor € 15
Polychroom floraal decor, Tichelaar, ø 18 cm.
Verkocht voor € 110
Voornamelijk zwartgepolitoerd, albasten wijzerplaat bezet met emaille cartouches met Romeinse cijfers, gecontourneerde kast met goudkleurig decor, h. 43 cm.
Verkocht voor € 35
UHD TV 8 series, 55 Inch, curved, ovp aanwezig.
Verkocht voor € 380
Verchroomde buizen en zwart leer, derde kwart 20e eeuw.
Verkocht voor € 200
In houten kist.
Verkocht voor € 170
Schildje bekroond, centraal een voorstelling van racewagen, blauwgeëmailleerde rand, jaren '30, h. 11.5 cm.
Verkocht voor € 30
Christus, 14 x 11 cm, en een zakformaat van Madonna met kind, 4.5 x 4 cm.
Verkocht voor € 120
Polychrome streepmotieven, jaren '60/'70, l. 38 cm.
Verkocht voor € 50